Elkor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Leszek Korcz

Kleszczewo

Opinie o Elkor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Leszek Korcz

isis 2016-01-05 14:43
ty defil jesteś czy desperat bezmyślny? Ty masz zamiar w tym bagnie pracować Oooloosie skąd się takie pajace bierum? Nie ma większego bagna jak elkor i gapiński w wielkopolsce.
edek 2016-05-15 22:04
no niestety, Elkor raczej nie szuka pracowników na ten moment. Wydaje mi się, że mają problem z aktualizacją strony, widnieje wpis z 2008 roku a strona jest idealnie wypozycjonowana :D zabawnie to wygląda, choć firma jak dla mnie na plus. Pozdrowienia :)
Karolina 2017-07-30 15:43
Czy Elkor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Leszek Korcz oferuje program staży lub praktyk dla młodych pracowników bez większego doświadczenia zawodowego? To coraz bardziej popularna metoda zatrudniania pracownika, bo najlepszym można zaoferować przedłużenie współpracy na innych już zasadach.
Zostaw swoją opinię o Elkor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Leszek Korcz - Kleszczewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Leszek Korcz