Aberit Piotr Bereziewicz

Leżajsk

Opinie o Aberit Piotr Bereziewicz

Programista 2014-09-05 19:41
Bardzo podoba mi się ta firma.
Nick 2016-02-08 15:33
gość 2016-02-18 14:56
super, lubię pozytywnie nastawionych do świata ludzi :D

<ironia_mode_off>
Aberit 2016-02-26 09:09
Oficjalne oświadczenie firmy Aberit w nawiązaniu do zamieszczonych opinii:

Dziękujemy wszystkim byłym pracownikom za włożony wkład w rozwój firmy.
Zapraszamy w przyszłości do realizacji projektów partnerskich.
Życzymy wszelkiej pomyślności na dalszej drodze zawodowej.
ktoś 2016-04-18 14:41
Oczywiście, chodzą słuchy, że niebawem w Euro :D
ktoś 2016-05-20 13:48
marnie i z kombinacjami - nie warto, nieustanna propaganda sukcesu trwa w najlepsze ;)
były 2016-09-18 15:44
potwierdzam... byle jak najmniej kasy i najbardziej nie korzystnie dla pracownika. najlepiej na staż lub praktyki, byle pracować dla nich, a płacił kto inny. nie polecam
babi 2016-09-20 14:15
to w takim razie to ile jest konkretnie tej kasy, że tak az narzekasz i lamentujesz na to wynagrodzenie? ja na praktyki również bardzo chętnie bym podjęła u was w firmie, chciałabym wiedzieć czy realnie się czegoś na nich nauczę i zdobędę doświadczenie czy raczej baristką zostanę
do babi 2016-11-02 10:15
Po co od razu taki ton? Byłaś, widziałaś? Ktoś wyraził swoją opinię, która pokrywa się z tym, co pisali tu inni (bo pracodawca pousuwał wszystko, próbując się wybielić). Czy się nauczysz? Idź zapytaj u źródła, wszyscy uciekli - od kogo niby miałabyś się CZEGOKOLWIEK nauczyć? Widzisz jakieś projekty, które w ostatnim czasie zrobiła ta agencja? Widzisz jakiegokolwiek zadowolonego klienta?

Ludzie, nie wierzcie bezgranicznie w to co się pisze w internecie - mogę tu napisać najgorsze pomyje na Aberit, ale po co? Zamiast tego poczytajcie, popytajcie i wyróbcie sobie opinię. Niezleżnie czy chcesz tam pracować, czy zostać ich klientem - chroń cię Panie Boże.
John 2016-12-06 14:52
Byłem, pracowałem.
Nigdy nie miałem powodu, by narzekać. Firma zawsze traktowała mnie bardzo fair, bardzo pozytywnie. Fajne są elastyczne godziny pracy. Kasa, jak kasa, nigdy za dużo, ale też dostałem tyle, ile powiedziałem na rozmowie.
Ogólnie polecam. ;)
Rodak 2017-02-22 08:49
Polecam :)
Atmosfera bardzo fajna do pracy, mili ludzie - ogólnie warto.
Zostaw swoją opinię o Aberit Piotr Bereziewicz - Leżajsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aberit Piotr Bereziewicz