Partner Service Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Partner Service Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 02:03
Jak wygląda praca w firmie Partner Service Sp. z o.o. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!
Też Partner 2016-10-15 18:24
*???* Czy ktoś mi odpowie dlaczego od ponad roku ta firma poszukuje NON-STOP Elektromechanika i Inżyniera Serwisu??? Ich linki z tymi "zapotrzebowaniami" widzę bez przerwy od roku wszędzie i to nawet w Rejonowym Urzędzie Pracy. Czy Partner Service Sp. z o.o. - Legnica tak mało płaci, czy ma wygórowane wymagania, czy też warunki są tam tak złe, że NIKT nie chce się do nich przyjąć???
Zasłyszane w branży 2016-11-03 16:44
Słyszałem że dyrektor jest furiat, który mięsem wali bez ogródek. Dostaniesz parę kur... z rana na twarz potem jeszcze w ciągu dnia posłuchasz jak wydziera ryja na hali i masz dość.
Były Partner 2016-12-09 14:57
Firma zatrzymana w czasach głębokiej komuny. Poniżej przedstawiam plusy i minusy pracy w tej firmie z perspektywy pracownika.
Plusy :
-terminowa wypłata
-praca na I zmiana (b.rzadko II zmiana)
To tyle plusów
Minusy :
-brak szkoleń
-niskie zarobki
-brak narzędzi dobrej jakości
-słaby socjal
-atmosfera w pracy
-brak możliwości awansu
Zostaw swoją opinię o Partner Service Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Service Sp. z o.o.