Ren But Sp. z o.o.

Złotoryja

Opinie o Ren But Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 22:29:35
Masz nowe wiadomości na temat firmy Ren But Sp. z o.o. oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!
ewa 2016-02-22 13:09:28
Mój mąż tam pracuje , ale już kończy swoją przygodę w tej firmie.Niestety wykorzystują ludzi czas pracy podpisują od pon. do piątkuw godz.7.oo do 15.oo a pracują po 12 godz. od poniedziałku do NIEDZIELI !!!Wypłata na fiszce najniższa średnia krajowa a w kopercie 300 zł na lewo!!! Ciekawe skąd ??? Zdarza sie ze na nocki muszą chodzić po 4 dni z rzędu po 12 godz.W dzień wolny pan "majster" dzwoni że trzeba przyjść do pracy na" nadgodziny"
tylko że nadgodzin nie wypłacają tylko manipulują cenami za buty !!! TYLKO INSPEKCJĘ PRACY TAM WYSŁAĆ
janek 2016-02-22 13:29:21
Pani prezes ma swich pupili.Młodym chlopaką wypłaca po 3 - 4 tys. wypłaty.A stary musi tyrać za grosze bo nie ma na chleb.Jeżdżą po Polsce i za granice na wystawy i targi za pieniądze pracowników.Totalny syf.Z panią prezes na czele.
anna 2016-02-22 13:36:20
W 100 % sie zgadzam.Pani prezes lubi tylko młodych pracowników a starszymi gardzi.Młodzi naprawdę mogą tam zarobić od 2,5 tyś w góre.Mój znajomy po 50 pracuje 4 lata zarabia najniższą krajową + 400 zł w kopercie a wyrabia po 230 godxzin miesięcznie.Nie wspomnę o tych nadgodzinach i nockach po parę nocy z rzedu.Masakra jak tam potrafią poniżyć człowika.
hela 2016-03-11 14:59:06
Zgadzam się z tym wszystkim , tam pracowała moja mama. Obecna pani Dyrektor produkcji jeżdzi służbowym samochodem nawet w swoich prywatnych celach a ludzie pracują ponad normy za najnisze stawki.Elita jeżdzi na targi zamiast zapłacić uczciwie tyrajacym pracownikom. Pani prezes i pani dyrektr produkcji są chyba przyjaciółkami bo nikt inny nie wykorzystywał by tak uczciwych ludzi.Niech same siedzą po godzinach zamiast jedzić w czasie pracy na obiady.
kongik 2016-04-24 16:57:16
na produkcji nie zawsze jest łatwo, ale pieniądze są dobre
Zostaw swoją opinię o Ren But Sp. z o.o. - Złotoryja
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ren But Sp. z o.o.