Aberit Piotr Bereziewicz

Leżajsk

Opinie o Aberit Piotr Bereziewicz

Programista 2014-09-05 19:41:28
Bardzo podoba mi się ta firma.
Nick 2016-02-08 15:33:41
gość 2016-02-18 14:56:18
super, lubię pozytywnie nastawionych do świata ludzi :D

<ironia_mode_off>
Aberit 2016-02-26 09:09:13
Oficjalne oświadczenie firmy Aberit w nawiązaniu do zamieszczonych opinii:

Dziękujemy wszystkim byłym pracownikom za włożony wkład w rozwój firmy.
Zapraszamy w przyszłości do realizacji projektów partnerskich.
Życzymy wszelkiej pomyślności na dalszej drodze zawodowej.
ktoś 2016-04-18 14:41:45
Oczywiście, chodzą słuchy, że niebawem w Euro :D
ktoś 2016-05-20 13:48:24
marnie i z kombinacjami - nie warto, nieustanna propaganda sukcesu trwa w najlepsze ;)
były 2016-09-18 15:44:52
potwierdzam... byle jak najmniej kasy i najbardziej nie korzystnie dla pracownika. najlepiej na staż lub praktyki, byle pracować dla nich, a płacił kto inny. nie polecam
babi 2016-09-20 14:15:39
to w takim razie to ile jest konkretnie tej kasy, że tak az narzekasz i lamentujesz na to wynagrodzenie? ja na praktyki również bardzo chętnie bym podjęła u was w firmie, chciałabym wiedzieć czy realnie się czegoś na nich nauczę i zdobędę doświadczenie czy raczej baristką zostanę
do babi 2016-11-02 10:15:36
Po co od razu taki ton? Byłaś, widziałaś? Ktoś wyraził swoją opinię, która pokrywa się z tym, co pisali tu inni (bo pracodawca pousuwał wszystko, próbując się wybielić). Czy się nauczysz? Idź zapytaj u źródła, wszyscy uciekli - od kogo niby miałabyś się CZEGOKOLWIEK nauczyć? Widzisz jakieś projekty, które w ostatnim czasie zrobiła ta agencja? Widzisz jakiegokolwiek zadowolonego klienta?

Ludzie, nie wierzcie bezgranicznie w to co się pisze w internecie - mogę tu napisać najgorsze pomyje na Aberit, ale po co? Zamiast tego poczytajcie, popytajcie i wyróbcie sobie opinię. Niezleżnie czy chcesz tam pracować, czy zostać ich klientem - chroń cię Panie Boże.
Zostaw swoją opinię o Aberit Piotr Bereziewicz - Leżajsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aberit Piotr Bereziewicz