Opinie o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Nie warto tam pracować najniższa krajowa. Pracuje tam chamska pani (usunięte przez administratora) jest zwykła pracownica a krzyczy na innych i ich obraża. od przełożonych żadnego wsparcia trzeba sobie radzić samemu

Ina

Ludzie jednak tu pracują i firma funkcjonuje, i to chyba dobrze, z tego co się orientuje, to muszą być jakieś plusy? Co myślisz, było coś w firmie i jej warunkach pozytywnego? Wiadomo, nie chodzi o minimalną i atmosferę z przełożonymi, ale tak się zastanawiam, czy by nie aplikować, chociaż na jakiś czas, aż nie znajdzie się coś lepszego.

Mała

Nie czytajcie tych bredni o liderach w rrd jestem tam pracownikiem i liderzy są super praca też lider Adrian L jest super człowiekiem nigdy nic złego nie powiedział jest bardzo wesoły miły i pomocny praca z nim to sama przyjemność a osoba która w ten sposób obraża Adriana chyba upadła na głowę jeśli to ma być jakaś zemsta to jest okrutne kłamstwo

@Mała

Ponieważ negatywne opinie piszą ludzie którym nie chce się pracować. Praca jest prosta i spokojna w bardzo dobrych warunkach, plus jest że w firmie jest bardzo czysciutko a to jest bardzo ważne dla alergików, też mam przyjemność pracować w tej firmie jeszcze nigdy nie spotkałam się żeby było tak czysto, praca jest prosta, zdecydowanie polecam firma godna polecenia

Była

Witam was praca tu porażka za najniższą krajową, praca na akord liderzy tylko poganiają nie ma kto zastąpić nawet na wyjście do toalety bo liderzy sobie siedzą w telefonie. Jak coś się zapytać to tak odpowiadają jakby tu z przymusu pracowali. Na hali zimno, firma nie zapewnia żadnych bluz swoje ubrania trzeba niszczyć

Obecny
@Była

To nie zbieranie pieczarek żeby była praca na akord, nie było i nie ma takiego systemu. Na hali jest minimum 19 stopni, a o tak jak tylko ktoś zwróci uwagę to podnoszą, ubrania robocze są normalnie wydawane, ktoś kto to pisał chyba pomylił firmy. Najniższa krajowa to i tak za dużo na tą pracę ;)

W życiu jeszcze nie miałam tak spokojnej i czystej pracy, atmosfera w pracy jest ok. Bardzo mili ludzie z kadry kierowniczej i liderzy, bardzo przyjemnie się pracuje w tej firmie, jeszcze na taką firmę w życiu nie natrafiłam, praca spokojna i czysta, w firmie bardzo czysciutko, nie rozumiem ludzi którzy narzekają na tą firmę, ja polecam pracę w tej firmie i jestem bardzo szczęśliwa że natrafiłam na pracę w tej firmie

@A. R

Jeżeli jesteś na linii to po co trzymać przy sobie telefon? Na przerwie możesz sobie z telefonu korzystać, ja nie zwracam uwagę na innych czy mają telefon na linii czy nie tylko staram się wykonywać swoje obowiązki i zależy mi żeby się wyrobić do targetu, ponieważ target jak jest wyrobiony to każdego cieszy. Ja jestem pełna podziwu dla ludzi którzy wiedzą że praca jest prosta i spokojna bez stresu a największym problemem jest telefon i papierosy że nie można wychodzić co 15 minut na papierosa, bez jaj a zapewniam że ja pracowałam w takich firmach gdzie był (usunięte przez administratora) poniżanie pracowników i dziewczyny jak kierownik szedł to zabijali się o szczotkę jak była awaria a co niektórych problemem w RRD jest jak kierownik idzie żeby chować telefony no bez jaj. Można na przerwie korzystać z telefonu

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam tam parę miesięcy na dziele medycznym i niestety rozczarowanie po całej lini od samego początku podczas szkolenia był nacisk na to aby szybko się nauczyć i robić akord uczyli lepiej pracownicy niż liderzy po tem za najmniejszy błąd masz zabraną premię ludzie tam padają jak muchy bardzo często przyjeżdżają karetki lub chodzą do pracy chorzy bo przecież muszą przyjść ponadto kadra się nie wyrabia z papierami a my musimy robić ponad normę a w śród pracowników jest taka atmosfera że nie wiadomo czy się odezwać porażka jak jesteś chory to nie ma tłumaczenia

No cóż, łubu-dubu, ale pisząc serio - mam nadzieję, że opinie pracowników administrowania firmą są mniej skrajne, niż to co tu zostawia produkcja :) Cieszę się, że firma chce powierzyć stanowisko Młodsza Specjalistka ds. Systemu Zarządzania Jakością studentce lub absolwentce. Mam pytanie, czy od pierwszego dnia pracownik ma umowę o pracę, choćby próbną, 3-miesięczną?

Robert

Tak, dostaniesz umowę na czas próbny pierwszego dnia, bez żadnej lipy. Biurokracja i ostrożność w przepisach jest tu ważniejszy niż wszystko.

Mia Nowy wpis
@Robert

A po zakończeniu tej umowy na czas próbny, na jaką umowę można liczyć? I na jak długo się ją otrzymuje? Czy jest możliwa uop na czas nieokreślony? ;p

Ble ble Nowy wpis
@Mia

Kiedyś dawali na dwa lata później dopiero na czas nieokreślony.

A.R

Jak liderzy są tacy święci to niech wykonują swoją pracę a nie wysługuja się innymi siedzą w telefonach oglądaja filmiki a swojej pracy nie wykonują. Pani joanna L powinna się zachowywać jak liderka a nie kierowniczka

Ra Nowy wpis
@A.R

Od lidera od kierownika to już niewielka droga, czy delegowanie zadań to nie jedna z funkcji lidera ? A.R Jak taki lotny, to czemu się nie zgłosisz, podobno ciągle szkoła kogoś na Lidera, będziesz się mógł wykazać.

Była

@Była

Piszesz, że jest to praca za najniższą krajową, a z drugiej strony, że jest akord. To nie da się na tym akordzie wyrobić więcej niż najniższa krajowa? Jest ciężko? Poszukuję pracy

Jestem pełna podziwu takich ludzi jak ta @Była, praca jest spoko faktem jest to że powinien być wyrobiony target ale naprawdę liderzy zasługują na order za cierpliwość i wyrozumiałość dla takich ludzi jak ta @Była, ja jestem bardzo szczęśliwa z pracy w tej firmie, a komu nie chce się pracować to wszędzie będzie narzekać,

@Ewa

Targety są tak ustawione że da radę je zrobić? Pracuje się na target całym zespołem czy wyniki są liczone indywidualnie?

Cały zespół pracuje na target, praca jest prosta i spokojna, naprawdę polecam pracę w tej firmie

Ona
@Ewa

Ty się już nie kompromituj by pisać takie kłamstwa na rzecz firmy. Starsi pracownicy tzw liderzy i operatorzy mają dość zatrudnianych nowym osób. I tylko teksty że młodzi się nie nadają bo w telefonie siedza a np że starsi ludzie nie nadążają z targetem. Właśnie takim nie dogodzisz bo z góry na początku Cię oceniaja. A Niektórzy z liderów sami siedzą na telefonach a o pomoc czasem ciężko prosić , by zastąpić na toaletę czy papierosa. Naprawdę współczuję nowym osobom które się tu zatrudniają i z bólem serca to mówię bo widzę jak są traktowani. Nowi przychodzą a po niecałym tygodniu czy nawet dniu dziękują mówiąc, że praca nie dla nich. I szczerze nie dziwię się. Jak widzę jakie podejście mają Osoby, które ich szkolą, pokazują jak mają robić. (Nie mówię o trenerach), nie mają do nich cierpliwości , źle coś zrobisz to już nagaduja na Ciebie innym i plotkują. Firma słynie tylko z plotek i takiego poniżania bo jesteś gorszy, nie nadajesz się a jak potrzebujesz pomocy by jeszcze raz coś wytłumaczyć to wielkie oburzenie i nerwy u nich widać. I stajesz się obiektem kpin z ich strony. A nie ukrywajmy sami byli podobni i wiadomo że na początku szybko możesz tego nie opanować. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był. Szczerze powinni zostać. Tu tylko tacy i sami robić może by zyskali trochę pokory i nawrócili się. Niestety jedyna firma gdzie z takim traktowaniem się spotykam. Na początku pokazują jak kolorowo i miło ale jak zostaniesz to po 1dniu się odechciewa bo tak wygląda tu współpraca i różne kola adoracyjne. I co komu do tego, że ktoś tu rodzinę sprowadza. Chce to może nikt nie zabroni, każdy tu na każdego krzywo patrzy i zrobiła się ciężka gęsta atmosfera by tylko Tobie czy komu innemu noga się powinęła. Czasem odnoszę wrażenie że niektórzy zachowują się jak dzieci w przedszkolu a nie jak dorośli ludzie. Pozdrawiam

''69''

Praca w RRD jest jedną z njłatwiejszych prac jaką wykonywałam w swoim życiu, prawda jest taka: jeśli ktoś chce ma chęci to ta praca jest idealna.Targety oczywiście są, ale nie ma tragedii wszystko jest do zrobienia.Każdemu na początku jest ciężko, ale człowiek nabiera z czasem wprawy i naprawdę wszystko jest do zrobienia.Faktem jest, że największą cierpliwość mają trenerki i tu szacun dla nich, przewija się wiele osób i różnych osób a one starają się do każdego przyjść i trochę czasu poświęcić. Odnośnie liderów czy brygadzistów zdania są podzielone to tak jak z ludżmi są bardziej ogarnięci i mniej,ale starają się też nowych wdrożyć mimo sporych swoich obowiązków. Nie oczekujmy od ludzi też rzeczy niemożliwych piszecie o telefonach i kawach itp.jeśli ktoś wykona swoje obowiązki i jest dobrze zorganizowany to czemu jest wytykanie fajki czy kawy.Znam wiele osób które przyszły pracować do rrd i po 15 min pracy pierwsze pytanie było ile jest przerw na fajkę i czy mogą już na nią iść.Każdy ma inne priorytety, ale w głowie mi się nie mieści aby po 30 min pracy w 1 dniu oczekiwać zastępstwa i iść na fajkę. Przychodzą młodzi i starsi ludzie i nikomu się nie dogodzi.Warunki są naprawdę spoko trzeba tylko rozmawiać i na bieżąco rozwiązywać problemy:) Nie oczekujcie że w pierwszym tyg wszyscy będą się z nowymi kumplować, na to potrzeba czasu i w każdej pracy tak jest. Trzeba też dawać coś od siebie a nie tylko oczekiwać. Jedyny poważny problem jest tam wynagrodzenie,premie bardzo niskie i wynagrodzenie najniższa krajowa,a w tym momencie już od nowego roku praktycznie nie ma różnicy między operatorem, liderem, brygadzistą,trenerem czu inspektorem jakości.Stawki są tak zbliżone, że ludzie zaczynają uciekać, ponieważ obowiązki i odpowiedzialność na stanowiskach nie są podobne a kasa prawie ta sama.

@Ona

Jeżeli twoim problemem jest w tej firmie że nie można mieć telefonów na linii i nie możesz wychodzić co 15 minut na papierosa, to w żadnej firmie nie znajdziesz miejsca. Ja pracowałam w poprzednich firmach gdzie był (usunięte przez administratora) poniżanie pracowników przez kierownictwo gdzie dziewczyny jak szedł kierownik po hali to dziewczyny się zabijali o szczotkę do zamiatania, a w tej firmie jak kierownik idzie to chowają telefony, no bez jaj jeżeli twoim problemem jest telefon no to nigdzie nie będziesz długo pracować, plotki były i są wszędzie ja się nie przejmuje kto mnie obgaduje czy nie obgaduje, firma RRD jest przyjazna dla ludzi nie panuje tutaj żaden (usunięte przez administratora) i przestań wymyślać bzdury,

Obecny
@Była

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Joanna Lefik

Szanowna Pani , Jeśli mam Pani jakieś uwagi , bądź sugestie do mojej pracy . Bardzo proszę podejść do mnie i mi o tym powiedzieć . Nie bawmy się jak dzieci w przedszkolu . Chętnie wysłucham Pani konstruktywnych opinii na mój temat . Ja mam odwagę podpisać się z imienia i nazwiska , nie mam nic do ukrycia. Liczę ze Pani się tez przedstawi .

Ewka

Negatywne komentarze piszą ludzie leniwi którym nie chce się pracować, ja pracuję w tej firmie jestem szczęśliwa że natrafiłam na tą firmę liderzy muszą mieć dużo cierpliwości dla ludzi nowo przyjętych ponieważ ludzie są różni niektórzy przykładają się do pracy inni widać że tylko przyjdą obecność zaliczyć i nie mają chęci do pracy piszę tu o nowo przyjętych. Firma godna polecenia

@Ewka

To że komuś coś nie pasuje nie oznacza od razu że jest leniwy. Tu dla nowych jest wdrożenie i jakaś pomoc na początku? Jak już wspomniałaś o przykładaniu się do pracy to są za wyniki premie?

Jestem pod wrażeniem głupich komentarzy i w szoku jak można tak kłamać odnośnie negatywnych komentarzy ludzi którym nie chce się pracować. Ja pracuję w tej firmie krótko i bardzo zależy mi na dalszej pracy w tej firmie staram się wykonywać swoje obowiązki należycie czasem jest lepszy dzień czasem gorszy ale dla mnie jako osoby porażką będzie jak sama nie potrafię czasem się zmotywować do pracy i nie wyrabiam targetów, nie obwiniam za to liderów tylko siebie że nie potrafię wyrobić targetu , najpierw zacznijmy od siebie wymagać. Liderzy też ludzie którzy pracują na utrzymanie swoich rodzin. Też się obawiałam jak czytałam wcześniejsze komentarze negatywne ale wiem że nie jest to prawdą ci którzy piszą negatywne komentarze. Firma RRD jest przyjazna i godna polecenia a takim ludziom którzy pomawiają firmę i piszą kłamstwa firma RRD powinna założyć sprawę o pomówienie. Jestem już na tyle dojrzałą kobietą że w wielu pracowałam firmach ale w tej jestem szczęśliwa że natrafiłam na tą pracę w tej firmie, nie każda firma akceptuje ludzi 60 roku życia nawet z względu na sprawność w takim wieku a ta firma RRD jest przyjazna dla ludzi powyżej 18 lat nie ma przedziału wiekowego i to jest plus w tej firmie, jestem już w takim wieku że w niektórych firmach do pracy z względu na przedział wiekowy nie zatrudnili by mnie a ta firma RRD jest przyjazna dla ludzi po ukończeniu 18 lat bez przedziału wiekowego, a że jestem osobą wierząca tą pracę sobie wymodliłam i czuję się w tej pracy bardzo dobrze z chęcią przystępuje do pracy. Będę się starać należycie wykonywać swoje obowiązki żeby zostać i pracować w tej firmie . Też jestem tego samego zdania że negatywne komentarze powinien administrator usuwać ponieważ przez idiotów którzy piszą bzdury ludzie boją się podjąć pracę w tej firmie.

Pracowałem 3 miesiące na dziale ASC na linii fiolek i to jest porażka jakaś pieniądze bardzo słabe jak na 3 zmiany. Nie do tego że człowieka cisną do granic możliwości to jeszcze funkcyjni do bani. Najgorszy z pracowników jest jacek ch wozi się jak pan na włościach a jak był raportowany do przełożonej to ta nic sobie nie robiła z tego.

@Ewa

Praca faktycznie czysta,spokojna i lekka, ludzie jak to ludzie różni tam pracują ale to wszędzie tak jest a co do narzekania to chyba nie jest AŻ tak źle skoro pracują tam rodziny i nadal pracownicy ściągają tam swoje dzieci, rodzeństwo i partnerów ????

Joasia

No to już połowa sukcesu, a finansowo też się opłaca? Skoro pracownicy bliskich do pracy ściągają? A może jakiś dodatek za polecenia nowych pracowników jest i dlatego tak robią?

A. R

Tylko te dzieci zatrudnione przez swoje rodziny cały czas siedzą na telefonach nic nie robią odezwać się też nie można bo zaraz się obrażają. Panosza się jak by im było wszystko wolno

@A. R

Nie są z tego jakoś rozliczane te osoby, co siedzą w telefonach? Chyba mają jakieś obowiązki w pracy, nikt tego nie sprawdza? O premie nie ma co walczyć, że tak im wszystko jedno?

@A. R

Hejka zastanawiam się jak to jest z ludźmi którzy często są na l4. Osoby które maja duże frekwencję są jakaś wynagradzane, albo osoby które nie chodzą do pracy maja zabierane premie czy coś? Ile czasu dostanę na przyuczenie się? Nie jestem jakaś oporna, ale zawsze się stresuje tym, że ktoś będzie mnie poganiał na start ze nie potrafię wyrobić. Jest wyrozumiałe podejście dla nowych osób które faktycznie chcą się nauczyć i pracować na dłużej?

,, 69''

Są premie frekwencyjna i jakościowa jak chodzisz na l4 to premii frejwencyknej nie masz.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Lolka

Cześć, może napiszesz więcej konkretów o pracy niż plotek? :p Mnie bardziej interesuje, jak te zmiany nocne są rozliczane? Dodatkowo za nie płaca?

Ewka
@Lolka

Praca w firmie RR Donlley jest super polecam proszę nie czytać głupich komentarzy ludzi którym nie chce się pracować

Mała

Tomasz
@Mała

Widzę że masz dobry kontakt z liderami. Może niekoniecznie każdy ma takie układy? Czy do wszystkich są w miarę mili i szanują ludzi pod sobą? Jak masz problem to pomogą? Można bez strachu się do nich zwrócić?

@Mała

Też mam przyjemność pracować w tej firmie, te negatywne opinie wynikające z ludzi którzy piszą to są ludzie którzy zapewne są leniwi i nie chce im się pracować, ja pracuję w tej firmie jeszcze w życiu nie miałam tak spokojnej i prostej pracy jak w RRD w tej firmie jest tak czysciutko że aż błysk, nie spotkałam w życiu jeszcze tak dobrych warunków pracy pod względem czystości i prostej pracy to jest bardzo ważne dla alergików pod względem czystości a co do temperatury w sali też jest ok.

Jola

Naprawdę? A czy jakoś gdzieś można zgłosić takie zachowania? Do kierownictwa albo do działu HR? Czy jakieś działanie nie poprawiłoby atmosfery?

Czy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Michal

Pracowalem tam kilka lat temu w magazynach i na Dellu i na medycznym. Prawa jest, ze placa slabo, nie trudno znalezc lepiej platna prace, ale dobrze wspominam kierownika Pawla, zawsze pomogl, mial duza wiedzę i chyba sie tam marnowal. W magazynie praca dla magazynierow, a nie wozkowych, czysto cieplo i zawsze wiesz co robic.

Ina

Zwykły pracownik.

Niestety widzę, że opinie różne są tu usuwane. Ale z jakiej racji , dlaczego firma boi się, że ukazywana jest prawda. ? Praca na najniższych zarobkach to jest wstyd firma obiecuje podwyżki, a tak naprawdę podwyżkę dostajesz od Państwa bo oni nic od siebie nie dadzą, tylko mydlą innym oczy. Premie nieustanne bez zmian 130zl od x czasu. Na innych stanowiskach dostajesz parę groszy więcej a odpowiedzialność , nerwów i ile stresu czasami zjadasz to twoje. Zasady w firmie jakie tu panują też powinna się sama inspekcja tym zainteresować. Zima ogrzewanie nie działa, a latem zdychasz z duchoty bo nie ma. czym oddychać. I dziwić się, że pracownicy padają jak muchy. Kontrola przy wyjściu , śmiech na sali. Nie mam co robić tylko mierniki za....lać z firmy..;/ I ogólnie zasady jakie tu są wymyślane to śmiech na sali. Jak coś zrobisz źle to wielka panikę sieje, raporty , pisma. Nigdy z czym takim się nigdzie nie spotkałem a firma nie ukrywajmy do najlepszych i największych na świecie nie należy. Dno oszczędzają na Wszystkim!!!

@Zwykły pracownik.

Nie macie tam związków zawodowych, które ogarnęłyby kwestie podwyżek? Od jakiego czasu obiecują je? Nie ma szans, że jednak będą? Podają jakiś konkretny powód, czemu te obietnice nie dochodzą do skutku? No niby teraz podwyżka będzie, ale znowu przez państwo :P Skoro oszczędzają na wszystkim, to jak tu jest z benefitami dla pracownika i socjalem? Kierownictwo na kontroli jakości chociaż ludzkie?

Zwykły pracownik

Tak podali powód. Że oszczędnosci a niby firma co miesiąc mówią przynosi zyski, dużo zarabia, są zadowoleni. Tylko jakim kosztem. Największa robotę odwalają produkcja i inni pracownicy fizyczni. A nie biurowcy, którzy na nas żerują. Premie od x czasu stałe niezmiennie 130 na przełomie tych lat to jest wstyd.

Sonia
@Zwykły pracownik

Niestety, takie sa realia :( Bardzo przykre, masz rację, bez produkcji firma nie byłaby w stanie funkcjonować przecież. A z biurem łatwo się dogadać? Jak atmosfera między pracownikami? Szefostwo to jedno, ale spoko gdy ludzie w pracy się lubią. Wiesz moze, czy planowane sa jakies przyjecia na produkcję? Czy moze caly czas rekrutują?

Powodzenia
@Sonia

Przyjęcia tu są cały czas bo ludzi im brakuje. Gdy podają stawkę nie chcą tu pracować, bo za najniższą krajową znajdziesz wszędzie. A nawet lepiej płatną przynajmniej będziesz wiedziała za co. Atmosfera hmmm kiedyś była lepsza teraz jest tak jak wszędzie będą Cię udupiac na każdym kroku. Poprosisz o pomoc, jedni z chęcią Ci pomogą ale są i tacy co z wielkim niechceniem i wyrzutem do Ciebie podejdą. A potem za plecami Cię obrabiają. Także zależy gdzie trafisz. Powodzenia

Justa
@Powodzenia

I do tej najniższej krajowej nic więcej nie dają, co mogłoby zachęcić pracownika, może chociaż jakieś premie? A te obgadywanie to jest między pracownikami, czy po prostu to jest kablowanie do przełożonego, że ktoś prosi o pomoc zamiast samemu temat ogarnąć, żeby ta osoba została zwolniona?

Na stronie jest ogłoszenie pracy Npi, planista warto aplikować? Jakieś opinie?

Danuta

Widzę przewagę dyskutantów z produkcji. A może ktoś wie, jaka jest stawka Młodszego Technika IT? Hybryda w jakim stosunku, tj. ile dni home office, a ile biura?

Ile jest zmian w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Xxx

Zależy jaki dział i jaki obszar na konkretnym dziale

Kamila
@Xxx

Faktycznie jest tak dużo tych działów i ich obszarów, że za dużo byłoby pisania dla każdego? To ile ich jest?

Odpowiadam
@Kamila

Na dziale Abbott masz tylko 1 zmianę. Na dziale Dell masz 2 zmiany. Na dziale Ascensi, na 1 obszarze masz 1 zmianę, na 2 obszarze masz 2 zmiany, na 3 obszarze masz 3 zmiany. Uczciwa i konkretna odpowiedź na Twoje pytanie.

Kamila
@Odpowiadam

Serdecznie dziękuję. ;) A panuje tu jakieś przekonanie o tym, że któryś z nich byłby najlepszy jeśli o warunki pracy chodzi?

Podepnę się

Wie ktoś ile teraz , kiedyś jak chciałam się zatrudnić była jedna (rok temu)

Agnieszka
@Odpowiadam

A w jakich godzinach zaczynają się te zmiany? :D klasycznie 6-14, 14-22 i 22-6?

Wiola
@Odpowiadam

Duzo osób pracuje na takich zmianach , w moim przypadku przyjęcie na dell ze względu na możliwość pracy na 2 zmianach tylko , cały czas są przyjęcia , wiec pytanie czy firma aż tak dobrze działa produkcyjnie czy zwalnia i zatrudniają na nowo ?

Zostaw merytoryczną opinię o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź - Łódź

• Jak się pracuje w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Zobacz opinie na temat firmy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź