Opinie o Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service w Marki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service w Marki

Hej, jakie szkolenia będą przypadać asystentom tak konkretniej? Patrzę właśnie na te ofertę ze strony na serwis. Wymagają rocznego doświadczenia w obsłudze klientów premium a reszta z tego co czytam jest do wyuczenia. Szkolenia są w trakcie godzin (usunięte przez administratora) czego konkretnie mogą dotyczyć?

Sylwia W.

Przy okazji serwisowania samochodu BMW w firmie Auto Rawski kupiłam dla męża na prezent rękawice motocyklowe i T-Shirt firmowy. Podejście obsługi przy wyborze - zainteresowanie, chęć doradzenia meega mnie zaskoczyło na plus. A do tego pyszna kawa i ciasteczka :) Jak dla mnie ocena 5/5

Anonim Nowy wpis
@Sylwia W.

Obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie, klient może czuć się zaopiekowany. W moim wypadku samochód odbierany był spod mojego garażu na przegląd, wszyscy mili, na koniec dostałem nagranie z podsumowaniem co zostało zrobione. Na minus to podmiana ramek na tablicach rejestracyjnych, gdzie nikogo o to nie prosiłem i dowiedzialem się o tym post factum.

Anonim Nowy wpis

Sama usługa została wykonana zgodnie ze sztuką, nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie podobał mi się jednak fakt podmiany ramki w moim samochodzie, zwłaszcza że nie zostałem o tym w żaden sposób poinformowany.

Czyli jeśli ja nie posiadam doświadczenia to mogę mieć problem, by mieć szanse na zatrudnienie? Nawet gdzieś w takim ogłoszeniu do recepcji było wpisane, że należy mieć minimum roczne doświadczenie. czy to dotyczy każdego asystenckiego stanowiska? czy na innych działach można na takie w ogóle się zatrudnić?

Elektromechanik

Znalazłem ogłoszenie w gazecie. Zadzwniłem, po uzyskani telefonicznej informacji, przesłałem dokumenty rekrutacyjne pocztą elektroniczną. Po kilku dniach dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną.

Zostałem wypytany o wcześniejsze zajęcia związane ze stanowiskiem o które się ubiegałem. Na koniec padło pytanie o moje oczekiwania względem pracy!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service?

Witam serdecznie, W Firmie BMW Auto Rawski oraz siostrzanej Rawski Group panuje pozytywna atmosfera. Pracy jest dużo, także trzeba być dobrze zorganizowanym, szybkim i należy mieć wiedzę oraz doświadczenie. Firma zapewnia szkolenia branżowe, natomiast z uwagi na renomę w świecie serwisowym – największe szanse mają pracownicy z doświadczeniem i odpowiednimi szkoleniami oraz wykształceniem kierunkowym.

Lidia

Wezmą tu jeszcze mechatronika? Taka oferta z parę miesięcy temu wisiała w internecie, mój luby od kolejnego roku będzie za pracą się rozglądał. Myślałam ze będą jakieś opinie dotyczące właśnie tamtych naborów, ale jak widać ludzie przestali już z rok temu pisać, dlaczego? czy możecie opisać bieżące warunki? zwłaszcza te finansowe?

BMW Auto Rawski
@Lidia

Prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt: kontakt@bmw-service-autorawski.pl Z wyrazami szacunku. BMW Auto Rawski @Pracodawca

Magda

Słyszałam same dobre opinię wśród znajomych, który są posiadaczami BMW. Na pewno jak zakupię kiedyś swoje to sprawdzę :)

Maja

Auto Rawski, Autoryzowany serwis BMW. Spróbowałam, skorzystałam, jestem zadowolona – POLECAM. W skali 1-5 oceniam to ASO na 5. Firma rodzinna i widać, że każdemu zależy na klientach. Specjalizują się samochodach i motocyklach BMW, ale ogarną i inne auto. Ceny bardzo przystępne. Szybka realizacja usług i bardzo dobra komunikacja. Ps. Nie wiem czyje są komentarze negatywne, ale wg mnie pisze je konkurencja albo sfrustrowani pracownicy, którzy nie sprostali wymogom BMW i musieli szukać innej pracy.

@Maja

Dopowiem: w BMW Rawski mają taką fajną opcję nagrania z warsztatu. Osoba prowadząca naprawę nagrywa film i tłumaczy co jest do zrobienia w aucie. Mówi i pokazuje. W mniejszych warsztatach też by się coś takiego przydało. Wtedy przynajmniej klient widzi co faktycznie się dzieje z jego samochodem.

Krzysiek
@Maja

Ja też polecam. Ostatnio robiłem u nich serwis olejowy, wszystko zrobione na czas i w rozsądnej cenie.

@Maja

Jak wyżej: Polecam serwis BMW Rawski. Gdyby byli słabi, to nie działali by od ponad 20 lat. Piszę raz jeszcze bo widze, ze hejtowy komentarz "Jarka" wciąż króluje nad zwykłymi opiniami i sieje grozą wśród posiadaczy aut BMW ;) Spokojnie w Rawskim nie straszy i nie przerabiają aut na kosiarki :)

Polecam serwis BMW Rawski. Gdyby byli słabi, to nie działali by od ponad 20 lat. tyle w temacie :)

Czy w Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service pracuje się na open space?

Sa wydzielone pomieszczenia :) Jest bardzo elegancko i schludnie :)

Jarek

STANOWCZO NIE POLECAM !!! Przed zakupem BMW5 z 2016r. pojechałem na przegląd przedzakupowy do serwisu, po oględzinach które trwały około trzech godzin okazało się że auto jest w stanie nienagannym, nie było rozbite (badano czujnikiem lakieru), a technicznie jest ok.Kupiłem ten samochód mimo dość wysokiej ceny jak na ten rocznik, no ale auto kupione w Polskim salonie i sprawdzone, pomyślałem że warto. Za diagnozę zapłaciłem 1000 złotych. Po zakupie jakiś miesiąc okazało się że samochód był rozbity i malowany (błotniki, maska przód, słupki, zderzak, częściowo drzwi i przednia szyba jest wymieniona oraz szyby boczne z przodu). TO SKANDAL ALBO BMW RAWSKI MIAŁ UDZIAŁ W TYM PRZEKRĘCIE ALBO TACY Z NICH FACHOWCY, TRAGEDIA !!!

@Jarek

Opinia konkurencji, albo wiecznie nie zadowolonego klienta.

Krystyna
@Maja

A po czym tak naprawdę to stwierdzasz? Wiesz, może serio komuś po prostu coś się nie podoba i tyle. Jakie ty masz zdanie w takim razie na ich temat'?

@Krystyna

Pani Krystyno, Ja robiłam w Auto Rawski serwis auta i jestem b. zadowolona. Przede wszystkim zrobili mi szybką naprawę w piątek przed długim weekendem, choć przez to jedna osoba musiała zostać dłużej w pracy. Zrobili to co należało zrobić bez podpowiedzi. Ceny bardzo konkurencyjne vs inne stacje autoryzowane. Przeszłam z autem do BMW Auto Rawski, bo zmieniłam miejsce zamieszkania. Firma Rawski istnieje już wiele lat i ma dość duży warsztat, nie reklamuje się, czyli opierają się na poleceniach. A skoro polecenia to znaczy, że sa solidni. I dlatego zaryzykowałam. Polecam. Zawsze możesz powiedzieć, że ich testujesz i masz info o Rawski z Goworka :) i niech sie wykażą, ze są dobrzy :) Pozdrawiam serdecznie

XM

Nigdy więcej pracy w tym miejscu, najgorsze miejce w którym pracowałem

Lajt

Jestem byłym pracownikiem. Nie jest tajemnica że firma jest RODZINNYM BIZNESEM i czasami sprawy prywatne splatają się z zawodowymi ale jeżeli nie jesteś z rodziny to nie masz się co martwić  ;) Słuchasz jednym uchem drugim wypuszczasz i tyle;) Znam kilku mechaników i blacharzy ,którzy pracują już tam po parę ładnych lat i znają się na robocie(i nie są rodziną ;) Na brak pracy nie narzekają. Dział blacharski ma ogromne obłożenie i pracy nie zabraknie -ruch jest bardzo duży. Widzę że opinie wypisywane są przez pracowników "zwolnionych" a nie zwalniających się. Pracowałem w kilku salonach sprzedaży i niestety ale "klienci" tej marki są "SPECYFICZNI". Często są niezadowoleni z zasady! Bo jak był darmowy pakiet serwisowy to wszystko git ale jak już się skończy to nagle wszystko jest złe itd. Wiem że firma poszukuje nowych pracowników ze względu na rozbudowę obiektu : blacharzy , mechaników itp. Polecam najpierw pojechać porozmawiać osobiście i podjąć decyzje. Karierę zakończyłem ponad rok temu i od tego czasu często odwiedzam firmę i widzę wiele zmian i to na lepsze.

Jeremiasz

Firma ma dobre opinie a poza tym to dobry pracodawca i narzekać mogą tylko mniej "pracowici"

Dominika
@Jeremiasz

Skąd masz informacje o tym, że Auto Rawski to dobry pracodawca? Jesteś pracownikiem w tej firmie czy może ktoś z Twoich znajomych tam pracuje? Chętnie poznam szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia.

KLIENT BMW

LUDZIE OBSMAROWUJECIE WSZYSTKIE SERWISY ZACZYNAJĄC OD BAWARI,INCHAPE KOŃCZĄC NA RAWSKIM.W KAŻDEJ Z TYCH FIRM TRZEBA PRACOWAĆ,A NIE SIĘ OBIJAĆ.GDYBYŚCIE BYLI SOLIDNYMI PRACOWNIKAMI TO NADAL BYŚCIE PRACOWALI W TYCH FIRMACH,BO W KAŻDEJ Z NICH OD WIELU LAT PRACUJĄ DO DZIŚ DZIESIĄTKI LUDZI I DZIĘKI NIM FIRMY SIĘ ROZWIJAJĄ.JAKO UŻYTKOWNIK BMW MIAŁEM OKAZJĘ BYĆ W KAŻDYM Z TYCH SERWISÓW I JAKO KLIENT MAM JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNE ODCZUCIA...

Skunk
@KLIENT BMW

Nie krzycz - wyłącz caps locka

Agnieszka

@Tulo, proszę Cię uprzejmie o nie wdawanie się w dyskusję poza głównym tematem. Zachęcam do trzymania się głównego wątku dyskusji dotyczącej warunków pracy. Czy możesz powiedzieć jak długo pracujesz już w firmie Auto Rawski i jaka jest twoja ocena tej firmy? Może chciałbyś poruszyć lub ocenić inne aspekty pracy w tym miejscu?

Frodo

Tulo pomyliłeś się, nie mówią cześć murzyny-tylko cześć czarnuchy... reszta się zgadza

Tulo
@Frodo

Masz rację napisałem tak dlatego że z jednym się kojarzy

Tulo

Nie polecam pracy w tym serwisie ogólnie kiepska atmosfera wyzysk soboty pracujące bez możliwości odbioru brak obecności w sobotę trzeba odrobić każda minuta do opracowania do mechaników mówi się cześć murzyny (nie wiem czy ktokolwiek chciałby być nazywany murzynem) proszę się dobrze zastanowić przed podjęciem decyzji

Agnieszka

@anonymous, opinie pochodzące od klientów Auto Rawski są również ważne, ale powinny znaleźć się w innym miejscu. Chcę przypomnieć, że to forum służy wyłącznie pozostawianiu na nim komentarzy o tej firmie ale jako pracodawcy.

Agnieszka

Proszę o przestrzeganie przeznaczenia tego forum i dodawanie merytorycznych opinii o Auto Rawski jako pracodawcy, nie firmie świadczącej usługi. Wszelkie aktualne informacje dotyczące warunków zatrudnienia i obecnie prowadzonych rekrutacji lub tych przyszłych będą przydatne dla tych użytkowników, którzy chcieliby zatrudnić się u tego pracodawcy i z tego powodu zaglądają na ten wątek.

@Agnieszka

a czemu nie można jako klient?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service - Marki

• Jak się pracuje w Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service?

Kandydaci do pracy w Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service