PW KRYSTIAN SP Z O O

Przysucha

Opinie o PW KRYSTIAN SP Z O O

globi 2016-02-11 20:30
Pracuję tam od kilku lat. Pracodawca dobry, uczciwy - nie ma mu co zarzucić. Odzież na wysokim poziomie - jako pracownik produkcji mogę to potwierdzić z czystym sumieniem.
Chrapek 2016-02-19 09:13
Ja tam nigdy nie pracowałem, ale współpracuję z tą firmą od dawna. Rękawice antyprzecięciowe spełniają oczekiwania moich pracowników i kosztują najmniej na rynku. Pozdrawiam
klient15 2016-02-26 10:21
Jestem zadowolony z odzieży specjalistycznej, którą zamówiłem dzięki PW Krystian. Moim pracownikom służy juz kilkanaście ładnych miesięcy - na pewno wrócę tam jeszcze.
Abrad 2016-03-04 12:58
Pracuję w firmie Krystian już kilka ładnych lat jako pracownik biurowy. Solidna firma, w której każdy wie, za co jest odpowiedzialny. Jakość sprzedawanych przez nas produktów nie budzi zastrzeżeń, o czym mogą świadczyć ilości sprzedawanych produktów.
Kafal 2016-03-25 08:41
Nie ma co ukrywać, że to jedna z największych firm w naszej miejscowości. Ogólnie polecam.
Grand 2016-03-25 08:42
Hejterzy i tak będą hejtować - niech robią swoje, nie mniej jednak do PW Krystian nie specjalnie się można przyczepić. Gorąco polecam.
Ciekawy 2016-08-24 00:22
Jak seniorzy odejdą to ciekawe ile ta firma jeszcze przetrwa ?
Obiektywny 2016-08-27 17:52
Trochę dziwne jest to, że ceny za odzież są dość słone, a zarobki dla pracowników takie marne. Większość osób na stażach itp., a na produkcji mimo, że mają ciężką prace to śmieszne zarobki bez premii, bez talonów i bez życzeń nawet na dzień kobiet. Jeszcze wypadało by zadać pytanie gdzie szacunek dla pracownika ? Czy to wszystko idzie w dobrą stronę ?
Aleksander 2017-01-03 10:37
Chyba Ci się firmy pomyliły ;) Z tego co wiem, nie jest tam wcale źle, a ludzie zaczęli sobie chwalić zarobki.
Anonim 2017-01-05 09:20
No mi nie pozostaje nic innego jak tylko przyklaśnięcie temu, co pisze Aleksander. Z ostatnich opinii, do których dotarłem wynika, że PW Krystian to dobry pracodawca. Dodatkowo otworzyli ostatnio sklep BHP Outlet.
W 2017-01-15 23:20
Zapytajcie szwaczki z produkcji ile godzin pracy, ile zarabiają, ile mają minut przerwy, czy mają talony na święta, czy ktoś im złożył życzenia na święta, czy dzień kobiet.
Andżelika 2017-01-17 10:17
Bardzo dobry pracodawca, jeśli idzie o rynek lokalny - najlepszy. Polecam i pozdrawiam
Gość 2017-08-02 23:46
Ogólnie na zakładzie panuje brak szacunku w stosunku do pracownika, dyskryminacja, poniżanie, nie ma równego traktowania pracownika. Nie ze strony właścicieli, ale brygadzistki, która dostała za dużo władzy, czując się jakby to był jej zakład. Brak kompetentnych przełożonych - ci którzy są nie przyjmują nikogo kto jest spoza kręgu znajomych, przełożeni są bez kultury i obiektywizmu, poniżają pracowników w każdy możliwy sposób, pracownik nie ma głosu " jak będziesz się słuchać się będziesz miał(a) dobrze - pokorne ciele dwie matki ssie" - to jest podejście do pracownika, a jak już jesteś to jesteś mieszany z błotem i wyzywany - taka kultura panuje w stosunku do podwładnych. A jak jeszcze masz swoje zdanie to już jesteś skończony, bo tam pracownik nie ma prawa głosu. Prawdą jest, że pracowity sumienny pracownik jest tam bez szans, bo główna brygadzistka otacza się tylko swoimi przydupasami lizusami. Odradzam omijać zakład szerokim łukiem, chyba, że wreszcie samo szefostwo przyjrzy się sytuacji na zakładzie i doprowadzi do zniesienia poniżania pracownika przez ludzi mających " władzę".
Zostaw swoją opinię o PW KRYSTIAN SP Z O O - Przysucha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW KRYSTIAN SP Z O O