Assa Abloy Poland Sp. z o.o.

Opinie o Assa Abloy Poland Sp. z o.o.

... 2012-12-31 14:21:20
Bardzo dobre produkty, Assa Abloy poza doskonałymi i znanymi markami własnymi jest właścicielem wielu innych znanych i mniej znanych producentów zabezpieczeń. I to tyle dobrego.
Niestety jedyne co Firma na wspólnego ze Szwecją to siedzibę właściciela........w Polsce żenada, jak chcą Cię do siebie ściągnąć obiecują gruszki na wierzbie, rzeczywistość brutalnie weryfikuje mit o marce. Problemy ze wszystkim, masz być skuteczny tymczasem zakładają Ci absurdalny limit kilometrów na auto służbowe (ok.4 tys. miesięcznie), problem z podstawowymi narzędziami pracy - absurdalnie długie oczekiwanie na drobiazgi, to samo z zaliczkami na wydatki firmowe, maile straszaki. Musisz sprzedawać chińskie wkładki w hurtowej cenie takiej w jakiej nabędziesz w detalu np. Wilkę w 'B" ............. Nie polecam
Miro 2013-01-02 20:38:50
Człowieku
Chyba w innej firmie pracowałeś. Oczywiście nie jest to "Amber Gold" oferujący niebagatelne zyski, ale uważam, że bardzo przyzwoita firma.m limi WSZYSTKIE narzędzia czekały na mnie (a nie ja na nie), żadnego problemu z zaliczkami. Ponadto firma zapewnia opiekę medyczną, ubezpieczenie itd. O żadnym limicie kilomtrów nikt nie słyszał. Sam robie ponad 60tys rocznie, jakoś nie ma problemów. A ty chyba na taksówce jeździłes jak Ci 4-5tyś miesięcznie nie wystarczało? Nie słuchajcie bzdur, bardzo przyzwoity pracodawca.
Domsi 2013-01-04 14:21:42
Miro - 2013-01-02 20:38:50

Człowieku

nie ma sensu tego komentować, ....... też na mnie narzędzia czekały, jednak nie w tej Firmie-;) tu problem z każdy bzdetem,. A i owszem z opieką medyczną to prawda - zapewniają to miło, no i co.....
w ogóle brawo za czujność i szybką reakcję -;)
Chyba z dystansem 2013-01-04 17:37:13
O Panie/Panowie tak sobie tu zaglądam lata, miesiące i nic a tu nagle proszę.
Pracowałem kiedyś w tej Firmie i jest jak wszędzie klika dobrych i kilka złych klimatów, trzeba wypośrodkować, ja większych problemów nie miałem, ale wiem, że bywało różnie, też jak wszędzie chyba – kwestia danego działu, szefa, a nie koniecznie całej Firmy. Nie bez powodu się mówi, że Firma to ludzie, może kolega miał niefart, dlatego w całościowej ocenie proponuję rozsądek.

Kiedyś nie było ciasnych ram, jednak kolego Miro nie pisz, że nikt nie słyszał, bo może Ty nie słyszałeś, albo Ciebie to nie dotyczy, bo ja znam tam kilka osób do tej pory i wiem, że Firma przymierzała się do wprowadzenia limitów (bardzo im się to nie podobało), nie wiem czy tak się stało. Właściwie pisząc o tym, że 4-5 tys. Tobie wystarcza tylko potwierdziłeś tą informację, że coś jest na rzeczy, co pozwala przypuszczać, że jesteś tam kimś ważnym i Kolega (kropek) nadepnął Ci na odcisk. Uniosłeś się, teksty o Amber Gold, dobre. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś tam na zarobki narzekał.
Nie wiem jak jest teraz, kiedyś to była kwestia działu, stanowiska, niektórzy „w koło komina” wykręcali po 2 tys. Ten co latał po całym kraju jakby zrobił 4 tys. to znaczy, że się obijał. Pomyśl, wyjeżdżasz jednego dnia z Warszawy do Wrocławia, wracasz i ile Ci wychodzi? A to tylko jeden dzień, no może dwa , więc mnie nie osłabiaj, albo pracujesz tylko w biurze i jak Ci 60 tys. rocznie wychodzi to znaczy, że nadużywasz fury prywatnie.
Słyszałem, że latem tamtego roku było kilka ważnych zmian, min. zasłużonego prezia nagle i gwałtownie wywalili.
Pozdro dla wszystkich Assów
? 2013-01-11 11:21:12
Witam, mam pytanie, czy przydupas ex prezesa kreciko-puchacz ten co jak się chciał uśmiechnąć to robił usta w ciup i wydawał dźwięk podobny do dźwięku wydawanego przez odpalanego malucha jeszcze pracuje, bo 2 stycznia pojawiło się ogłoszenie, że szukają buma do działu ls?
Ja 2013-01-19 02:38:36
Jak to w życiu bywa firmę i atmosferę stanowią ludzie.
Nie wiem w jakim dziale pracowałeś, i kto był Twoim przełożonym.
Przypuszczam, ze stąd Twoje rozgoryczenie.
Firma jest OK, płace przyzwoite, warunki pracy również, wszystkie narzędzia. Nigdy nie miałem problemów z limitem kilometrów, ale też nie pozwalałem sobie na nieekonomiczne jazdy we wtorek do Wrocławia i z powrotem, a w środę do Gdańska i z powrotem,.... Takie wyjazdy trzeba planować i lepiej wyjechć na 3 dni do Wrocławia i załatwić kilka spotkań niż spędzić 14 godzin za kierownicą dla jednego spotkania. To nawet niebezpieczne.
Z tego co słyszałem to limity wynikają z najmu a nie z ograniczeń.
Swoją drogą to nie wyobrażam sobie aby 60 000 rocznie nie wystarczyło. To nie TIR. Trzeba też usiąść z klientem, popracować na budowie, obrobić zamówienia........ Oczywiście były też i złe strony, np. księgowość. Załatwienie czegokolwiek droga przez mękę. Ale to wina ludzi, a raczej jednej osoby:) Osobiście firmę polecam, nie miałem problemów z pensją, prowizją, zaliczkami czy zwrotem wszelkich wydatków.
jeden 2013-03-03 18:16:32
? - 2013-01-11 11:21:12

Wyleciał, siedzi teraz w firmie z której często drwił.
Abus 2013-04-16 14:56:38
Zgadzam się z tym, iż załatwienie czegoś w księgowości w tej Firmie to droga przez mękę. To klasyka arogancji i olewatorstwa. Niestety, telefony, flota samochodowa, oraz wszelkie rozliczenia są w ich rękach ...... chyba nie muszę już nic więcej pisać
Nick 2014-04-11 16:18:35
Potwierdzam zmiany. Jeżeli chodzi o warunki pracy to rzeczywiście zależy na jaki dział trafisz, kto będzie Twoim przełożonym bo wiadomo ludzie są różni i uwierzcie pracują tam ludzie którzy mają serce i życzliwość ale jest też żmija która odziwo jeszcze się swoim jadem nie zakrztusiła ale to kwestia czasu(chociaż długo tam jest)... Rzeczywiście z perspektywy obserwacji i porównania do innych miejsc pracy od momentu nagłej letniej zmiany nie jest za ciekawie, ludzie odchodzą którzy związani byli z firmą od kilku lat,(usunięte przez administratora)
KEY 2014-04-11 16:23:59
Nie rozumiem, czy to oznacza że jest gorzej z telefonami , samochami i wpomnianymi rozliczeniami w innych rękach będzie jeszcze gorzej?
Były mąż Cindy Crawford 2014-05-03 17:17:59
Przepracowałem sporo latek, ale to, co się działo po przejęciu przez(usunięte przez administratora)wołało o pomstę do nieba. (usunięte przez administratora)
Żuraffffff 2014-05-12 15:53:36
Zwróćcie Państwo uwagę iż wszystko zależy od zarządzania, to nie jest wina księgowości samej w sobie, a osoby która tym zarządza, historia lubi się powtarzać... Ciekawe jak długo będzie tym razem hahahahahhaaaa
alinka 2015-01-14 18:59:36
no tak, ale czy sa firmy gdzie nie ma jakichs 'niedociągnięć"? W duzej mierze zalezy to tez od pracowników....Jak wymagamy- dajmy cos od soebie!! Ja zastanawiam sie nad praca u Was, ale nie wiem nic na temat aktualnych zarobków, mam nadzieje ze na rozmowie o prace powiedza mi jasno co i jak.A co zrobić, żeby dobrze wypaść,bo najlepiej uczyć się na błędach, osób które juz to przeszły
parmezanka 2015-01-17 20:34:21
prosilabym o informacje na temat rekrutacji, poniewaz zauwazylam ze firma poszukuje handlowca od serwisu w gdansku. czy ciezko dostac sie do tej firmy? jak wyglada rekrutacja? czy zazwyczaj duzo chetnych jest na takie stanowisko.
mojżesz 2015-02-25 17:01:57
To nie chodzi o szefostwo, jeżeli mamy na myśli jedną rozsądną osobę która odchodzi, sądzę że nie ma nic do zarzucenia właśnie temu bardzo dobremu zarządzaniu i to akurat strata dla firmy. Problem pozostaje w królowej bo pamiętajmy że ona raczej ma większą władzę ale brak własnego zdania i rozsądku, a ta jest tylko jedna.
Lucky 2016-02-25 20:27:11
Witam. Mam pytanie odnośnie samochodów słuzbowych na stanowiskach handlowych. Czym się tam jeżdzi ?
abc 2016-03-03 15:28:10
Po odejściu jedynego rozsądnego w firmie jest jedno wielkie g ale wyniki są. Następczyni jest nijaka.

Natomiast królowa bez własnego zdania nadal udaje że je ma i że wie o czym mówi...

Firma nie specjalnie interesuje się pracownikami. Kreuje się na rodzinną a wołających o pomoc zwalnia. Jeden człowiek z tego z tego powodu odebrał sobie życie.

Co do braku ogłoszeń firma wbrew pozorom nie jest wielka nie ma dużo handlowców więc i ogłoszeń mało.
roman77345 2016-04-13 14:21:44
Assa Abloy to świetna firma w której kwitnie Mobbing na potęgę, gpsy w samochodach, brak wypłat za nadgodziny, traktowanie ludzi jak ŚMIECI. Kadra Kierownicza jest ........ i stosuje metody rodem z wojska, ale co niektórzy mają to w du...i ich także. PZDR Serdecznie
Lis 2016-07-06 22:15:29
Super firma!
A panów ze sprzedaży pozdrawiam - do roboty matoły!
xyz 2016-10-02 23:13:49
Mogę się mylić ale kojarzę że maja sporą rotacje na stanowiskach sprzedażowych .
szansa 2016-10-02 23:18:21
Oczywiste jest, że te 3,5 letnie doświadczenie to oczywisty wymóg do spełnienai, ale bardziej mnie zastanawia czy jest szansa na to, żeby znaleźc u nich zatrudnienie chociazby na produkct support enginer.
Zostaw swoją opinię o Assa Abloy Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assa Abloy Poland Sp. z o.o.