brak logo

Consonni Familia Zdzisław Bartelak

Kamyk

Opinie o Consonni Familia Zdzisław Bartelak

Były pracownik 2014-11-17 15:02
(usunięte przez administratora)jak u większości prywaciarzy. Totalny wyzysk pracownika. Marne zarobki dlatego nikt tam nie chce pracować. Tylko głąby biurowe dobrze zarabiają
2
Sławek 2014-12-11 10:46
Popieram. Dlaczego administrator usuwa treść niepochlebnych opinii?
2
Magda 2015-05-02 23:35
Dlaczego nie można przeczytać całego postu.Dlaczego administrator to wycina? Powinien tylko nazwiska wycinać a nie całe negatywne opinie. Tak naprawdę nie wiadomo o co chodziło w tym pierwszym poście. Żądamy przywrócenia wpisu !!!!!!!!!!!!!!!!
Consonni 2016-03-26 10:24
Fakt że późno ta odpowiedź ,ale ? Ja pracuję w tej firmie już 15 lat , obecnie jako cytuję" głąb z biura" , więc szanowny Panie lub Pani , ja jako głąb mam ukończone 2 fakultety w firmie zaczynałam od pracownika fizycznego po teraz stanowisko kierownicze .Życzyła bym sobie aby wszystkie firmy prywatne były zarządzane przez takich właścicieli .Co do zarobków jak ktoś chce i wykazuję chęć rozwijania się w firmie to naprawdę może mieć godną pensję a głąby z biura zarabiają czasami mniej od pracowników z produkcji ponieważ mają plany do wyrobienia ,a produkcja nie.Więc myślę że osoba która to napisała to jest głąb któremu po prostu nie chciało się pracować!
Z poważaniem głąb z biura :)
1
Dorota 2016-04-24 15:20
no wlaśnie super, że firma daje możliwości rozwoju, dziękuję serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam tych, którym się chce rozwijać :)
Marcel 2017-07-16 21:32
Witamy wszystkich.Consoni Brak miejsca parkingowego przy lokalu ....Obsluga na zerowym poziomie ....Klimatyzacja nie włączona w lokalu.Latem ..Dlugi czas czekania na zamówienie...Nic specjalnego..Jedyny plus to pyszna kawa..Nasza ocena to 1..Zrobcie duży parking a nie żeby stać w 21wieku po rowach Chodzi nam o Consoni w Kamyku ..
Zostaw swoją opinię o Consonni Familia Zdzisław Bartelak - Kamyk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consonni Familia Zdzisław Bartelak