Opinie o Af Gruppen w Oslo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Af Gruppen. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Af Gruppen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Af Gruppen w Oslo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Af Gruppen? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ciekawy Nowy wpis

Jest osoba która mogłaby się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie na rusztowaniach ?

Jan jopek Nowy wpis

Pracowałem dla AF Grupen tunel follobane oslo

wreszcie spelniony:)

Brak slow aby to wszystko opisac:)rewelacja pod każdym względem!pieniadze takie JAKIE POWINNY BYC:):);)

Lukas Nowy wpis
@wreszcie spelniony:)

@wreszcie spelnio... proszę o namiary do firmy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Af Gruppen spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Nitek007

Dajcie proszę jakiś namiar na ta firme

Tymon

Słyszałem, że to super firma. Żałuję , że na forum tak rzadko ktoś pisze a przydałyby się informacje.

zainteresowany

witam jezeli mozecie dajcie namiary pozdrawiam

wreszcie spelniony:)

12-16 tys pln za miesiąc.Zakwaterowanie,jedzenie,przeloty,dojazdowka do i z lotniska w Polsce i Norwegii:))))

tad
@wreszcie spelniony:)

posze o namiar tej firmy moj meil tad.krzy@wp.pl z góry dziekuje

elephant

ila, a czy ktoś ma u nich jakiś etap czy doświadczenie bądź brał udział w rekrutacji ? Z tego co kojarzę to oni potrzeują ludzi, którzy mają już spore doświadczenie i będą mogli coś od siebie firmie zaproponować. dajcie mi proszę znać jakie warunki oferują.

DIABEŁ

Dzień dobry chciałbym jakiś namiar na tom firmę dzięki z góry

wreszcie spelniony:)

Domyslam się ze chodzi ci o warunki atmosferyczne wiec ciężko,a szczególnie zima.Wysokosc tych zarobkow jest niczym szczególnym jeśli chodzi o takie firmy jak AF.Tak się po prostu tutaj placi w dużych firmach.

DIABEŁ
@wreszcie spelniony:)

Witam proszilbym jaki e-meil do tej firmy lub telenon

Zostaw merytoryczną opinię o Af Gruppen - Oslo

• Jak się pracuje w Af Gruppen?

Zobacz opinie na temat firmy Af Gruppen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Af Gruppen