Opinie o Hurra Comunications Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hurra Comunications Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurra Comunications Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurra Comunications Sp. z o.o. w Kraków

Wojtek Nowy wpis

Ile macie osób na zmianie ?

Ambitny ;) Nowy wpis

W komentarzach niektórych, byłych pracowników daje się wyczuć tzw. Buldópizm. Z Hurry odszedłem w 2013 roku po 7 latach w ciągu których wiele się nauczyłem i nawiązałem przyjaźnie na całe życie. Oczywiście stack technologiczny czy też procesy nie wszystkim bedą pasować, ale to można powiedzieć o każdej firmie. TLDR; Atmosfera i dobry balans praca/życie. Polecam!

windykator Nowy wpis
@Ambitny ;)

jedno pytanie- dlaczego sledzisz oceny firmy z ktorej odszedles x lat temu? wygladato mocno podejrzanie jakby ktos Cie prosil o pomoc w opiniach czy cos.. choc mlodzi pewnie to kupie.. i wpartola sie w g.. ogolnie..

BylyJanusz Nowy wpis

Ogólnie JanuszSoft - technologie sprzed 15 lat. Programiści z długim stażem na ciepłych posadkach, którzy taska na 10 min robią w kilka dni - mimo to wszyscy zadowoleni. Niestety Ci bardziej ambitni programiści już dawno odeszli.

Obecny

Pracuję w tej firmie od kilku lat i nie dlatego, że nie mam innych ofert pracy. Cenię sobie ludzi i atmosferę. Kierownictwo jest fair, projekty ok, płace na średnim poziomie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hurra Comunications Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Najsympatyczniejsza firma, w jakiej pracowałem. Miła atmosfera, doświadczeni ludzie, ciekawe projekty. Praca na szczęście w normalnych pokojach a nie w open space. Osoba zajmujaca się kadrami - faktycznie sporo od nas starsza ale zawsze bardzo pomocna w każdej sprawie.

ceo

coz, jak jestes tzw graduate czy cos w tym stylu to pewnie Ci wszystko pasuje.. a starsi koledzy maja wyzsze wymagania niz mlokosy...

test&prezes
@ceo

witaj widzę, że czujesz temat. no trudno się z Tobą nie zgodzić. dokładnie- młokosy mają wymagania minimalne, a starsi koledzy konkretne.. i ich spełnienia nie ma w tej firmie.

Slabiutka firma, nikomu sie nie chce, kroluje zrzucanie odpowiedzialnosci i jakos-to-bedzie. Zdarzaja sie fajne zespoly, ale wiekszosc podpada pod opisany schemat. Kadrowa jest jakas baba z tapirem po 50, ktora wysyla non stop info, ze woda przyjechala, albo zeby klatki podlewac. Nie ma open space, tylko przygnebiajce pokoiki w starym prlowskim biurowcu. jesli lubisz spokoj i brak rozwoju, to wymarzona praca. W innym wypadku lepiej poszukac pracy w powaznej firmie.

Obecny_pracownik_Hurra
@były pracownik

"Nie ma open space, tylko przygnebiajce pokoiki w starym prlowskim biurowcu. " No to chyba własnie jest zaleta, a nie wada. Open Space to zło. Smutne, że "były pracownik" miał takie złe doświadczenia, może faktycznie trafił pechowo z zespołem. Ja pracuję w firmie ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Firma dobrze traktuje pracowników, nie ma crunchu, jest fajna atmosfera którą tworza bardzo fajni ludzie. Nie dajcie się zniechęcić tą negatywną opinią, w firmie jest wielu pracowników którzy pracują tam ponad 5 lat, co chyba mówi samo za siebie.

Unknow
@były pracownik

Nie podzielam opini. Współczuje że masz takie odczucia. Odnośnie "Kadrowej" ja mam zupelnie odmienne zdanie.

Ktos

Świetna firma, której największym kapitałem są ludzie. Małe zespoły, świetna atmosfera, ciekawe projekty i odpowiedzialność za swoje działania. Gdyby tylko zarobki były wyższe..

CEO
@Ktos

wyższe nie beda..bo firma zalezy od innej na zasadzie insourcingu..jest przecietnie

admin

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Hurra Comunications Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurra Comunications Sp. z o.o. - Kraków

Hurra Comunications Sp. z o.o.