EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Bartuś

Witam, Pytanie do doradców. Jaki jest obecnie % dla doradcy za zbiórkę? Zaczynam niedługo przygodę jako doradca ze względu możliwości dopasowania godzin pracy. Wiem, mogę zapytać mojego kierownika ale nie chcę mu zawracać głowy. Mogę poczekać do podpisania umowy ale ciekawość wygrywa. (Kierownik mówił mi jaki % ale uleciało mi z głowy.) Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jak długo trwa proces awansu w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika KZD

05.04.2023 08:04

KZDikona wywiad

Chcę podzielić się historią wypowiedzenia umowy.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

KZDikona wywiad

Pracowałem na stanowisku Kierownika Zespołu Doradców, do moich zadań należało zarządzanie grupą 12 Doradców oraz realizacja własnych zadań np. wizyty u klientów.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

KZDikona wywiad

Powodem zakończenia współpracy z firmą było dyscyplinarne zwolnienie mnie, bez przedstawienia mi dowodów i możliwości wypowiedzenia się z mojego punktu widzenia.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

KZDikona wywiad

Widełki wynagrodzenia na tym stanowisku to od 3850 do 10000 brutto.

Dwigt

A ile Ty konkretnie zarobiłeś za poprzedni 2022 rok w tej firmie, bo jak widzę to widełki są duże. Pewnie masz PITa...

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

KZDikona wywiad

Pracowałem w tej firmie przez 2 lata i 8 miesięcy.

KZDikona wywiad

Nie poleciłbym pracy w tej firmie, a powody związane są z moim wypowiedzeniem. Powód wypowiedzenia nie pokrywa się z rzeczywistością, nie mogłem nawet zapoznać się z dowodami, nie weryfikowano też najpierw ze mną wersji wydarzeń, po prostu słownie zostało mi przekazane wypowiedzenie na podstawie sytuacji, która nie miała miejscu. Dokumenty związane z wypowiedzeniem przyjdą do mnie pocztą. Zostałem zwolniony z dnia na dzień, choć do tej pory byłem często wśród najlepszych kierowników regionu oraz obecnie jestem na opiece nad chorym dzieckiem, syn ma zapalenie płuc.

KZDikona wywiad

Podczas okresu mojej pracy przeszedłem jedno szkolenie, było to 5 spotkań odbywających się raz w miesiącu.

Ela

To ja miałam więcej szkoleń. Były szkolenia w oddziałach, a i brałam udział w Akademii Managera. Cykl trwał prawie pół roku. 5 szkoleń dwudniowych. Koszty dojazdu pokrywała firma. Uważam, że dużo się tam nauczyłam. Ale pewnie masz inne doświadczenia jako kierownik.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

KZDikona wywiad

Brak kontaktu na co dzień z innymi kierownikami. Kiedy dzwoniłem do któregoś z innych kierowników, od razu przełożony pytał się, czy rozmawiałem z nim. Atmosfera niby w porządku, ale odczuwałem dużą kontrolę , aby nie wymieniać swoich spostrzeżeń z innymi.

Och

Nic nie warta firma nie szanujazwyklego doradcy, szanują siebie nawzajem kierownictwo i dyrektorów

KZDikona wywiad

Na początku wszystko pięknie, możesz pracować po swojemu, ponieważ jesteś menadżerem. Z czasem dorzucanie zadań w coraz większej ilości na dany dzień, w moim odczuciu taka lista jest wręcz niemożliwa do wykonania, a tłumaczone było to tym, że jesteśmy na systemie zadaniowym w umowie, a nie godzinowym rozliczaniu.

KZDikona wywiad

Sugerowałbym właścicielowi, aby słuchał kierowników zespołu doradców i doradców klientów, bo to oni pracują z klientem, a nie pracowników najwyższego szczebla, którzy nie posiadają wiedzy z pierwszej ręki.

DoraExplora1999

Dokładnie! To cenne wskazówki, gdy pracownik ,który pracuje bezpośrednio z klientem, bądź namacalnie z produktem ,wie najlepiej co należałoby uwzględnić,aby poprawić jakość swojej pracy/usługi.

Ona

Bardzo wciągająca lektura o firmie. A ile historii wyssanych z palca. Jestem pracownikiem z 6 - letnim stażem w Firmie. Uwielbiam swoją pracę choć wynagrodzenie (podstawa) jest już nie do zaakceptowania na czas pracy jaki muszę czasami poświęcić. Mój zespół składa się z 16 pracowników i z każdym mam bardzo dobry kontakt. Wszyscy mogą liczyć na moje wsparcie. Rotacja w doradcach była, jest i będzie na to składa się wiele czynników również niski zarobek - DK który przychodzi do pracy myśli że zarobi od razu full kasy i to jeszcze za nie robienie nic w tym kierunku. Zwolnienia - owszem są ale u mnie tylko i wyłącznie za defraudację. Tutaj u mnie nie ma zmiłuj się...taka osoba nie tylko (usunięte przez administratora) klienta firmę ale również mnie a na to pozwolić sobie nie mogę.

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI na stanowisku Doradca Klienta? 20 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Iza

5%od zbiórek, rok temu było 80 za nową umowę, 50za aneks. Premia miesięczna w zależności od zbiórek,musisz mieć powyżej 92%.Jak ktoś zrezygnował z pożyczki, aneksu to ci zabierali te 80 lub 50.Musisz wciskać dodatkowe ubezpieczenia, bo inaczej nie dostaniesz nic za nową umowę lub aneks. Ubezpieczeń przynajmniej dwa. Dostajesz klientów po kimś. Miałam rejestr na początku, gdzie 50% ludzi było niepłacących. Więc o premii mogłam pomarzyć. Nieraz i nie dwa musiałam podpisać umowę, choć wiedziałam, że nie będą płacić. Nie masz życia prywatnego, bo klienci dzwonią zawsze. Możesz owszem wyłączyć telefon, ale jak klient naskarży, że nie odebrałeś to masz przechlapane. Przy 80 klientach, największa tygodniówka.Nie to 1200,najmniejsza 200.Aneksy często miałam dla klientów, którzy nie chcieli. A klienci, 100% czekali na aneks długo.

To nie bzdury tylko zasady przed zmianami. Może napiszesz jak to wygląda obecnie?

arndt

W opisie firmy sa wymienione kwoty mozliwe do zarobienia jako doradca i podane sa skladniki. Czy to jest aktualne?

Chyba nie sama ustawa antylichwiarska tylko wymóg weryfikacji klientów w bazach BIK itp. Będą sprzedawać leasing konsumencki zwrotny, który już mieli w "pakiecie" z aneksem do umowy. UOKiK im się dobierał do tyłka za leasing, ale się chyba wybronili zasypując UOKiK tonami dokumentów... taka strategia, ale chyba skuteczna. Leasing nie podlega pod ustawę o kredycie konsumenckim i mogą dokładać koszty jakie chcą. Klient tylko na tym straci. Cały ten leasing polega na tym, że klient oddaje w leasing np. lodówkę, płaci raty leasingowe i może z niej korzystać. Bocian przyklei z tyłu lodówki tylko jakąś naklejkę z numerkiem. Taki sobie wymyślili sposób na biznes i łojenie kasy na maksa z ludzi bez zdolności kredytowej. Każda kolejna ustawa antylichwiarska powodowała tylko to, że w Bocianie koszty dla klientów były wyższe.

Pracownik o dziale kontroli

Kilka słów o sposobie działania Działu Kontroli w tej firmie. Do działu kontroli na stanowisko SM zatrudniają niezbyt inteligentnych kandydatów, którzy będą ślepo wykonywać polecenia bez zastanawiania się nad tym co robią. Chyba w tym dziale test Ravena nie obowiązuje, albo kandydat powinien mieć jak najniższy wynik. :-) W lubelskim pracuje SM, który tylko potwierdza tą regułę, ale w centrali również niezbyt ogarnięte osoby pracują. Firma swego czasu zainstalowała na telefonach SMów aplikacje do nagrywania rozmów. Osoby rozmawiające z pracownikami działu kontroli nie miały świadomości i nie były informowane, że są nagrywane. W terenie nie raz podczas kontroli, nie raz były wykrywane defraudacje, których nie było, bo w systemie coś się nie zapisało z powodu awarii. Czasami doradcy zgłaszali problem, że wpłata nie została zaksięgowana i niby wszystko było przekazane do działu controllingu, a potem doradca miał problem z powodu rzekomej defraudacji. Jako defraudacja były zaliczane wpłaty nie podpisane przez doradcę! To bardzo duże nadużycie ze strony firmy. Pracownicy działu kontroli są szkoleni tak, żeby zadawać klientom pytania sugerujące. Może akurat trafi się klient, który coś niby potwierdzi i podpisze podyktowane prze SMa oświadczenie. SM będzie miał się czym wykazać i będzie miał sukces! Przy okazji robiąc złodzieja z niewinnej osoby. Osobiście nie bronię faktycznie defraudujących pieniądze klientów pracowników, ale sposób działania działu kontroli jest czasami bezprawny. Jest taki dokument w firmie Standard pracy Kierownika ds. kontroli (SM), którego sami nie przestrzegają. Głównie chodzi o fakt wyjaśniania jeżeli jest jakaś niezgodność i nie sugerowania klientowi, że doradca ukradł pieniądze. SM nie powinien w żadnym przypadku czegoś takiego robić, ale praktyka jest zupełnie inna. Jeśli planujecie zatrudnić się w tej firmie to miejcie świadomość, że może to dla Was być niezbyt przyjemne doświadczenie.

@pracownik
@Pracownik o dziale kontroli

Zgadza się wszystko kontrola. Trzeba dodać jeszcze KZD chamską i AM który nie ma pojęcia o niczym i (usunięte przez administratora) ludzi.

Danuta
@Pracownik o dziale kontroli

Wydaje mi się, że każdy dział handlowy zadaje klientowi takie pytania, aby właśnie nakierować go na zakup usługi...jak to nie były informowane, to w firmie nie ma czegoś takiego jak RODO?Opisujesz dział kontroli niezbyt korzystnie, a czy w każdym dziale firmy tak jest, masz może wiedzę w tym zakresie? Ile taki pracownik w dziale kontroli jest w stanie zarobić u nich?

@Danuta

Chyba mylisz dział kontroli z działem handlowym. Dział kontroli ma sprawdzać, czy pracownicy działu handlowego (w tym przypadku działu operacyjnego, bo tak się on nazywa), postępują zgodnie z procedurami i nie defraudują służbowych środków. Chodzi o to, że dział kontroli w Bocianie nie działa nawet wg. swoich procedur i dobrych praktyk.

Ciebie zwolnili ustanie? Na jakiej byłeś umowie że była taka sytuacja? Nie mogli ci dać wypowiedzenia na papierze żeby było wiadomo o co chodzi? Miałeś chociaż jakiś okres wypowiedzenia?

@Marcin

Jak była KZD to miała umowę o pracę. W Bocianie kadra coraz słabsza, żeby nie napisać coś mocniejszego.

KZD
@Marcin

UOP na czas nieokreślony, miesięczny okres wypowiedzenia. Wypowiedzenie dyscyplinarne podczas opiece nad dzieckiem. Powod tez ustnie podany, bez świadków.

KZD

Firma przez ludzi tam pracujących niekompetentna i jak to korpo wysysająca zdrowie i energię. Zwalniają z art. 52 ustnie - tak ustnie. Kiedy prosisz o jakąkolwiek podstawe mówią jakąś bzdurę totalną bzduręi, że mają dowody. Kiedy prosisz aby zapoznać się z dowodami mówią, że przyjdą pocztą wraz z wypowiedzeniem. Na "dyscyplinarkę" trzeba sobie zasłużyć każdy pomyśli, to racja. Tutaj niewiadomo o co chodzi. Człowiek nie wie czy pracuję i jak długo. Codzienna praca nad grupą pow. 10 Doradców i osobiste wizyty w ilości min. 20 sztuk przekracza normę pracy w jakimkolwiek zakresie (dniowym, tygodniowym, miesiecznym czy kwartalnym). Nie polecam! Aplikacja na własne ryzyko!

Xxx

Dzien dobry dlaczego pracownicy Bociana dają kredyty osobą zadużonym w bankach i nie tylko dlaczego dają w innych mieszkaniach osobie która nie jest tam zameldowany spisujac umowe nie jest w domu kredytobiorcy byle naciagnac klijenta a tym bardziej ze jest pijany podpisujac umowe

@Xxx

Bocian udziela pożyczek klientom zadłużonym, bo nie ma jeszcze (zmieni się to wkrótce) wymogu sprawdzania klientów np. w BIK. Jest to celowe działanie firmy. Nowy klient wg. wewnętrznych Everest Finanse powinien podpisać umowę pod adresem zamieszkania, a doradca ma obowiązek sprawdzenia dokumentu potwierdzającego ten adres np. umowę najmu, potwierdzenie zameldowania, faktura za telefon na ten adres i nazwisko klienta itd. Jeżeli umowę podpisana została poza miejscem zamieszkania to doradca działa niezgodnie z procedurami i może być za to zwolniony. Warunek, że klient faktycznie był nowym klientem i nie miał wcześniej pożyczki w Bocianie. Podpisanie umowy z klientem pod wpływem alkoholu nie powinno mieć miejsca i również za to doradca może mieć nieprzyjemności, oczywiście pod warunkiem, że komuś z Bociana będzie chciało się tą sprawą zająć, a z tym może być różnie. Firmie np. niespecjalnie zależało na tym, żeby mieć pewność, że klientowi został wypłacony zwrot lub rabat przy podpisywaniu aneksu. Słyszałem przypadki, że np. w oddziale Rzeszów celowo nie wypłacali rabatów i wykorzystywali je do "zakładania" pieniędzy u klientów, którzy mogli zostać przekazani do windykacji w celu wykonania planu miesięcznego za który dostawali premie. Oczywiście takie postępowanie to zwykłe (usunięte przez administratora), ale menadżerowie wyższego szczebla przymykają na to oko, bo też mają w tym swój cel np. wykonanie planu rocznego na WO, co wiąże się z wysoką premią roczną. Ogólnie ta firma to (usunięte przez administratora)

Pojawiła się w sieci praca dla doradcy klienta. Ale to tylko dodatkowa z elasatycznym grafikiem. Ktoś wie na jakiej umowie? Dają zlecenie czy trzeba mieć własną działalność i b2b?

Iwona

Firma poszukuje Kolportera ulotek. Zastanawia mnie to, czy pracując w takim zawodzie, można ustalać sobie samemu godziny pracy? Czy skoro jest to praca w pełnym wymiarze godzin, to trzeba robić wtedy, kiedy jest z góry narzucone? Skoro umowa jest długotrwała, to można rozumieć, że jest ona na czas nieokreślony?;)

@Iwona

To jak będzie w praktyce wyglądała Twoja praca w dużej mierze zależy do jakiego oddziału aplikujesz i jakie wymagania będzie miał AM. Pewni w ogłoszeniu nie ma informacji, że raczej zatrudniają tylko osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. Nie licz na umowę o pracę na czas określony. Umowa na dłuższy okres np. na rok.

Były doradca

Wszystko tak naprawdę psuje tzw trasówka... zero jakiegoś luzu, przełożenie czego. NIE!!! trasówka musi być.

Irena

Bardzo dużo pojawiło się ofert pracy na stanowisko doradcy klienta. Powiedziałabym, że masa. I to w każdym mieście. Ktoś orientuje sie i może mi wyjasnić, o co chodzi? Firma sie rozwija, czy rotacja jest tak wysoka przez niesprzyjające warunki?

@Irena

KOrPOszczury, czyli tzw. Kierownicy mają ciebie za nic. Tłumaczą pracę tak, żebyś nie pojęła za bardzo. Masz (usunięte przez administratora) bez pytań. Żadnego sensownego wsparcia. Kierownicy zatrudniani są na umowę o pracę, więc kolosalna różnica między chłopem a parobkiem! A zarobki? Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Z kadr firmy nie można otrzymać papierów dotyczących zarobków. Jak firma krzak.

Były kandydat
@Irena

Byly kandydat na agenta. Prosze sie nie dziwic skoro przed rozpoczeciem sprawdzacie ludzi w Big i tłumaczy się że się wiecznie myli porażka jak ktoś taki może być kierownikiem tak jest Oświecimiu a po druge jak się niepodjoł pracy czy w trakcie to pracodowca nie ma prawa sprawdzać kogoś a tak to jest jak się bierze kogoś z ulicy firma to wielka porażka życze wielkiego upadku finasowego

@Irena

Pojawi się bardzo dużo ogłoszeń o pracę na doradców klienta bo jest problem z ludźmi do tego typu pracy na umowę zlecenie. Firma się zwija, bo traci klientów błyskawicznie. W styczniu stracili ponad 2000 klientów w jeden miesiąc. Niewiele więcej miały najmniejsze oddziały. Trwa również optymalizacja kosztów i zwolniono kilku kierowników rejonów, zlikwidowali chyba 2 lub 3 oddziały. Z firmą pożegnało się dwoje Kierowników Regionalnych i odszedł jeden z dwóch Dyrektorów Makroregionu (to akurat dobra wiadomość, bo niezły … z niego był). Tak czy inaczej dużo ogłoszeń to w żadnym wypadku rozwój firmy, tylko próba ratowania sytuacji. Przy obecnych cenach paliwa i kosztów eksploatacji samochodu nie polecam. Kierownicy jeżdżą służbowymi szkodami i leją paliwo za darmo również do celów prywatnych, a taki doradca musi na wszystkich zarobić.

Julka

Mam pytanie o te weksle które trzeba podpisać jakie dla mojej osoby może to być ryzykowne ?

@Julka

Najpierw będą mili, żebyś połknęła haczyk i popracowała. Jak już nabiegasz i naużerasz się z klientami i (usunięte przez administratora) to zaczną na Ciebie najpierw marudzić, (usunięte przez administratora), pod różnymi dziwnymi pretekstami zabierać klientów, twierdząc, że to klienci Bociana. Potem zwolnią (właściwie prawnie nie mogą tego zrobić) ciebie z współpracy z nimi. Następnie będą jeździć po klientach twoich i pytać, czy ty byłaś w porządku i mówić do nich, że nie mają wpłaconych rat. Potem zgłoszą ciebie na prokuraturę. Na końcu wypełnią weksel podpisany in blanco na dowolną kwotę pod pretekstem niewpłacanych rat dla klientów i będą cię ścigać do zesranej śmierci. Weksle te są pułapką i chyba prawnie nie do końca w porządku. Zapytaj prawnika. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Sylwia

Mam podobną sytuację. Przy czym napisali do prokuratury, że za aneks dostałam 580 zł prowizji.

@Iza

A co z wekslami? Też podpisałaś in blanco i teraz masz kłopoty? Ciekawy jestem jak tłumaczą obowiązek ich podpisania przy przyjęciu do pracy?

@Sylwia

Przecież przy zwolnieniu weksel zostaje od razu zwrócony ja bym nie zgodziła się na wypowiedzenie bez zwrócenia weksla, ja nie moge narzekać na nic, teraz klient ma historie spłat w aplikacji więc nie bardzo da się wkręcić w akcję nie spłacanych rat przecież teraz wszytko się dokumentowane nawet wpłaty mają dowody wpłat tworzone na eteczce. Dziwna ta wasza historia może faktycznie okradałyscie klientów? Pracuje ponad rok nawet kontrola nie zapowiedziana jest zawsze profesjonalna i kulturalna.

@Iza

Jak za aneks 580zl prowizji nawet jeżeli to ich błąd przecież ty sama sobie nie wyliczasz wynagrodzenia??

@Sylwia

Ci klienci muszą najpierw złożyć doniesienie o kradzieży i zeznać własnym imieniem i nazwiskiem niee dla mnie to jakiś kosmos, długo pracowałaś w Bociane?

kkk
@Karolina

sylwia a w jakim oddziale sa takie problemy

@Karolina

Każdy sądzi innych przez pryzmat własnego postępowania. Pisząc idiotyzmy, może najpierw przeczytasz twoją umowę o współpracę z everestem. Tam jest paragraf, który mówi o warunkowości zwrotu weksla przez nich. Co do okradania klientów...lepiej mnie przeproś. Inaczej użyję art. 212 i 216 KK.

Sylwia

Jestem byłym, tzw. doradcą. Pracowałam rok. I wstydzę się tego. Żal mi ludzi biorących pożyczki w bocianie. Kierownicy to banksterzy, korposzczury. Nie przestrzegają żadnych punktów o etyce, które ma na swojej Website bocian. Stosują mobbing. Dlatego do "współpracy", o której nie mają zielonego pojęcia szukają młodych, niedoświadczonych ludzi, w dodatku takich, co by za dużo nie pokumali. Przestrzegam przed podpisaniem umowy o współpracy z firmą everest finanse s.a., zwłaszcza, weksla in blanco. Jestem po rozmowie z prawnikiem. I niestety bez prokuratury, sądu cywilnego i sądu pracy chyba się nie obędzie. Ta firma to skandal. Nie zgadzajcie się na żadne apki POrtMOneta❗️

Karola
@Sylwia

Co się stało że Sąd pracy ?? Proszę o odzew bo też mam z nimi jako byli pracodawcy problemy

@Karola

Zwolnili mnie po roku współpracy za to, że napisałam do kierowniczki smsa: "ja muszę wstać o 5 rano, żeby zrobić apkę dla klienta do (usunięte przez administratora) nędzy"! Mój kontakt z " kerownicą" był niby bardziej przyjacielski. Piszę niby, bo zgrywała się na taką osobę. Real okazał się inny. Jak zwykle zresztą. Już zgłosiłam do prokuratury. Na razie czekam. Nie podaruję skoorwysynom.

@Sylwia

Też bym cię za to zwolniła kto pisze takie SMS mozna kulturalnie się sprzeciwić

klient

A to nie jest czasem świetny i dobrze przemyślany sposób na zabezpieczenie udzielonej pożyczki ? Przecież klient akceptuje warunki, musi się na to zgodzić, może przecież odmówić jeżeli taka forma zabezpieczenia mu nie odpowiada. Takie firmy muszą się dobrze zabezpieczać ponieważ często klientami zostają ludzie z już skopaną historią kredytową, którzy już wykorzystali zaufanie innych firm lub banków. Każdy uczciwy człowiek może uzyskać finansowanie na znacznie lepszych warunkach w innych firmach lub w banku. Podsumowując, jeżeli klient zamierza zachować się uczciwie, nie jak patus to przecież po spłacie zdrapie sobie tą naklejkę, nie widzę problemu.

Ludziska, byłam na "rozmowie jako DK" Kierowniczka w skrócie przedstawiła mi warunki prowizji. 5% od zbiorki 100zl za umowe 50 za ugodę lub aneks Plus jakies tam premie i 150 zl dodatku do paliwa. Potwierdzi to ktoś? ( odniosłam dziwne wrażenie ze coś ukrywa i nie dokońca chce wyjawić szczegóły)

Danka6804
@Kandydat

Za paliwo nic nie dostaniesz

@Danka6804

A powiedziała też, że jeśli spadnie (bardzo dużo ludzi przestaje płacić) do windykacji, to 100 i 50 zł zostanie Ci potrącone w całości z zarobionych 5 %?

Kandydatka
@Sylwia

Szczerze to o tym nic nie wiem...

@Sylwia

a ta zbiórka to przeciętnie ile może wynosić? pytam, bo zastanawiam się czy to 100 to dużo z tej kwoty czy tak średnio

Danka6804
@Sylwia

Oczywiście to prawda,od jakiegoś czasu tak zrobili.Dużo doradców się z tym nie zgadza,Ale nic z tym nie można zrobić.

Łucja

Kierownik zespołu doradców na jakie zarobki tam może liczyć? Może ktoś był na rozmowie i ma jakieś info, czy płacą na tyle, że warto się fatygować w ogóle. Widziałam ogłoszenie, ale zero konkretów.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI poszukuje osoby na stanowisko brak. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Nie polecam pchać się w to (usunięte przez administratora)

Julia
@ja

dlaczego dokładnie? Mówisz o samym procesie rekrutacyjnym czy o pracy też? Jaka jest atmosfera w zespole? Zarobki są konkurencyjne?

Weronika
@ja

Rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem? Co w takim razie przeważyło o Twoim odejściu z firmy?

Były kandydat

Rozmowa kwalikacyjna wyglada w aucie a potem wchodzi z buciorami brudnymi i (usunięte przez administratora) ze lepiej się będzie wypisywać przy stole (usunięte przez administratora)jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI