Opinie o Cb Aluminium System Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cb Aluminium System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cb Aluminium System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cb Aluminium System Sp. z o.o. w Kraków

interesuje mnie zagadnienie związane z podwyżkami u pracownika produkcji. w jednej z ofert było napisane, że można liczyć na przyuczenie do zawodu, możliwość rozwoju, szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje i zarobki. czy z tego wynika, że każdy postęp w firmie jest dostrzegany i doceniany? Co przykładowego zwiększy stawkę?

Bobo Nowy wpis

Szukam pracy na produkcji,mam doświadczenie jako operator maszyn ( prasy krawędziowej , kilkunastoletnie) Czy w CB Aluminium są tego typu maszyny, jeśli tak to, jak wygląda praca na tego typu maszynach i na jakie zarobki można liczyć?

Czy w Cb Aluminium System Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zośka

Szukam informacji dla taty o stanowisku Kosztorysant - branża budowlana. Właśnie firma poszukuje takiego pracownika, który zna i angielski i niemiecki. To czy sprawdzają to? Jest jakaś rozmowa w tych językach podczas rozmów kwalifikacyjnych?

CB Aluminium Nowy wpis
@Zośka

Szanowna Pani, Dla nas najważniejsza jest dobra znajomość programu AutoCad i biegła obsługa programu Excel. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego niezbędna jest do sporządzania ofert na rynek niemiecki i amerykański. Jeżeli Pani tata zna wymienione programy, niech się z nami skontaktuje. Krótka rozmowa rozwieje Pani tacie wszystkie wątpliwości i pomoże podjąć decyzję. Pozdrawiam, Zbigniew Małek

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cb Aluminium System Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
MKZ

Czy na stanowisko magazyniera jest wymagana legitymacja UDT ?

Elżbieta
@MKZ

A nie ma takiej informacji w ogłoszeniu?

@MKZ

Na stanowisko magazyniera wystarczy chęć do nauczenia się obsługi prostego programu. Wykształcenie i płeć nie mają znaczenia.

Renata
@CB Aluminium

A to na stanowisko magazyniera można aplikować nawet jak nie ma ogłoszenia? Czy jak się wyśle Cv bez ogłoszenia, to jest opcja zatrudnienia?

@Renata

Tak. Można wysłać cv, można też umówić się telefonicznie na spotkanie w firmie.

michalrychel

Szczerze i z całego serca, polecam pracę w cb aluminium, podejmując pracę masz gwarancję rozwoju zintegrowane na wielu płaszczyznach:, między innymi takimi jak: zawodowy i ogólnie ludzki , z bagażu doświadczeń jaki wyniosłem z tej pracy korzystam na co dzień, nie żałuję ani chwili spędzonej w tej pracy, często w myślach z nostalgią wracam do tych dobrych czasów...

Janusz
@michalrychel

Dawno tam pracowałeś bo mam nadzieje że nic się nie zmieniło skoro byłeś tak zadowolony. A jak z zarobkami? Też były na dobrym poziomie? Bo wiadomo że pensja też jest dla mnie ważna jakbym aplikował.

michalrychel
@Janusz

Wynagrodzenie na wysokim poziomie możliwość zdobycia doświadczenia

@michalrychel

Czy kobiety również są przyjmowane?

@Janusz

poziom zarobków zależy od zaangażowania, chęci i kreatywności, która na tym stanowisku jest bardzo mile widziana.

@Edyta

Kobiety są mile widziane.

Klucha

Michałek rozbawiłeś mnie tymi komentarzami.

@Klucha

Która część taka zabawna?

Klucha
@Edyta

...ta historia o super pracy i rodzinnej atmosferze. Wiem co nieco na ten temat...

@Klucha

Nie zapowiada się to zbyt pozytywnie... A podzielisz się wiedzą w tym temacie?

Może Pracownik

Ktoś coś powie o pracy na produkcji w tej firmie ??

Michał były pracownik
@Może Pracownik

Polecam wszystkim, poszukującym pracę i chcącym zacząć swoją przygodę na produkcji, czeka na ciebie tutaj, dobra rodzinna atmosfera, wykwalufikowani trenerzy, umowa o pracę na start, wypłata zawsze na czas, zawsze miło wspominam czas spędzony tam.

Byk
@Michał były pracownik

A dlaczego już tam nie pracujesz?

@Byk

Raczej nie spodziewasz się negatywnej odpowiedzi, co nie? Dam sobie rękę uciąć, że pewnie jakaś przeprowadzka czy coś, w sumie to najczęstszy powód przy takim stanie rzeczy. A Ty przypadkiem nie jesteś kandydatem? Bo teraz widzę, że masz podpis, że były pracownik

Obecny pracownik

Z moich obserwacji z boku mogę szczerze powiedzieć że na produkcji najlepszym stanowiskiem pracy jest magazynier w pomoc któremu zaangażowany jest caly zakład od inżyniera do montera, polecam

Elżbieta
@Obecny pracownik

A czy jest to najlepsze stanowisko pod względem zarobków? Hmm?

W Kraków Cb Aluminium System Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Magazynier. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Byk

W jakich godzinach odbywa się praca? Czy praca jest po 8h?

Obecny pracownik

Firma bardzo sowicie wynagradza swoich pracowników

Obecny pracownik

Nie wyobrażam sobie lepszej pracy aniżeli cb alu., polecam wszystkim warto złożyć cv

Cb Aluminium System Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Obecny pracownik

Pracuje w firmie spotkanie z dyrektorem (miła atmosfera), oferuje wysokie zarobki na start. Polecam każdemu

Obecny pracownik

Polecam pracę na produkcji firma oferuje wysokie wynagrodzenie jak na krakowskie realia.

Obecny pracownik

Polecam wszyskim pracę na produkcji, można dużo się nauczyć w sprzyjającej atmosferze.

hejo

jeśli chodzi o produkcje stolarki aluminiowej to wspominam bardzo negatywnie praca od dzwona do dzwona i jesteś zmuszony pracować od 6 do 17 ciągły stres i ten kierownik Bogdan

Ziggy
@hejo

...a gdyby praca była przez dwie godziny dziennie byłby Pan zadowolony??? Brak w Pana opinii jakichkolwiek konkretów. Prawdą jest, że CB Aluminium System, to nie miejsce dla każdego. Ponieważ produkcja nowoczesnej ślusarki aluminiowej wymaga sporej wiedzy i zaangażowania, szukamy głównie pracowników pracowitych i myślących. Takich pracowników staramy się należycie wynagradzać, bo właśnie tacy pracownicy tworzą markę. Nadmienię tylko, że grubo ponad połowa załogi to pracownicy ze stażem ponad 10 lat. To chyba o czymś świadczy. Rotacja występuje wyłącznie wśród młodych pracowników ze stażem do kilku miesięcy i jest to naturalne. Życzę Panu, by Pan znalazł pracę, która będzie odpowiednia pod względem czasu pracy i wynagrodzenia. Pozdrawiam, Zbigniew Małek - Prezes Zarządu

Michał były pracownik
@hejo

Wiele się zmieniło w tej firmie na + , wraz z przyjściem nowego kierownika Jacka, 0 stresu, miła atmosfera, dobre godziny pracy.

Bardzo dobrze wspominam prace w cb aluminium, kierownik produkcji zawsze pomocny, dyrektor śpieszny do wysłuchania, załoga wieloletnia zgrana, polecam wszytstkim poszukującym.

Beata

Jakie warunki pracy oferowane są na stanowisku kosztorysanta w Cb? Widziałam, że poszukiwany jest nowy pracownik na takie stanowisko ale nie udało mi się znaleźć informacji odnośnie np. wynagrodzenia. Moglibyście przybliżyć mi co proponowane jest na start?

Czyli praca 6-17? Nie ma innych zmian? Pozdrawiam

Ziggy
@Paweł

Szanowny Panie, pracujemy w godzinach 8.00 - 16.00. Z uwagi na kłopotliwy dojazd o tej porze (korki), część pracowników woli przyjeżdżać do pracy wcześniej i pracować od godz. 7.00. Każdy pracownik ma możliwość wyboru.

admin

Znacie kogoś kto pracował w firmie CB Aluminium System Sp. z o.o. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Cb Aluminium System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cb Aluminium System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cb Aluminium System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cb Aluminium System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cb Aluminium System Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Półłanki 29G
    30-740 Kraków

Cb Aluminium System Sp. z o.o.