CTK Sp. z o.o.

Konin

Opinie o CTK Sp. z o.o.

kot 2014-11-02 08:01:31
pracowalem kilka lat w tej firmie bylo bardzo dobrze pozdrawiam wszystkich z tej firmy
M5 2015-07-25 18:50:01
Pracowalem rok czasu,jak dla mnie-bylo calkiem dobrze. Ogólnie robótka spokojna,jak ktoś należycie wykonuje swoją prace to spokojnie da rade bez żadnego naginania sie. Zamiany na Europie-dalekie Niemcy,czasem Francja,czesto sie jedzie w pojedynke passatem. Zdarza sie też wracac lub wyjeżdżac z bazy cieżarówką. Sprzet trafial mi sie dobry-DAF-y Euro 5 i 6 Space Cab lub SSC plus npy Krone calkiem swieże.
Nnn 2016-02-07 02:51:42
Kierowca zatrudniony jest w innej firmie jeździ jako w wynajęty kierowca w ctk Konin
Madzia 2016-09-12 11:00:48
To zależy od firmy.Niektórym wystarczają tylko kursy z księgowości.
de 2016-10-03 14:01:02
no nie nie na Olsztyn to faktycnzie nikogo nie szukaja ale na przyklad w takiej Pile jest oferta na stanowisko Account Manager w Linii Opon Osobowych i Dostawczych jakby ktos byl tym zainteresowany :)
Zostaw swoją opinię o CTK Sp. z o.o. - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTK Sp. z o.o.