Czernis Tadeusz Cukiernia

Kolbudy

Opinie o Czernis Tadeusz Cukiernia

PRACOWALEM 2013-12-10 22:39:13
praca u CZERNISA OKAZALA SIE BYC TOTALNA PORAZKA [usunięte przez moderatora].... POPROSTU ZENADA OPROCZ TEGO PRACOWNIKA MAJ ZA NIC WYZYWAJA OD GLUPKOW DEBILI STRACH W OCZACH CHCA ZEBY KTOS PRACOWAL ZA MARNE GROSZE OD SWITU DO NOCY MOZE CUKIERNIE I CISTA SA SUPER ALE NIEWIECIE CO TAM SIE WYRABIA NIE POLECAM LUDZE ZIENIAJA SIE TAM JAK REKAWICZKIII A PRACUJA LIZUSY ALBO TYLKO CI KTORZY MUSZA BO WIEDZA ZE JUTRO MUSZA KUPICZ CZEGOS CHLEB A Z PRACA WIADOMO JEST CIEZKO WSPOCZUJE IM POZDRAWIAM
Alek. 2016-03-04 13:32:45
Byłam na dniu próbnym , pracownice obgadywały przy mnie inne koleżanki , mną się nikt nie zajął. Jak coś chcesz to pytaj na takiej zasadzie. Co tydzień umieszczają ogłoszenie . A praca w Centrum Gdańska , byłam pewna , że będzie sympatycznie a było jak widać do kitu. Uciekłam z tamtąd po 2 h.
Zostaw swoją opinię o Czernis Tadeusz Cukiernia - Kolbudy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czernis Tadeusz Cukiernia