logo Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Kąty Wrocławskie

Opinie o Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

pracownik 2014-01-17 19:52:01
Przeglądając oferty pracy trafiłem na ten wpis i niestety nie mogę się zgodzić z zamieszczoną powyżej opinią. Zmiany były normalnie od 6-14, 7-15 i dwa razy w tygodniu dyżur po 12 godzin. Odbiory za sobotę przeważnie w poniedziałki - także norme godzinową ciężko było przekroczyć. Co do wypłaty nie narzekałem bo powyżej dwójki zawsze było, a ostanio słyszałem, że nawet się polepszyło bo na własną działalność można przejść i chłopaki sami zostają żeby zarobić. Pracowałem jak Pan (usunięte przez administratora)zaczął kontrolować magazyn i przyznam, że wyszło jak to magazynierzy przede mną czyli Pan u góry zapewne przekręty robili i kradli części a później wielce zdziwieni, że wypowiedzenie dostali albo trzeba zapłacić albo wypłata jakaś mała. JAk człowiek uczciwy jest to i zarobi dobrze! A tak wogóle denerwuje mnie wypisywanie głupot na forum i oczernianie ludzi na takich własnie stronach. Najlepiej bybyło jakby Były Pracownik powiedział w twarz co myśli o swoim przełożonym ale widocznie się boi i zostaje mu wypisywanie opinii tutaj i co, że super cwaniak jesteś teraz? Zachęcam do podejmowania pracy w Opoltransie i przekonanie się do mojej jak najbardziej pozytywnej opinii, sam zastanawiam się nad poworotem bo dobre pieniądze są.
Zostaw swoją opinię o Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych - Kąty Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych