Opinie o Mogyi Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mogyi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mogyi Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mogyi Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Czy w Mogyi Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

A.D. Nowy wpis

Tak. Dodatkowe benefity płacowe są uzależnione od kilku czynników w zależności od stanowiska i są wypłacane każdorazowo, gdy spełnione zostaną wskazane warunki.

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 8000 to dobra stawka w firmie Mogyi Polska Sp. z o.o.?

A.D. Nowy wpis

Zrobki różnią się w zależności od zajmowanego stanowiska, natomiast wspominana powyżej byłaby dobrą stawką.

Podobno w 2019 zarobki były 140% najniższej krajowej. Ile one wynoszą teraz?

@Karolina

? chyba na magazynie...

Grażyna
@pracownik

A co pracujesz na magazynie? To na dzień dzisiejszy na jakie stawki można tutaj liczyć, wiesz szczegółowo może w zależności od stanowiska?

A.D.
@Grażyna

Mogyi Polska korzysta z usług magazynowo-logistyczno-transportowych firmy Raben i nie posiada na ten moment własnego magazynu.

Grażyna
@A.D.

Na ten moment? Czyli w przyszłości są tego typu plany?

A.D.
@Grażyna

nie rozważamy takiej opcji na dzień dzisiejszy, pozdrawiam.

Antek

mam nadzieję, że to dobra praca w firmie spowodowała taki spokój na tym forum?

Magazynier

BRAK kompetencji do przeprowadzania jej

Jaki numer buta nosisz , co jesz itp. pytania głupie w ogóle nie dotyczące stanowiska. Osoba bez kompetencji je zadaje , wypytuje o prywatne sprawy co nie powinno miec miejsca. Ale tak to jest jak prezesem firmy zostaje jakiś wykładacz towaru z auchan.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Rajdowiec

Do samej firmy nie można się przyczepić, ot co normalna firma z wypłatą na czas. Kadra kierownicza kiedy jeszcze tam pracowałem też była w porządku i bardzo pomocna (pomocna bardzo w części merytorycznej, niekoniecznie jednak materialnej/towarowej/technicznej). Zarobki normalne jak na realia Polski, zbyt małe jednak jak na realia pracy przedstawiciela handlowego. Oczekiwania co do wyników przedstawicieli niestety troszkę zawyżone w stosunku do realiów i możliwości rozwojowych firmy (pracowałem jeszcze za czasów teczek i papierków, gdy przedstawiciele innych firm już daaaawno temu używali iPadów lub smartfonów), taki troszkę nadmuchany American Dream że chciałoby się być na szczycie a jedyna słuszna filozofia to filozofia firmy, mimo że nierealna do osiągnięcia. Mimo wszystko fajna praca, bardzo rozwojowa, dużo można się o sobie dowiedzieć. Moje sugestie dla Mogyi Polska Sp. z o.o.: Każda inwestycja w technologię, w zaproponowany kaizen to inwestycja w potencjalne złote jajko, które może przynieść masę korzyści.

Poszukujący
@Rajdowiec

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na Regionalnego Przedstawiciela Handlowego. Czy ma ktoś wiedzę czy warto aplikować?

Rajdowiec
@Poszukujący

Spróbować zawsze możesz, zarobki za moich czasów około 140% najniższej krajowej, nie wiem jak teraz. Na pewno ciekawa przygoda i smaczne produkty, więc specjalnie nie trzeba się wysilać z wciskaniem klientom kitu, bo można powiedzieć że produkt sam się broni. Ciekawi mnie czy firma nadal pracuje na papierkach czy w końcu poszła z duchem technologii.

Kev

Firma to dno. Zarobki masakrycznie niskie. (usunięte przez administratora). Bardzo zla atmosfera panuje w firmie. Wyzysk jest straszny. Mam nadzieje ze (usunięte przez administratora) bardzo szybko Moje sugestie dla Mogyi Polska Sp. z o.o.: Zamknac firme !

Jerzy
@Kev

Na forum GoWork.pl usuwane są jedynie komentarze łamiące regulamin. Z jego treścią możesz zapoznać się pod adresem https://www.gowork.pl/regulamin Być może te wpisy łamały regulamin. Do usunięcia kwalifikują się na przykład wpisy wulgarne, obraźliwe, atakujące inne osoby, zawierające konkretne dane osobowe. Widzę, że nie jesteś zadowolony z zarobków, a czy rozmawiałeś może o ewentualnej podwyżce?

Zuzanna

@Były, Twoja opinia zawiera poważne oskarżenia, czy jesteś pewien, że masz na nie odpowiednie argumenty? W innym przypadku pozostali użytkownicy mogą ją zinterpretować jako pomówienie! Twoja opinia oparta jest na hasłach i brakuje jej uzasadnienia. Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w firmie Mogyi Polska? Może jesteś zadowolony z atmosfery lub poziomu organizacyjnego firmy?

Olga

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Zenek

Konkurencja mocno agituje ?

Zuzanna

@Yeti, co byś zaliczył do plusów pracy w tej firmie? Co Twoim zdaniem powinno się zmienić, żeby poprawić samopoczucie pracowników? Czy ktoś jeszcze spośród naszych pracowników jest w stanie przedstawić nam jakie sa realia zatrudnienia w tej firmie? Chętnie poznamy szczegóły dotyczące atmosfery pracy, warunków oraz ogólnej oceny jako pracodawcy.

Boss

Jesli pracowales jako ph to na ktorym regionie bo mam pare pytan bo juz tam dawno nie pracuje a nie znam nikogo.

Stuck

Czemu nie warto isc do mogyi na pH? Powiedz cos wiecej jak wyglada praca jaka kasa i czemu odradzasz ?

Ex
@Boss

Region: całe południe

Zuzanna

@Ex możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Co jest powodem tego, że aż tak odradzasz innym tego pracodawcę? Informacje o konkretnych zastrzeżeniach jakie masz do Mogyi Polska mogą być pomocne dla osób, które szukają dodatkowych opinii o firmie, którą biorą pod uwagę jako przyszłe miejsce pracy.

Blejk

Może ktoś się wypowiedzieć na temat firmy ? Atmosfery, samej pracy PH czy zarobków.

Zuzanna

@fredom Rozumiem, że jest to ciężka praca. Z tego co piszesz wynika, że nie można liczyć w firmie na podwyżki ze względu na długość stażu w firmie. Czy oprócz podstawy pracodawca zapewnia pakiet socjalny, czy też dodatkowe benefity.

Zuzanna

Opowiedzieliście już trochę o tym jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Mogyi Polska Sp. z o.o. A jak wygląda praca na innych działach? Ktoś z Was pracuje jako Magazynier i mógłby powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Właśnie pojawiła się oferta pracy na to stanowisko. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym?

Zico

Jakie zarobki na stanowisku ph na detal?chodzi mi o calosc podstawa i premie. Jakie auta maja ph? Na jakim systemie sie pracuje? Ile wizyt wymagaja? Dostaje sie jakis towar na wymiany?

Zuzanna

@Były pracownikco sprawiło, że nie jesteś już pracownikiem Mogyi Polska? Czy pracowałeś właśnie jako przedstawiciel handlowy? Co możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku w firmie? Każda dodatkowa informacja będzie cenna dla osób, które szukają opinii o firmie jako pracodawcy.

szynszyl

Jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego ?

Zuzanna

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. @Typ_31pracujesz dalej w firmie? Rozumiem, że ciężko jest uzyskać premię. A co jeszcze zapewnia pracownikom Mogyi Polska?

monika

Kolejna opinia i kolejna negatywna. Praca kiepska , zarobki dramatycznie niskie , (usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Mogyi Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mogyi Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mogyi Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mogyi Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Mikołajczyka 31A
    41-200 Sosnowiec