PW KRYSTIAN SP Z O O

Przysucha

Opinie o PW KRYSTIAN SP Z O O

globi 2016-02-11 20:30:31
Pracuję tam od kilku lat. Pracodawca dobry, uczciwy - nie ma mu co zarzucić. Odzież na wysokim poziomie - jako pracownik produkcji mogę to potwierdzić z czystym sumieniem.
Chrapek 2016-02-19 09:13:19
Ja tam nigdy nie pracowałem, ale współpracuję z tą firmą od dawna. Rękawice antyprzecięciowe spełniają oczekiwania moich pracowników i kosztują najmniej na rynku. Pozdrawiam
klient15 2016-02-26 10:21:32
Jestem zadowolony z odzieży specjalistycznej, którą zamówiłem dzięki PW Krystian. Moim pracownikom służy juz kilkanaście ładnych miesięcy - na pewno wrócę tam jeszcze.
Abrad 2016-03-04 12:58:25
Pracuję w firmie Krystian już kilka ładnych lat jako pracownik biurowy. Solidna firma, w której każdy wie, za co jest odpowiedzialny. Jakość sprzedawanych przez nas produktów nie budzi zastrzeżeń, o czym mogą świadczyć ilości sprzedawanych produktów.
Kafal 2016-03-25 08:41:23
Nie ma co ukrywać, że to jedna z największych firm w naszej miejscowości. Ogólnie polecam.
Grand 2016-03-25 08:42:13
Hejterzy i tak będą hejtować - niech robią swoje, nie mniej jednak do PW Krystian nie specjalnie się można przyczepić. Gorąco polecam.
Ciekawy 2016-08-24 00:22:14
Jak seniorzy odejdą to ciekawe ile ta firma jeszcze przetrwa ?
Obiektywny 2016-08-27 17:52:21
Trochę dziwne jest to, że ceny za odzież są dość słone, a zarobki dla pracowników takie marne. Większość osób na stażach itp., a na produkcji mimo, że mają ciężką prace to śmieszne zarobki bez premii, bez talonów i bez życzeń nawet na dzień kobiet. Jeszcze wypadało by zadać pytanie gdzie szacunek dla pracownika ? Czy to wszystko idzie w dobrą stronę ?
Zostaw swoją opinię o PW KRYSTIAN SP Z O O - Przysucha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW KRYSTIAN SP Z O O