Green Elektro sp. z o.o.

Opinie o Green Elektro sp. z o.o.

admin 2015-08-12 05:20:05
Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.
Kierowca 2016-03-24 09:52:51
Odradzam,brak umowy,zaniżanie km,przeladowanie nagminne auta,brak wypłaty wynagrodzenia, odradzam
kierowca 2016-07-05 16:40:27
potwierdzam , brak umowy , przeladowanie nagminne ,straszne bolesci z wyplaceniem pieniedzy ,jak powiedzialem ze zlosze wszystko do odpowiednik instytucji straszono mnie ze zostane podany na policje ze okladlem im auto , biuro znajduje sie na ul alternatywy 1 /34 w Warszawie , pozdrawiam pan Piotra i pania ksiegowa ktora cwiknela mnie odrazu na 300 zl, omijajcie z daleka te firme GREEN ELEKTRO
zbyszek 2016-09-14 09:17:42
Witam ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie , jeżeli nie jest sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i należycie wykonuje sie swoje obowiązki to jest super, a no i alkocholikiem bo sam przyszedlem na miejsce takiego, pensja na czas plus premia, nowe auta, możliwość zjechania wcześnie, brak umowy to jedyny minus ale tak to polecam
hej 2016-11-18 18:48:57
zaczołem tam prace w tamtym miesiącu i nie mam wypłaty dla mnie to są straszne cwaniaki
Zostaw swoją opinię o Green Elektro sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Elektro sp. z o.o.