Arka Sp.j.

Sianów

Opinie o Arka Sp.j.

gutek 2011-11-13 04:05:30
zadziwiająca dbalośc o pracownikow niiejdena firma zachodnia tak nie dba o ludzi.ludziska na poziomie i widac ich oddanie , jest co prawda rotacja i olbrzymie cisnienie . moze warto zastanowic się nad praca , wręcz jest o co walczyc
pdlj 2013-01-03 15:15:56
Polecam dobry pracodawca , świetny dostawca dla klientów i partner w biznesie.kwestia jakości ffirma na najlepszym poziomie.lubie z nimi i dla nich pracować.
Gośc 2013-09-21 17:36:29
Firma na wysokim poziomie. Super podejście do pracownika. Jednym słowem takich pracodawców brakuje w Polsce. Jedyny minus to brak misusów.
11 2014-02-01 14:09:38
chyba jakaś kpina co piszą... Pracowałem tam i dziękuję za takich ludzi... Ciśnienie na wynik podkręcony do maksimum. Jak chcesz żyć w stresie, że ciągle za mało to powodzenia...
Waldek 2014-02-04 18:46:19
Na stronie www. jest ogłoszenie na doradcę... Czy to jest ogłoszenie, które "wisi tam stale", czy faktycznie obecnie kogoś szukają ? Jakie warunki ?
A może ktoś opowie bliżej i coś więcej o tej firmie, bo w te opowieści, które przeczytałem wyżej" że niby, że jest tak pięknie" to aż trudno uwierzyć, ale cóż, ponieważ nie pracowałem dla tej firmy to mogę tego nie wiedzieć. A jeśli jest tak pięknie to interesuje mnie jaka tam jest struktura, czy są dyrektorzy, ilu i od czego, jak funkcjonuje firma, szczególnie jak zbudowany jest dział sprzedaży, jacy ludzie, czy atmosfera jest OK, czy jest współpraca, jaki poziom zarobków itd. itp. ???
śnieżynka 2014-07-31 15:31:00
jedno co można powiedzieć płacą pensję , reszta nic specjalnego
rubikon 2014-11-27 22:47:04
Dyr. Handlowy typowy cap z kompleksami . marka chiński market
Hubert 2015-01-08 16:15:32
Ludziska handel z Arka to udreka tak jak praca u nich...Dyrektor Gbur i debil na maksa jak najdalej od tej od tej firmy.
kolo bolo 2015-04-09 20:36:58
Bardzo dobry pracodawca. Relacje międzyludzkie na najwyższym poziomie. Swoje robić trzeba wszędzie. Nikt nie chwali i nie płaci za darmo. Jak nie jesteś imbecylem i potrafisz sumiennie pracować to Arka jest dla Ciebie.
Ciekawy 2015-05-20 20:09:34
Jak naprawdę pracuje się u tego pracodawcy i jakie jest wynagrodzenie na stanowisku handlowym?
Z gory dziękuję za odpowiedź.
wojtas72 2015-12-02 14:58:11
pracodawca dobry, nie ma co mówić, solidni i uczcciwi a to chyba najważniejsze pozdr
zbysiu 2015-12-07 20:28:52
Świetna firma, jeśli ktoś zna się na swojej robocie to lepszego miejsca pracy raczej nie znajdzie. Swoje trzeba przepracować, jak wszędzie, ale w bardzo dobrych warunkach i za godziwe wynagrodzenie. Polecam!
kubek 2015-12-10 17:01:52
Polecam tego pracodawcę, świetne podejście do swoich pracowników, ciężko znaleźć jakiś większy minus, płacą odpowiednio i zawsze na czas. Firma bez zastrzeżeń :)
Adi 2015-12-11 16:52:58
firma na najwyższym poziomie, bardzo przyjemnie się z nimi współpracuje
miro 2016-01-11 02:05:23
powyższe komentarze bardzo dobrze podsumowują tę firmę, solidność to jest coś co bardzo wysoko cenie i tu sie nie zawiodłem
maniek 2016-01-18 13:58:27
po swojej wspolpracy moge powiedziec za sa solidni i uczciwi nie ma co mowic, zawsze placa i to na czas ;)
Alek123 2016-01-25 21:00:52
Współpraca na najwyższym poziome. Gorąco polecam.
Baldo 2016-01-28 08:21:22
Wszystko chodzi jak w zegarku. Korzystne warunki pracy oraz wspaniali ludzie. Bardzo miło się pracuje. Polecam.
pracus 2016-02-03 20:36:35
W życiu nie spotkałem większego kretyna niż Karol - pseudo dyrektor, który podczas pierwszego kontaktu z potencjalnym pracownikiem oczekuje deklaracji odnośnie ilości nowych klientów i obrotów. Żałuję że poświęciłem im swój cenny czas. Proponuję omijać ich z daleka.
Antek 2016-03-07 15:58:58
Polecam Firmę, nie ma problemu z odbiorem wynagrodzenia i jeśli ktoś jest sumienny, może liczyć na premię.
Malwinka 2016-03-19 23:19:10
Polecam tego pracodawcę, świetna atmosfera i kontakt z pracownikami.
Mirol36 2016-04-07 00:38:20
Solidna firma, nie ma na co narzekać. Mogę polecić z czystym sumieniem!
Polski Ryż 2016-08-03 22:28:53
A dyrektor to faktycznie pajac posiadający niesamowitą więź z klientami- dosłownie wszyscy go Kochają.
Z chlebem i solą czekają na jego odwiedziny.

Pracując w tej firmie można po prostu stwierdzić
"Nic co Chiński nie jest im obce"
MAZOWIECKIE 2016-10-06 06:47:48
Co Wy piszecie.Wlasciciele mają konflikty z prawem.A dalej sobie ukladajcie drogę pracy .Napewno nie w tej firmie.Omijać Arkę z Sianowa.Chińczyk typu Hydroland:)
dyrektor 2016-10-18 09:19:01
Witam,
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko DTH na Śląsku i/lub Małopolsce.
Wszystkich kandydatów ze znajomością branży zapraszamy do składania aplikacji na adres: rekrutacja@arka-instalacje.pl z dopiskiem ŚLĄSK w tytule maila.

Zapraszam
Karol Kański
ARKA sp.j.
dyrektor 2016-10-18 09:30:32
Informacyjnie:

Przestępstwo związane z pomówieniem - art 212 Kk.
Fora internetowe i portale społecznościowe

Jeżeli pomówienie zostanie dokonane przy użyciu Internetu, np. poprzez zamieszczenie nie do końca prawdziwej informacji o osobie, wówczas grozić może kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo jej pozbawienia do 1 roku (art. 212 § 2 Kk).

Znieważenie

Oczernianie może przybrać formę określonego w Kodeksie karnym znieważenia. Polega ono na publicznym znieważeniu osoby w jej obecności lub nawet nieobecności, np. poprzez ubliżenie takiej osobie. Za znieważenie grozi kara grzywny lub ograniczenia wolności. Podobnie jak w przypadku pomówienia za zniewagę w Internecie grozi kara pozbawienia wolności do roku (art. 216 Kk). W tym przypadku sąd również może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego.

P.s. każdy komentarz pozostawia adres IP komputera/telefonu, z którego dokonano wpisu...
P.s. 2 Na pewno pisze się oddzielnie ;)
GOSC 2016-10-19 19:47:56
Ile zarabia Doradca techniczno handlowy jaka ma podstawa ktoś wie ? Czy realne są zarobki podstawa 3500-4000 netto ?
Zostaw swoją opinię o Arka Sp.j. - Sianów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arka Sp.j.