Opinie o Medical Trans w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Medical Trans. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Medical Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Trans w Inowrocław

M Nowy wpis

No wiadomo jak jest, branża transportowa i jeszcze medyczna nigdy nie była prosta, ale skoro już taka jest to warto wiedzieć, jak się sprawy mają, a że mają coraz lepiej, to tylko pozostaje mi się cieszyc

Zannak Nowy wpis

Zawsze jest tak, że ludzie szukają sobie lepszej roboty niż dotychczas. A nawet jak gdzieś osiądą to sprawdzają czy istnieją jakieś lepsze możliwości w dalszej perspektywie. Zastanawiam się czy w Inowrocławiu są lepsze niż Medical Trans, bo w sumie firma dosyć znana, ale w kwestii zarobków - enigma, nic mi nie wiadomo.

iso Nowy wpis

A kto stwierdził, że firma zniknęła z rynku i koniec? Ich strona normalnie funkcjonuje więc nie pojmuję tego http://www.medical-trans.pl/ Żadnego negatywnego wpisu w KRSie też nie odnotowałem. Można się tylko zastanawiać po co rozsiewać plotki i błędne informacje nie weryfikując ich na początku? Powiedzcie czy będą zatrudniali ludzi - tylko prosiłbym o komentarz pracowników.

Torus Nowy wpis

Super przyjemna ekipa bardzo dobrze mi sie z nimi pracowało , zyczliwi punktualni , dlaczego juz ich nie mam? Z nimi wspolpraca to czysta przyjemność była , bardzo dbali o pacjenta !

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medical Trans? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
ratownik

Firma upadła, bo nie miała ani sprzętu, tylko jedną wysłużoną już karetkę, a przede wszystkim ludzi do pracy !!! Nikt już nie chciał pracować dla tej firmy za darmo !!! Jeżeli chodzi o konkurencję, to na terenie na którym działali oprócz szpitala nie mieli żadnej...

Joanna

Witam szkoda ze firma upadła ponieważ pracowali tam bardzo uprzejmi ludzie nigdy z niczym nie mieli problemu jak sie o cos ich poprosiło do sprawy podchodzili bardzo profesjonalnie . Czesto korzystalam z ich uslug ponieważ wozili moja mame na badania i bylam z nich bardzo zadowolona.pozdrawiam

mistrz

Powiem ci anonim że tych firm jest masa takze troche ciezko jest sie wbic w ten rynek bo te firmy ktore istnieja dawaja tak niskie stawki tylko po to zeby sie wbic to wyobraz sobie ile taki pracownik moze dostac na reke - doslownie nic wiem bo przejechalem sie w dwoch fimach w delfinie Bydgoszcz i w tym chorym medical trans

mistrz

anonim w tej firmie brakowalo wszystkiego ludzi, sprzetu a w szczególności normalnych pojazdów a co do uprawnien zeby prowadzic taka firme to nie musisz miec poprostu szuka sie szpitali przychodni aby podpisac z nimi jakis kontrakt czy umowe na transportowanie chorych a co do imprez masowych to jezdzi sie po urzedach po organizatorach i przedstawie sie swoja oferte i tyle nawet nie musisz byc ratownikiem zeby otwrzyc taka firme

mistrz

skoro sa wylaczone telefony to prawdopodobnie padla ta firma

paco

Witam Czy macie jakikolwiek kontakt z tą firmą lub właścicielem, telefony ze strony internetowej juz nie istnieją lub są wyłączone!!!

heroes

(usunięte przez administratora) hanba w Polskim kraju takie transporciki medyczne prywatne wstyd !!!!!

@heroes

Troszkę z nimi współpracowałem... kilka miesięcy... ale za darmo ile można ?

ratownik

Karetki to dużo powiedziane... jedna stara karetka... o braku sprzętu nie wspomnę...

ratownik

Warto sprawdzić rekomendacje i np. zadzwonić w parę miejsc w celu potwierdzenia opinii. Warto również zapytać o zaplecze, tj. flota pojazdów, zaplecze ratowników medycznych i lekarzy. Z Medical Trans współpracy nie rozpoczynałbym na Twoim miejscu...

ratownik

To co ta firma przedstawia na swojej stronie internetowej to czysta fikcja literacka i z działalnością tej firmy nie ma nic wspólnego.

mistrz

To znaczy ten człowiek ma problemy z alkoholem jak z nimi współpracowałem to był cały czas pod wpływem alkoholu

mistrz

Oto kolejna firma z serii Triomed, Therapeutica, Delfin itp. gościu jest niezrównoważony psychicznie nie płaci pieniędzy wysyła na obstawy imprez czy na transport pacjentow z pijanym pielegniarzem ktory nawet podczas obstawy imprezy sobie popija nie odbiera telefonów poprostu ma wszystko i wszystkich gdzies. Karetki sa w opłakanym stanie m. in. zgnite sprzętu to wogole prawie nie ma zaopatruje sie w aptekach i wydaje ostatnie grosze na jakies opatrunki. Nie polecam tej firmy ani ratownikom medycznym ani pacjentom jak i również osobom organizującym imprezy.

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Trans - Inowrocław

Medical Trans
  • Królewska 3