Opinie o CTK Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTK Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CTK Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTK Sp. z o.o. w Konin

Kamssyyo Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie na Dyspozytora, ktoś może opowiedzieć o pracy w biurze w tej firmie? Jakie wymagania, wynagrodzenie i atmosfera w pracy?

Monia Nowy wpis
@Kamssyyo

Atmosfera super tak samo jak ludzie którzy tam pracują, ale trzeba się przygotować na codzienny zapierdziel i to po godzinach pracy. Także dla osoby bez rodziny i partnera praca idealna :)

Dispo Nowy wpis

Zgrany zespół, praca ciężka ale satysfakcjonująca, biorąc pod uwagę konińskie warunki godziwie nagradzana. Transport = niektóre rzeczy nie mogą poczekać do jutra, trzeba dokończyć pracę, praktyce systematyka zapewni Ci satysfakcjonujący wymiar godzin.

Michaśka Nowy wpis

Interesuje mnie ogłoszenie na księgową, które znalazłam do tej firmy, czy ktoś już się kontaktował z nimi w sprawie tej pracy i mógłby się podzielić jakimiś informacjami? Chciałabym bardzo wiedzieć, jak jest z tą umową, czy można sobie wybrać (bo podają różne opcje) i czym się różni praca na UZ od tej na UoP? W sumie fajnie byłoby mieć trochę elastyczności.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w CTK Sp. z o.o.?

Kierowca Międzynarodowy

Rozmowa krótka i na temat:pytania dotyczące mojego doświadczenia jazdy,"objeżdżenia" Europy,posiadanych kwalifikacji(ADR),potem poinformowanie na temat warunków pracy w firmie-zwieźle i konkretnie.

Rozmowa bez dziwnych pytań.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Ona

Proszę o informację osoby, które zajmowały w tej firmie inne stanowisko niż kierowca. Czy warto wysyłać tam swoją aplikację? Płacą dobrze i na czas? Traktują pracowników w porządku? Pojawiło się ogloszenie na fakturzystke do nich i zastanawiam się nad aplikowaniem.

Jaka umowa obowiązuje w CTK Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Водитель

Нормальная фирма, платят вовремя и это самое главное, нету высчетов . Зарплата среднестатистическая. Работаю потому что стабильность финансовая меня больше интересует чем обещания заплатить 3000 евро, а на руки 1900 ...Моя зарплата 2750 вполне устраивает.

nataliaszybkajazda

Ludzie mówią że CTK obiecuje złote góry ale dostajesz tylko pustą obietnicę. Nie dajcie się zwieść ich marketingowym trikom. To firma która nie dotrzymuje słowa i nie dba o swoich pracowników.

Rafik
@nataliaszybkajazda

A to ciekawe, co piszesz. Jakiego słowa nie dotrzymują i jakie obietnice składają? Wiesz ja jako osoba, co sobie grzebie teraz na rynku pracy to interesują mnie takie tematy, bo sam nie chciałbym dać się nabrać. W jaki też sposób nie dbają o pracownika? Rozwiń, jak możesz to mi pomożesz ;)

Hanna

Widzę, że spółka zmieniła swoją osobowość prawną z Sp. z o.o., na S.A. ;) tak informuję, gdyby ktoś nie wiedział i poszukiwał u nich pracy :P No ale dobra, ja właśnie pisze w kwestii pracy na stanowisko Spedytora Międzynarodowego, bo dodali takie ogłoszenie, a mój chłopak myśli, czy aplikować do nich. Mógłby ktoś powiedzieć ile da się zarobić u nich na tym stanowisku? Z benefitów oferują dofinansowanie do zajęć sportowych, czy ktoś wie, czy to oznacza, dofinansowanie do karty multisport? Jak jest u nich z godzinami pracy spedytora?

Roman

Паскудная фирма. Бомжатня хуже просто нету

A ten ciapaty jeszcze tam pracuje??

Alicja
@Anonim

Jako kto, kierowca, czy w biurze? Mnie to co innego zastanawia, koledzy ze wschodu chwalą firmę i za pensję też, a ciekawe, jak pieniądze się podobają polskim kierowcą?

Kamila

Napisze ktoś coś po polsku? O co chodzi? Czemu nie ma polskich komentarzy? Firmę przejęła Ukraina? :D

Kiero
@Kamila

Dokładnie tak jest - przejęte przez UA. Do niedawna były wyjazdy 8-tyg i gołe diety, teraz podobno były jakieś zmiany, najlepiej zadzwonić i podpytać.

Владислав

Работаю только полгода, но все устраивает. Машины новые. Соблюдать чистоту надо в кабине, и за машиной следить, да товар вовремя доставлять и никто слово против не скажет. Коллектив норм, и платят хорошо.

Azat

За не малый срок работы здесь могу сказать только хорошее. техника новая. коллектив хороший. и главное платят вовремя!

Влад

Нормальная фирма. Если не тупить то косяков не будет. Сами видели кто в трасе не водителя а хер знает что. Прицеп не знаю как отцепить и в кабинах как на мусорке а потом они же и жалуются.

Alex

Мне все нравится. Работа спокойная. Офис польский. Машины новые. Коллектив хороший.

Кент

Хорошая фирма - рекомендую.

Денис Андреевич

Каденции по 2.5 месяца, и 1 мес дома. Офис польский. Машины свежие. Мне честно говоря понравилось там. Но работа на максималках

Саня

Работаю тут 1 год. Кто то доволен кто то нет. Поверьте мужики, работа норм. Они расширяются, подняли нам зп до 80 в сутки. Если не косячить то все получаю на карту без проблем

Kreiostnyi Otiets

Запердалям. Зарабатыую. Заебись. Захотел еще, завтра заеду запердлть знову)))

Zostaw merytoryczną opinię o CTK Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w CTK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTK Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Europejska 106
    62-504 Konin