Partner Service Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Partner Service Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 02:03
Jak wygląda praca w firmie Partner Service Sp. z o.o. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!
Też Partner 2016-10-15 18:24
*???* Czy ktoś mi odpowie dlaczego od ponad roku ta firma poszukuje NON-STOP Elektromechanika i Inżyniera Serwisu??? Ich linki z tymi "zapotrzebowaniami" widzę bez przerwy od roku wszędzie i to nawet w Rejonowym Urzędzie Pracy. Czy Partner Service Sp. z o.o. - Legnica tak mało płaci, czy ma wygórowane wymagania, czy też warunki są tam tak złe, że NIKT nie chce się do nich przyjąć???
Zasłyszane w branży 2016-11-03 16:44
Słyszałem że dyrektor jest furiat, który mięsem wali bez ogródek. Dostaniesz parę kur... z rana na twarz potem jeszcze w ciągu dnia posłuchasz jak wydziera ryja na hali i masz dość.
Były Partner 2016-12-09 14:57
Firma zatrzymana w czasach głębokiej komuny. Poniżej przedstawiam plusy i minusy pracy w tej firmie z perspektywy pracownika.
Plusy :
-terminowa wypłata
-praca na I zmiana (b.rzadko II zmiana)
To tyle plusów
Minusy :
-brak szkoleń
-niskie zarobki
-brak narzędzi dobrej jakości
-słaby socjal
-atmosfera w pracy
-brak możliwości awansu
Były serwisant 2017-03-15 16:34
Bo mało kto wytrzymuje atmosferę panującą w pracy. Hu.. kur.. od Dyrektora itp. Wysmiewanie pracowników i żadnej motywacji ze strony pracodawcy.
Nie polecam,
dobrze, że ten okres mam za sobą.
Jeden z wielu 2017-04-19 22:47
Trzeba powiedzieć tak o tym zakladzie niekiedy jest domowym przedszkolem i niekiedy ,,szambem,, że aż niechce się przychodzić do pracy. Wyjazdy są taką odskocznią od tej patologi na zakladzie ,mozna pochwalic mistrzów na zakladzie starają sie stanąć za tobą jak wiadomo mieso czesto leci. Pracowalem tam kilka lat i przyznam ze każdy post powyższy to sama prawda. Lecz pracowało się w partnerze to dasz rade wszędzie;)
młody 2017-04-21 18:12
A czy są jakieś dobre strony pracy??? Ostatnio złożyłem CV do Partner Serwis do teraz nikt się nie odezwał ale jestem ciekawy jak to wygląda. Od trzech lat pracuje na strefie zaliczyłem dwa zakłady i chciałbym zmienić robotę. Może ktoś napisze ile można zarobić, jaka jest atmosfera w pracy czy mozna liczyć na wsparcie na poczatku itp????
Zostaw swoją opinię o Partner Service Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Service Sp. z o.o.