GEA Tuchenhagen Polska

Koszalin

Opinie o GEA Tuchenhagen Polska

endy 2015-12-18 20:44
Witam, co tam słychać w GEA Tuchenhagen, bo już dawno nie słyszałem o nich żadnych wieści. Macie obecnie wypłaty na czas i są umowy o pracę? Pozdrawiam.
Radio..... 2017-02-23 17:10
Masakra się robi..... Same zakazy....... Jest lipa ...... Człowiek się nie liczy , fachowcy są nie doceniani przez Dyrektora obiecuje.mydli oczy a na koniec powie no ja chciałem ale Niemcy się nie zgodzili....
disappointed 2017-06-06 18:00
endy ma racje same zakazy strach spojrzeć na zegarek w telefonie bo gapo jeszcze zauważy i będą pretensje .NIBY masz stawkę godzinowa (większości przypadkach słabą tam zarabiają tylko ludzie co siedzą tam od początku ) a wszystko jest w tak zwanych NORMACH czyli wyliczone ile czego powinieneś zrobić w godzinę wiec jesteś rozliczany jak od akordu a płaca ci za godzinę ?! cały 8 godzinny dzień pracy musisz rozliczyć co będziesz robił z zegarkiem na reku dokładnie 7 godzin i 45 minut bo 15 masz przerwy ostatnio liczyli kroki ile człowiek chodzi w pracy i gdyby nie kodeks pracy to najchętniej przypinali by łańcuchem do maszyny jak psa w budzie .
Leszka 2017-06-14 19:52
Najlepszy jest Donwasyl i tata tatuś dyrektora. Kapo czyli Donwasyl nic nie robi innych się ściga i gania a są tacy którzy się cały czas opierniczaja
Zostaw swoją opinię o GEA Tuchenhagen Polska - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEA Tuchenhagen Polska