Opinie o Kartel w Jędrzejów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kartel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kartel o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kartel w Jędrzejów

cześć, zauważyłem te rozbieżne opinie dotyczące współpracy i sam nie wiem jak się co do nich teraz odnieść... Na stronie widnieje zakładka z ofertami, mnie budowa by interesowała. Coś o stawkach już kiedyś pisali, że to zależy ale jeśli wiele lat temu ktoś pisał ze 3,000 zł wpadało. A teraz? Czy obecnie ktoś prowadzi współpracę i mógłby mi napisać czy warto się angażować?

Pawel Nowy wpis

Nie wiem czemu ktoś pisze, że (usunięte przez administratora) czy na koniec ucinają kase. Jestem ich podwykonawcą od dłuższego czasu ( nie tylko ja bo na budowach KARTELu spotykam często te same firmy które nie są "jednorazowcami" i nie narzekają na płatności), jeżeli wszystko jest dobrze zrobione to bez problemu i w terminie płącą tyle co ustalono. A jeżeli ktoś miał masę niedoróbek albo nie trzymał się terminów to czemu jest zdziwiony, że zarobił mniej. Co do pracowników nie wiem, bo na budowach na których byłem nie mieli swoich ludzi oprócz nadzoru. P.S. jeśli ktoś się godzi na jakąś kwote z umowy i wie, że będzie miał stratę odrazu to chyba wolontariat uprawia

Sowizdrzał Nowy wpis
@Pawel

Nie potwierdzam ten opinii. Oprócz nielicznych wybranych, wszyscy mieli problemy z płatnościami . Kartel nie trzyma się harmonogramu z budowy. Odpychanie niewycenionych prac dodatkowych to norma. Trzeba podpisać bardzo dokładny harmonogram finansowy , ile kosztuje każda śrubka, i wstrzymywać budowę przy niedopłacie . Wykonawcy których znam byli niedoplaceni i zadłużeni u dostawców .

Olek Nowy wpis

Zabrakło konkretnych argumentów? Czyżby inspiracja konkurencji?

Jak jest z awansem w Kartel?

Strasznie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kartel? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Franek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Wiesław

Wykonałem tynki dla tej firmy i do dziś nie mam pieniędzy. Załatwił i mnie swoimi wewnętrznymi karami. Pierwsze dwie zaliczki, a na koniec rozczarowanie. Przestrzegać każdego pod wykonawcę przed nimi.????

eo

Może on nie analizuje tego do końca, ale dosiwadczony pracownik jak ty widać, że zwracasz na wszytsko uwagę i zansz się na tym, wiec gaf żadnych raczej firma nie popełnia mając takich ludzi

Jarek

Jestem podwykonawcą. Mnie traktują akurat ok, ale jeżeli chodzi o ceny to jak ktoś już opisał wycisnął nas tak, że na robocie nie wyjdziemy, chyba że przy dobrych układach na zero. Znam też przypadek kiedy świadomie zlecili podwykonawcy robotę na pieniądze za które dało się wykonać jedynie 60% zamówienia. Mają kosztorysanta Pana Zbigniewa, którego nie interesuje nic poza ceną na końcu oferty, nie analizuje wszystkiego do końca .

Weźsie
@Jarek

Skoro tak Ci jest do du.. to po jakiego h... dla nich robisz ? Dla US jest to świadome szkodzenie na rzecz własnej firmy.

made
@Jarek

Chyba jesteś niepoważny. Jak można się zgodzić na umowę wiedząc że nie przyniesie zysku. ?

Wiekszosc firm wspolpracujacych z kartelem to jednorazowcy. Jedna robota i narazie takie maja parcie na cene ze nie wyjdziesz na tym. Placa bardzo slabo ale finansuja robote dadza ci zaliczke wyplaca na koniec po odbiorze potracajac premie. Utopisz u nich kaucje gwarancyjna zwykle 5-10 procent na 60 miesiecy. Jesli chodzi o pracownikow to zalezy od kierownika budowy kazda budowa ma inny fundusz sa takie gdzie budowlaniec zarobi 3000 ale czesto bywa ze 1700 placa terminowo i przestrzegaja czasu pracy. Ogolnie ocena 3 na 10 caly gora przezera zyski nie inwestuja brak rozwoju ciagle ciecie kosztow srdnia wieku pracownikow 50 plus brak perspektyw na poprawe.

darecki

proszę o wypowiedz na ich temat bo myślałem o wspolpracy jako podwykonawca

tedy

Zgadzam się bez komentarza!

ik

bez komentarza!

Zostaw merytoryczną opinię o Kartel - Jędrzejów

Kartel
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Przemysłowa 8
    28-300 Jędrzejów