Kartel

Opinie o Kartel

ik 2009-10-13 21:27:02
bez komentarza!
tedy 2012-02-02 20:41:30
Zgadzam się bez komentarza!
darecki 2012-05-22 13:39:16
proszę o wypowiedz na ich temat bo myślałem o wspolpracy jako podwykonawca
pracownik 2015-10-24 12:45:22
Wiekszosc firm wspolpracujacych z kartelem to jednorazowcy. Jedna robota i narazie takie maja parcie na cene ze nie wyjdziesz na tym. Placa bardzo slabo ale finansuja robote dadza ci zaliczke wyplaca na koniec po odbiorze potracajac premie. Utopisz u nich kaucje gwarancyjna zwykle 5-10 procent na 60 miesiecy. Jesli chodzi o pracownikow to zalezy od kierownika budowy kazda budowa ma inny fundusz sa takie gdzie budowlaniec zarobi 3000 ale czesto bywa ze 1700 placa terminowo i przestrzegaja czasu pracy. Ogolnie ocena 3 na 10 caly gora przezera zyski nie inwestuja brak rozwoju ciagle ciecie kosztow srdnia wieku pracownikow 50 plus brak perspektyw na poprawe.
Jarek 2016-10-18 13:30:51
Jestem podwykonawcą. Mnie traktują akurat ok, ale jeżeli chodzi o ceny to jak ktoś już opisał wycisnął nas tak, że na robocie nie wyjdziemy, chyba że przy dobrych układach na zero. Znam też przypadek kiedy świadomie zlecili podwykonawcy robotę na pieniądze za które dało się wykonać jedynie 60% zamówienia. Mają kosztorysanta Pana Zbigniewa, którego nie interesuje nic poza ceną na końcu oferty, nie analizuje wszystkiego do końca .
eo 2016-10-18 21:55:37
Może on nie analizuje tego do końca, ale dosiwadczony pracownik jak ty widać, że zwracasz na wszytsko uwagę i zansz się na tym, wiec gaf żadnych raczej firma nie popełnia mając takich ludzi
Weźsie 2016-11-15 15:23:18
Skoro tak Ci jest do du.. to po jakiego h... dla nich robisz ?
Dla US jest to świadome szkodzenie na rzecz własnej firmy.
Zostaw swoją opinię o Kartel - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kartel