Vital Recruitment

Peterborough

Opinie o Vital Recruitment

gizmo 2014-06-16 08:31:07
nie polecam nikomu pracy przez tą agencje ,(usunięte przez administratora)
Józek 2014-11-19 00:59:32
Pracowałem zarejestrowałem sie w niedziele w srode juz do pracy praca lekka zadna filozofia stac na lini, po 2 tyg proponowali mi operatora lini lajcik i lajcik. Jedyny mankament to powrot z pracy bo czasami sie czekalo nawet 1h na autobus. A jak oczekujecie ze bedziecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robic a na payslip milion funtow to wracajcie do Polski
mona 2015-05-18 22:57:51
Ja również pracowałam jakiś czas temu przez tą agencje.Mają dużo fabryk więc i pracy jest dużo, oczywiście jak ktoś chce pracować! ale kobiety w agencji jak z horroru.... nieuprzejme, niemiłe aż ciarki przechodzą !!!! masakra
Tak te z Bostonu
monia 2015-05-18 22:59:47
Tak te z Bostonu
agnez 2015-05-18 23:02:29
dlaczego?
mona 2015-06-19 23:22:51
Dlaczego?człowiek zatrudniony przez agencje, oczekuje na pomoc czy wyjaśnienie różnych rzeczy związanych z praca, urlopem , wypełnianiem jakiś formalności a one we wszystkim robią łaskę, wielkie panie!
Piotr Szczery 2015-07-06 11:30:06
Ja również nie polecam. Co do biura oczywiście to prawda sam wiele razy miałem tą nieprzyjemność
skorzystania z ich usług. A wygląda to tak rzesza ludzi wypełnia formularze do pracy i ty wśród nich stoisz z konkretną sprawą. I najczęściej jest tak że jest się niewidzialnym a to tylko początek...
Generalnie to wykorzystywanie ludzi. I tak telefon dzwoni gdy jest nagłe zamówienie i mówią czy możesz być gotów za 15, 30min. Albo w drugą stronę pracujesz sobie i na fabryce jesteś
zapisany już na jutro oczywiście idziesz na autobus a tam nie ma cię na liście
i cały dzień w plecy bo biuro nie raczyło zadzwonić że masz wolne oczywiście jeśli ty nie przyjdziesz
to cię ukarzemy! Kolejna sprawa jest z holidayami ich naliczanie jest delikatnie mówiąc na korzyść agencji - (zawsze wychodzi mniej niż sobie policzysz) a już nie wspominam o niskiej płatności za każdy dzień. A jeszcze jedno mi się przypomniało gdy agencja nie wysyłała mnie i wielu innych do pracy z tydzień i po powrocie fabryka chciała znać powód mojej nieobecności oczywiście supervisor wyciągnął całą listę i oznajmił że proszę się tylko podpisać to tylko tyle żeby fabryka myślała że było się na hollidayu. W skrócie to wygląda właśnie tak że na każdym kroku jest wykorzystywanie.
matt 2015-12-11 17:28:54
Mam pytanie czy jest ktos z tej firmy z kim mozna skontaktowac w jezyku polskim?jak tak to prosze o nr
wuk 2016-05-17 21:12:11
alinka, nie wiele się zmieniło od ostatniego czasu. Atmosfera może być, pracownicy znudzeni swoimi czynnościami
kaśka 2016-11-09 17:12:38
witam powie mi ktoś czy w w vitalu jest wymagana znajomość j angielskiego czu jest też polska obsługa ja teraz pracuje w GS ale tam to lipa z pracą na całego
Zostaw swoją opinię o Vital Recruitment - Peterborough
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vital Recruitment