ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Aktualność
Drodzy odwiedzający,

analizujemy Wasze opinie i pytania zadawane przez Was na naszym profilu. Zauważyliśmy, że większość zgłaszana jest przez naszych aktualnych pracowników i dotyczy konkretnych obszarów. Wychodząc naprzeciw, podpowiadamy, gdzie najlepiej zapytać i najszybciej uzyskać odpowiedź w takich sprawach:

• Wszystkie pytania najlepiej kierować do swojego bezpośredniego przełożonego. Jest on w stanie odpowiedzieć na większość pytań od razu. To najszybsza i najprostsza droga do uzyskania informacji

• Pytania dotyczące zaświadczeń czy spraw pracowniczych należy kierować bezpośrednio do Działu Administracji  Kadrowo – Płacowej. Osobiście lub telefonicznie: 41 388 14 15.

• Pytania o możliwość pracy i prowadzone rekrutacje prosimy kierować do Działu Rekrutacji i Rozwoju. Osobiście lub telefonicznie: 41 388 12 43.

Przypominamy również, że jesteśmy dostępni pod adresem: pytania@zpue.pl. Możecie tam przesyłać pytania lub sprawy dotyczące różnych kwestii. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i dziękujemy za dotychczasowe wiadomości. Są one dla nas potwierdzeniem, że ta skrzynka jest potrzebna, a także  wyrazem zaufania z Waszej strony.

Pozdrawiamy
Zespół ZPUE S.A.
xxx

Premia tylko na pasku w rzeczywistości marne grosze,wypłaty w okolicach minimalnej

@xxx

To ile tej premii wychodzi co miesiąc, jak to obliczają? Trzeba mieć 100% frekwencji żeby się załapać? Kurczę, ja już mam doświadczenie, więc chcialbym jednak coś więcej niż okolice minimalnej zarabiać. Jak szefostwo do negocjacji podwyżek podchodzi? Albo jakieś dodatki za staż może są?

xxx

Może stówkę tej premii,frekwencja najważniejsza najlepiej jeszcze weekendy i święta ,jeśli chodzi o podwyżki to też nie ma co liczyć ????

@xxx

Czyli lepiej od razu negocjować wyższe wynagrodzenie, tak? Ciekawy jestem czy jest w ogóle szansa na negocjacje, czy raczej firma trzyma się sztywnych widełek płacowych. Osobiście interesuje się stanowiskiem inżynier-elektryk ale w ofercie nie wspominają o możliwościach finansowych.

Ernest Nowy wpis

Jeśli nie masz doświadczenia to możesz iść się pouczyć chodź tam ciężko od kogoś rozsądnego się nauczyć. Jak masz wiedzę to strata Twojego czasu i pieniędzy. Płacą (usunięte przez administratora) pieniądze. Kasa tam idzie w pokazanie się w samochody, łodzie itp. bajery a nie na rozwój czy wypłaty, tak aby to z ulicy ładnie wyglądało. Tam szkolenia to mogą być ale np. dla HR czyli jak zatrudnić kogoś za pół darmo

Wioleta Nowy wpis
@Ernest

A z tymi premiami to o jakim stanowisku mowa, dotyczy to wszystkich? Ja znalazłam typowo pod swoim kątem, pracę dla asystentki i cały czas rozmyślam czy złożyć cv, ktoś doradzi? Niby o podwyżki podstawy też ciężko tutaj, więc chociaż powiedzcie ile pensji proponują dla asystentki. To już będę coś wiedziała.

Xxx Nowy wpis
@Wioleta

4200 zł brutto

Interesuje cię (usunięte przez administratora) słabe zarobki (nie licz na podwyżki czy obiecywana premie) to jest to firma dla Ciebie! Jeśli sam stosujesz (usunięte przez administratora) przed Tobą pewny awans! Zgłaszasz (usunięte przez administratora) Usłyszysz od przełożonych “załatwimy to po cichu, bo znów będzie o naszym wydziale głośno”. Przy podpisywaniu umowy podpisujesz dokumenty o równym traktowaniu, co z tego kiedy chcesz zgłosić że ktoś Cię poniża to przełożoni zamiatają sprawę pod dywan i zrobią z Ciebie winnego. Stawki? Gorzej niż śmieszne, premie są znaczną częścią wynagrodzenia. Słyszałem o stawkach nawet poniżej 20 zł/h. Na rozmowie o pracę premia jest gwarantowana, ale przez okres próbny jej nie dostaniesz (o tym nie wspominają), a następnie każdy powód by zabrać premie pracownikowi jest dla nich dobry! Rozsyłają maile o tym że chca by ich pracownicy zarabiali godnie, więc będą podwyżki dla wszystkich, wszystkich ale z wyjątkami (czyli dostaje 1/3 załogi). Jakie to godne zarobki według zarządu? Później najniższej krajowej. Nie masz doświadczenia? Nie martw sie, zarobisz więcej niż pracownicy pracujący od lat i z wykształceniem i ogromem wiedzy. Atmosfera? Podkreślane często jest że jest to firma rodzinna, jak najbardziej, ale wartości rodziny nie są szanowne. Atmosfera jeśli jest dobra to tylko zasługa pracowników niższego szczebla, absolutnie nie przełożonych. Na jedynym z wydziałów Ochronie każą liczyć worki peletu i oszczędzać na ogrzewaniu (ochrona dba o ogrzewanie), a sama ochrona ma pracować z blaszej budki, w której przez podłogę widzą kostkę brukowa. W lato mają 45/50 stopni tam, a zimę poniżej 0 i wilgoć, wielkość tej budki to maxymalnie 2x2x2m, całkiem ciekawie musi być w niej podczas burzy, opadów deszcze a co dopiero śniegu. Do toalety muszą biec przedostac się przez całą halę. Musisz przyjść do pracy i zarejestrować przyjście 5min przed i po pracy, (masz rozpocząć pracę o 7, to 6.55 musisz się odbić i być już przebranym) spóźnij się minutę z odbiciem i odrabiasz 35min! Ale w zamian za to że odbijasz się 5min po i przed czasem pracy masz 10min dłużej przerwę, luksus! Oczywiście nie jesteś rozliczany za te teoretycznie 10min dłużej w pracy! Z plusów dostajesz ubrania robocze, buty ochronne i rękawice, ale za nim je dostaniesz swoje musisz poczekać (byłoby zbyt dobrze gdybyś dostał od razu). Inny wydział nie ma wystarczającej ilości pracowników, to załatwia Ci delegacje! Nie chcesz jechać? Będą Ci grozić że nie dostaniesz premii bądź będziesz pierwszy w kolejce do zwolenienia. Ale dostaniesz “odprawę” za wyżywienie, spoko bo może za to kupisz zupe w jakieś jadłodajni i szklankę wody, z resztą sobie radź! Argument rodziny i dzieci nie uratuje cię przed delegacją. Kamery na każdym kroku, oczywiście rejestrują głos co jest nie legalne. POLECAM OMIJAĆ TE FIRMĘ BAAAARDZO SZEROKIM ŁUKIEM! W popularnych sieciach fastfood warunki, zarobki i szacunek do pracownika są znacznie na wyższym poziomie.

Aga

Czy to jest opinia o pracy w ZPUE Gliwice ? Tam tez tak jest ? Bo myślałam o pracy. w tym mieście. Moze ktos napisze, jak naprawdę pracuje sie w tej firmie w Gliwicach. Chodzi mi o prace na dziale produkcji.

Oijkak

Dokładnie, z szacunkiem trudno w tej firmie choć zdążają się mili przełożeni, ignorancja straszna. Z kwestią premii również się zgodzę, najczęściej pojawia się wtedy by wyrównać do najniżej krajowej, warto zaznaczyć że biorąc nawet jeden dzień L4 pozbawiasz się premii. W prost mówią o tym żeby brać urlop a nie l4. I z stawkami również muszę się zgodzić, naprawdę są fatalne.. jeśli możesz to szukaj pracy gdzieś indziej. Atmosfera, zależy, ja nie trafiłem na złą, lecz prawda jest że o dobra atmosferę dbają pracownicy niższego szczebla. Ochrona bardzo sympatyczna, ale swego czasu mieli od góry nakazane że mają przeszukiwać samochody nawet wyjmować koła zapasowe, torebki, plecaki, wykrywaczem sprawdzają itd.. Po wielu głośnych uwagach pracowników że się nie zgadzaja z tym i jak zaczęło parkować przed zakładem a nie na parkingu zakładu - przestano. Ochroniarze mieli nawet plakat jak przeszukiwać szoferkę kierowców dostaw, że mają podnosić np. Gazety bo mogą nią coś przykrywać. Wiele niezgodności z prawem, ale wszyscy siedzą cicho.. Tak, to prawda z rejestrowaniem czasu pracy. Ja z plusów widzę to że wypłata jest najpóźniej 10 dnia miesiąca , ale to powinno być normą w każdym miejscy pracy, więc żaden wyczyn. Groźby co do niesubordynacji są częste, jest to bardzo przykre. Wiele się pozmieniało na przestrzeni ostatniego roku/ dwóch. Wielu wieloletnich pracowników się zwalnia. Również polecam obchodzić te firmę szerokim łukiem.

MeGli
@Aga

Jest jak jest nie ciekawie ,premie różne nic pewnego stawka godz (usunięte przez administratora) nie urywa wypłatę robi premia ciągle inna i nie czytelna zero informacji oczywiście za cały miesiąc (usunięte przez administratora) za 2 dni L4 lub urlop haha ciekawostka każda lokalizacja rządzi się swoimi prawami za urlop możesz zapomnieć o premii ale w centrali premie dostaniesz więc jest ok ktoś robi na kogoś i mimo że jest (usunięte przez administratora)i tak nie masz pewnośći że premie dostaniesz do tego nie przejrzyste warunki przyznawania premii także przemysl dobrze czy warto się tu zatrudniać .

@MeGli

Ja widziałem ofertę pracy dla frezera, ale tam w sumie nic na temat premii. W ogóle nie było wzmianki o wynagrodzeniu :). Wiadomo jakie są widełki płacowe na tym stanowisku? Bo kusi mnie trochę, że napisali o możliwości podnoszenia kwalifikacji.

Dzień dobry, @Pracodawca czy w najbliższym czasie będą przyjęcia do pracy na produkcję? CV złożone 2 tyg temu, na razie cisza. Czy są jakieś szanse od marca? Jaka stawka godzinowa obowiązuje na początku?

@Kandydat

Kolego, betoniarnie omijaj szerokim łukiem, ta praca wcale nie jest adekwatna do wynagrodzenia, szkoda zdrowia tam marnowac, może na elektrycznych jest lepiej

@Kandydat

Kolego, betoniarnie omijaj szerokim łukiem. Szkoda zdrowia za te marne grosze co płacą za tą pracę na tej hali. Lepiej może na elektrycznych jest choć wątpię. Sobota i niedziela też pracujące niby lepiej płatne ale to zaś premie zabierają bo jest uznaniowa byś za dużo nie zarobił choć w weekendy pracujesz

@Grzegorz Grabiec

Możecie napisać, konkretnie, jaka jest pensja lub widełki płacowe na betoniarce? Jak też jest mowa o zdrowiu, to jak wyglądają zasady bhp i zabezpieczenia pracowników, czyli czy są jakieś akcesoria ochronne i regularne szkolenia bhp??

Stiv

Praca w Gliwicach to same kamery pracownicy z łapanki z Kazachstan Uzbekistan Azerbejdżan praca na 3 zmiany ostatni zmiana beż nadzoru szkoda słów oby się nic nie stało to będzie ok masa ludzi na jednej zmianie skaczą sobie po głowie nikt nie umie czytać pisać ale produkcja idzie pełna pseudo parą dobrze bo dzięki temu kontrola ma dużo roboty chory system szybko na siłę dużo więcej.... szkoda słów szlak człowieka strzela jak widzi jak taka firma leci w dół zamiast się pnąc ale tabelki są naj naj naj lexusy mercedesy w głowie szkoda ....

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

A jak praca w zakładzie w Pszczynie, dobrze oceniacie ? Myślę nad złożeniem aplikacji jako elektromonter, w ofercie pisali, że jest UoP i na tym najbardziej mi zależy. Pytanie od jakiej stawki się zaczynają negocjacje wynagrodzenia? Wymagają doświadczenia, więc liczę na więcej niż minimalna. Aha i czy dostajecie dodatki za staż pracy lub / i zaangażowanie?

Jakie warunki pracy są w ZPUE S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Monter?

Człowiek

Nawet gdy pada deszcz czy śnieg? Firma nie zapewnia pomieszczeń socjalnych? A jak z ubiorem do pracy, czy to jest zapewnione?

Alien

Są stołówki i szatnie. Co do dojazdów - raczej nie

@Alien

Ok, a opiszecie te stołówki? To jest tylko pomieszczenie ze stołami i krzesłami? Czy jest np. darmowa woda, kawa, herbata dla pracowników? Jakaś lodówka, mikrofala? I jeszcze co do dojazdów, czy jak firma nie organizuje transportu, to dopłacają za bilet lub za paliwo?

Ula

Mam pytanie: Czy oplaca sie zatrudnić w firmie w Gliwicach? Jak pracuję się , na produkcji w tej miejscowości? Jakie sa plusy , a jakie minusy?

Ewcia
@Ula

O, mnie tu na produkcji ciekawią konkretnie benefity dla pracowników. Czy są dodatki np. karta sportowa, wczasy pod gruszą dla pracowników na produkcji, nie ma ich wcale, albo sa tylko dla pracowników biurowych?

Alibaba
@Ewcia

Nie ma wcale multisporta, gruszy, bonów itp.. Na święta na koniec zeszłego roku była premia świąteczna, której jednak pracodawca nie określa jako regularna, wynosiła ona 20% podstawy. W ciągu roku zdarza się dodatkowa premia za dobre wyniki firmy, ale czasem równocześnie premie są na niskim poziomie przez dłuższy czas.

A daj Ty już kurze spokój! Pisz lepiej, ile pensja zasadnicza wynosi na tej tu produkcji? Bo o premiach to się ludzie wypowiadają bez entuzjazmu :/

Stiv
@Alibaba

Tak niestety to prawda nawet karty multisport brak ..... nie mowiac o reszcie benefitow duzo by pisac w dzisiejszych czasach poza kasa firmy kusza wlasnie tymi dodatkami ale nie Koronea hahah.

@Stiv

Czyli nie ma żadnych benefitów? Wolę dopytać, bo wiele osób tutaj pisze, że coś jest, np. preferencyjny kredyt na dom czy prezenty dla dzieci. Nie ma informacji o stawce, ale można tu przeczytać, że słabo, to znaczy że najniższa krajowa?

Halibut

Jeśli chcesz otrzymywać prezenty dla dzieci to musisz zdążyć się zatrudnić przed końcem roku, wtedy dostaniesz paczkę między Bożym Narodzeniem a Wielkanocą w 2025 :)

@Halibut

Jak zatrudnię się na początku grudnia to też się załapię na prezenty? Czy lepiej zrobić to do końca listopada? Pamiętasz co było w tych paczkach w zeszłym roku? Ciekawi mnie czy to jakościowe rzeczy.

Halibut

Załapiesz się, ale za rok, jakbyś się zatrudnił już np. w styczniu albo w czerwcu to byś się nie załapał za rok, ale za dwa lata. Nie wiem co tam jest, ale nie jest to zbyt istotna sprawa, bo pensja jest istotna. Chodzi jedynie o zasady, dzieciaki rodziców, którzy za krótko pracowali nie zasłużyły na symboliczny gest.

Mavik

Fatalne miejsce nie pracowałem wcześniej w tak toksycznym otoczeniu. Układ iście feudalny jest Pan jego nadzorcy, a cała reszta to wyrobnicy. W tej firmie nie szanuje się pracowników ani tych wieloletnich ani tych nowych. Odradzam, podczas rekrutacji kłamią nie dajcie się nabrać. Niechcą wysyłać wzoru umowy co już powinno dać do myślenia. Współczuję miejscowym którzy muszą tam pracować bo nie mają alternatywy.

Zośka
@Mavik

Z czym konkretniej kłamią na rekrutacjach? na co Twoim zdaniem warto zwrócić uwagę? Pensja się zgadza chociaż z tym co na ogłoszeniu?

@Zośka

Pensja się składa z podstawy i premii. Premia może wynosić np. 15%. Przy rozmowie obiecają Ci premie ale na umowie będzie ona tzw. "uznaniowa" jak zaczniesz pracować bez powodu będą Ci ją zabierać. Tak wyglądają oszczędności. Marne zarobki ,że aż strach

Anka
@Mavik

Mnie nikt nie okłamał. Rekrutacja - profesjonalna, zgodna z zasadami, jakie panują w innych HR. Informacja zwrotna była, onboarding przeprowadzony bez zarzutu, pracuję tu i jestem zadowolona. :)

@Anka

Kasa ważna, ale mnie tu zainteresował właśnie ten onboarding. Ile czasu zajmuje ten cały proces? I czy onboardong to są szkolenia firmowe, wewnętrzne, czy też jakieś kursy zewnętrzne?? I czy na koniec tego procesu jest jakiś test, egzamin?

Melissa
@Anka

Na +/- można ocenić pod względem informacji zwrotnej, jeśli się nie uda przyjąć. Dla tych którzy pracują zawsze jest xd

@Anka

Wszystko się zgadza tak jak koleżanka pisze. Firma bardzo solidna

Czarny
@Anka

Mam nadzieję ze nie pracował ktoś już z rodziny i tak cie wkrecil i już napewno tez inaczej patrzą

@Czarny

Dokładnie w ostatnim czasie przyjętych zostało kilka osób po znajomościach z rodziny więc normalne że inaczej patrzą...

Adaś

A bez znajomości, to z jakimi umiejętnościami biorą, bo coś chyba trzeba umieć? I co z kasą, warto ubiegać się tu o pracę? Jedni piszą, że na rozmowie jest dokładnie to, co później w rzeczywistości, a inni, że wręcz przeciwnie. W dodatku, zarobki są w odczuciu niektórych niezadowalające. Jak więc z tym jest?

Skrobek
@Grzegorz Grabiec

Solidna jak i sam autor postu który pracuje już 26 lat i tylko doczekał sie stanowiska brygadzisty na Betoniarni. Zero wiedzy praktycznej a tylko zastraszać premia każdy potrafi jak nie przyjdziesz w sobotę albo niedzielę bo dużo zamówień jest

Anka

Onboarding to jest wdrażanie pracownika do pracy w firmie. Odbywa się zaraz na poczatku pracy. Chodzi o to, żeby się ze wszystkim co dotyczy Twojego stanowiska zaznajomić. To jest rodzaj wewnętrznego szkolenia bez żadnych egzaminów na koniec.

Kandydatka

Czy w pracy biurowej również są słabe zarobki??jaka ogólnie panuje atmosfera??

Nikoś

Firma ma piękny dekalog… a jednak jest ogromna tolerancja i przyzwolenie na (usunięte przez administratora)pracowników.Panie Michale takie rzeczy w Pana firmie? Nie do pomyślenia. Chyba Pan nie wie co się dzieje wewnątrz wydziałów wiec pora wdrożyć operacje „Kryptonim szef” zanim sprawa trafi do sądu.

@Nikoś

Czytamy i analizujemy opinie na naszym profilu. Dziękujemy za nie! W tego typu sytuacjach, jak opisana powyżej, prosimy o wysłanie anonimowo możliwie szczegółowego opisu problemu na adres mailowy: etyka@zpue.pl lub pozostawienie informacji na ten temat w skrzynkach przy wejściu do zakładu Zgłoszenie na pewno trafi do osób odpowiedzialnych za kompetentne sprawdzenie każdego przypadku, a firma zajmie się rozwiązaniem problemu. Pozdrawiamy Zespół ZPUE S.A.

Ala
@Nikoś

(usunięte przez administratora) i to duży. Czemu nikt o tym nie pisze. Tępy brygadzista poniża innych a jego przełożeni udają ze tego nie widzą bo jak potrafi mordę wydrzec to jest super.

chetnypracy

witam ile może zarobic brygadzista bo widziałem oferty pracy

Ola

Chcialabym wiedzieć, czy w firmie w Gliwicach. przyjmują do pracy na produkcje. Na jaką stawkę godzinowa moze liczyć nowo przyjęta osoba ? I. wogole jak tam się pracuje

Doris
@Ola

Ja też mam o to pytania. Czy na produkcji firma zapewnia odziez ochronną?? Czy jakieś inne elementy ochronne do pracy? Czy to jednak sam pracownik musi o to zadbać?

bubek
@Doris

Tak zapewniaja a jak odchcodzisz odciagaja ci ponad 300 PLN z ostatniej wypłaty za owy strój i zabierasz sobię na pamiątkę do domciu ...

Czy rozmowa rekrutacyjna w ZPUE S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Pomocny

Z tego co wiem owszem, niemniej zależy to od tego czy aplikujesz na stanowisko, gdzie język ten jest wymagany. Ewentualnie ktoś sprawdzi, czy nie nakłamałeś w CV ;)

Profesjonalne podejście rekrutacyjne ze strony Pani Joanny z działu kadr - mimo braku możliwości uczestnictwa w dalszej części procesu rekrutacyjnego, otrzymałem informację o powodach oraz zgodnie ze wcześniejszą deklaracją dot. terminu udzielenia odpowiedzi.

Dorota

Witam mieszkam tu od niedawna czy ta firma ma social wczasy pod grusza czy paczki na święta czy tylko szcyt mazen to premia dziękuję za konstruktywne odpowiedzi

@Dorota

Jeśli nawet da Ci coś to zabierze Ci wcześniej. Często zabiera premię za nic. Nie są jasne zasady przyznawania premii

Dorpio
@Piotrek

Premia to jedno a social to drugie premie nawet najlepsze firmy korporacje obiecuje później sami niewiedza za co zabrali mi chodź koktetnie czy jest social możliwość rozwoju zawodowego kursy te sprawy czy firma inwestuje w pracowników ...gdyby nie to że przeniosłam się po ślubie a nieznam jeszcze monopolisty na rynku pracy więc pytam

@Dorpio

Więc kolega odpisał. Zazwyczaj nie ma nic. Mogą dzieci dostać parę cukierków pod choinkę ale ... coś za coś. Rozumiesz teraz ????.

Dorpioo
@Ela

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych muszą utworzyć pracodawcy: zatrudniający co najmniej 50 pracowników. zatrudniający co najmniej 20 i mniej niż 50 pracowników, o ile z wnioskiem o utworzenia Funduszu wystąpi zakładowa organizacja związkowa. https://www.biznes.gov.pl › portal Kto musi tworzyć Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Dorpioo
@Ela

Dziękuję za konstruktywna odpowiec .. pracy nie podejmę bo znalazlam inna ktora stawia na rozwoj pracownikow ale duùzy szacun dla was pracowników..

@Dorpioo

Dobrze zrobiłeś bo byś stracił swój cenny czas. Ja też się teleportuje. Powodzenia !!!

jone
@Dorpioo

Nie słuchaj. Jeśli jesteś ambitny i ci się chcę to dostajesz np a) preferencyjny kredyt na dom b) prezenty dla dzieci c) conajnmiej raz do roku impreza integracyjna d) umowa o pracę z całością płatną w formie umowy o pracy a nie jak większość pod stołem e) możliwości szkoleń zawodowych f) uprawnienia g) przy firmie pracuje fundacja która ma 500 podopiecznych koleżnka z wydziału dostała kiedyś poważnego problemu medycznego dziisja nie jest wstanie pracować, ale fundacja jest zorganizowała wiele rzeczy i zapłaciła za pomoc Ci co narzekają pewnie pracują w konlkurencji albo nie interesują się życiem firmy dodatkowo są programy rozwojowe i możesz awansować szybko

Janusz
@jone

A) nie ma żadnego kredytu na dom, jest na cele remontowe i to w zależności ile wcześniej wpłaciłeś B) torba słodyczy za 100zl raz do roku C) 100zl za pracownika i musisz iść wydać to w Villi D) minimalna ma umowie, reszta w premii, która mogą zabrać E) za 3 letnia lojalkę F) j.w. Nie ma żadnych programów rozwojowych, większość to PRowe bzdury.

Róża
@jone

@jone Ciekawa sprawa czy firma udziela kredytów na dom? O 500 tyś minimum można się starać. Oczywiście na preferencyjnych warunkach????

Henryk
@jone

a) Jaki kredyt na dom?? Ale brednie piszesz. Jest coś takiego kredyt na cele remontowe ale to bieda. Musisz włacać składtki etc. I parę groszy dostaniesz które oczywiście musisz oddać, b) tak są cukierki dla dzieci po świetach na jakieś 80zł c) na imprezie dostajesz kompot i musisz kasę zostawić u właściciela firmy bo to jego interes (Villa Aromat), też jakieś grosze które zostawiasz u włąściciela d) wszystkie firmy dają umowę o pracę i płacą normalnie. Tutaj nigy nie wiesz jaka kwota zostanie przelana na konto i każdy liczy czemu tak a nie inaczej co miesiąc e) są takie szkolenia zupełnie nie praktyczne tzw. PRowe. Strata czasu. Poza tym za to podstawiają Ci lojalkę ,że będziesz im musiał tą kasę za te szkolenia oddawać jak byś rozwiązał umowę o pracę f) uprawnienia na co ? g) interes właściciela czyli to co zarobisz chcą abyś wpłacał z powrotem. Za to nie ma prakingu który mieści pracowników. Wszyscy się gnieżdżą gdzieś po chodniku, trawie. Musisz za (usunięte przez administratora) przyjechać 40 minut wcześniej aby zdobyć miejsce na parkingu. Potem walka przy wyjeździe. Musisz przychodzić wcześniej do pracy i wychodzić później ale płacą Ci tylko za część Twojego czasu tak naprawdę.

Michał Wypychewicz
@Henryk

a) Do 50 tysięcy możesz uzyskać na dom bez znaczenia ile wpłaciłeś, nie siej fermentu jeżeli ktoś blokuje Ci pożyczkę to zapraszam do siebie do gabinetu. Warunek- nie jesteś pijakiem i masz możliwość obsłużenia pożyczki. Pożyczka jest na preferencyjnych warunkach (lepszych niż Banku) z tego co wiem żaden pracodawca nie daje tak szerokiego wsparcia w regionie. Mówimy o milionach złotych przeznaczony na ten cel. Jeśli znasz firmę, która potrafi to obsłużyć lepiej, zapraszam do kontaktu, chętnie skopiujemy te praktyki. b) Tak są cukierki, jest piknik na 5000 tysięcy osób i wiele innych aktywności, firma opłaca dla pracowników hale sportowe, imprezy integracyjne, wystarczy się zainteresować i wyjść z pomysłem. Jesteśmy otwarci na sugestie c) Tak mamy swoją restaurację do której od wielu lat jako rodzina dopłacamy, z biznesu nie mamy do dzisiaj ani złotówki. Prowadzimy hotel przede wszystkim pod potrzeby ZPUE i jest to dla nas tylko dodatkowy problem. Jeśli mieszkańcy i pracownicy uznają to za problem chętnie zamkniemy te działalność. Podpowiedz tylko gdzie we Włoszczowie możemy przenocować gości firmy? grupy 30 osobowe? d) Niestety nie wszyscy dają umowy o prace. Rynek mamy dobrze zbadany. Jednak nie mam zamiaru oglądać się na innych. U nas w tym roku były już trzykrotne podwyżki, system KPI powinien być na każdym wydziale opisany i transparenty. Jeśli tak nie jest to przepraszam i zapraszam do kontaktu chętnie to naprawię. e) Tak, prowadzimy umowy lojalnościowe. Częściej spotykaliśmy się z sytuacjami, że szkoliliśmy pracowników , a Ci odchodzili. Jeśli chcesz się rozwijać to damy Ci na to pieniądze. Warunek musisz pracować dla ZPUE . Co do PRowych bzdur, no cóż jeśli masz jakieś ciekawe pomysły, zapraszam podziel się, chętnie wdrożymy w życie. f) np. wózki widłowe, elektryczne. W tym roku pomogliśmy ponad 500 osobą uzyskać różnego rodzaju uprawnienia. Zoorganizlaliwśmy badania w firmie itd. g) Fundacja to nie jest interes właściciela tylko interes lokalnej społeczności, jeśli tego nie widzisz to też chętnie zapraszam do kontaktu pokażemy Ci czym się zajmuje fundacja. Zapraszam też do wolontariatu. Daj coś od siebie zobacz jak to wygląda i zrozumiesz Parking? Tak to jest problem, robimy co możemy np. uruchomiliśmy dodatkowy parking pod stolbudem, z którego można było dojść piechotą lub jechać busem. Bus kursował o każdej porze. Skorzystało z niego 3 osoby przez dwa tygodnie. Co więcej staramy się kupić działki dodatkowe pod parking, uruchomiliśmy busy itd. Pozdrawiam Michał Wypychewicz

@Michał Wypychewicz

Mówimy tutaj o socjalu a nie o nieudanych czy udanych biznesach właściciela a to różnica. a) to jest pożyczka a nie socjal. Tak jak pożyczka z banku. Lepiej z banku pożyczyć i nie być uwiązanym z pracodawcą ,który może sobie teraz Twoja pensje regulować poprzez premię. Za 50 tys. to dzisiaj można sobie połowę garażu postawić a to nadal pożyczka. Za 50tys. remontu mieszkania nie zrobisz a co dopiero domu. b) no tak wpłaca pracownik trochę żetonów i idzie na imprezę na stadion na kiełbaskę i posłuchać disco przez 2h super socjal c) Jeśli masz gości i przyjmujesz ich w swojej restauracji i Ci się to nie opłaca to też nie jest socjal. Restauracja przecież wystawia faktury za jedzenie i nocleg. To nie socjal. d) Dzisiaj wszyscy dają umowę o pracę nadal żyjesz chyba w latach 90. Karalne jest niezawiadomienie o przestępstwie. A rozumiem ,że masz taką informację ,że dana firma nie podpisuje umowy? e) No właśnie odchodzili do innych firm bo jest coś nie tak ? Wysyłanie ludzi na szkolenia ,które nie mają wartości i podrzucanie im do podpisu lojalki to słaby pomysł. Jak sam widzisz nie sprawdza się ta sztuczka i ludzie odchodzą f) zdobycie uprawnień na wózek i podpisanie umowy lojalnościowej to nie socjal Więc z samym parkingiem też wniosków nie wyciągasz. Ludzie jadą samochodem z jakiejś wioski np. 25 minut i teraz parking dodatkowy 1,2 km od miejsca pracy to nikt nie chce teraz tracić kolejnego czasu na dojście czy bawienie się w przesiadki w jakiegoś busa który będzie lub nie. Pozdrawiam Serdecznie

Mariusz
@Piotrek

Zgadzam się dodam że co z tego że trzy podwyżki skoro ludzie tego nie odczuwają bo jest regulowana premia żeby tylko nie zarobili

Minio
@Michał Wypychewicz

Co do restauracji to mozna w łatwy sposob zwiekszyc obroty.Spojrz ile fast foodow podjezdza w przerwie pod ZPUE wystarczy dac lekki upust dla pracownikow 10 % 15 % do rozwazenia ...a napewno beda chetni na zupy czy cale obiady z Villi .Na jedzeniu bary maja najwieksze przebitki takze nie stracicie na tym:)

Rafau

Jerry
@Piotrek

Skoro firma wszystko co robi jest złe, to może zaproponujesz coś? Jakieś merytryczne. Rozumiem, że zamiast wypłaty wolisz owocowe czwartki, siłownię i darmową stołówkę? Prawda jest taka, że we Włoszczowie ludzie mają to wszystko w nosie liczy się wypłata. Gdyby kasa się nie zgadzała pracowałbyś gdzie indziej, a jak ci tak źle i masz lepsze warunki gdzie indziej to co tutaj robisz? Składaj papiery

@Jerry

Dokładnie już tak zrobiłem dzięki temu zarabiam 2 razy tyle i to na dzień dobry. Szczerze mówiąc zaskoczony jestem ile inni płacą a ile płaci ZPUE. Nie myślałem ,że aż tyle więcej zarabia się w innych firmach. Firma przede wszystkim musi mieć jasne zasady płatności. Socjal nie jest ważny liczy się wypłata !!!! A nie jakiś fikcyjny socjal lub obiecana premia.

Jerry
@Piotrek

Skoro zmieniłeś pracę i Ci jest obojętna ta firma to czemu jesteś tak aktywny na tym forum? Czyżby twoja zmiana pracy była podyktowana tym że zostałeś pożegnany przez firmę a teraz wyleawasz frustrację?

Tomasz
@Michał Wypychewicz

Panie Michale klasa wypowiedz zadko ktory pracodawca ma odwage wyjsc i gadac z ludxmi niezaleznie czy mowa tu o hali czy gowork. Co do samych pomyslow ja chetnie zamiast kolejnych podwyzek przyjalbym tone wegla

Janusz
@Michał Wypychewicz

Na co Wam HR, skoro musisz pytać co wprowadzić do firmy, żeby ludzie nie narzekali? Szkoda czasu na pisanie z Tobą, bo i tak nie wyciągniesz żadnych wniosków.

OLA
@Tomasz

@Tomasz zgadzam się - mało który pracodawca ma odwagę napisać na forum pod nazwiskiem i rozmawiać z ludźmi. Jak widać wszystkim nie dogodzisz, zawsze się znajdą tacy, co będą wynajdywać problemy i pretensje, możliwe, że z frustracji - cos im nie poszło w firmie i teraz odreagowują. Węgiel? Niejeden by przyjął :) Ale skąd go wziąć? Teraz to nawet prezesi firm nie maja takich możliwości ????

@Henryk

A jaki socjal jest w Gliwicach? Jakies paczki dla dzieci w lutym? To jest paczka ani na mikolaja ani na zajączka. Jedyny gest. Impreza integracyjna we Włoszczowej? 200 km dalej. Po prostu rewelacja. Żeby potańczyc trzeba jechać 3 godziny w jedną stronę. Gdzie są jakieś bony dla pracowników? Gdzie są jakieś wczasy pod gruszą. Socjalu w Gliwicach nie ma żadnego.

@Piotr

@Piotr socjal się skończył razem z socjalizmem a Ty się zastanów, która firma robi taką imprezę dla pracowników z rodzinami jak te kilka tysięcy co roku we Włoszczowie!!! Możecie tam jeść, pić, wozić sie na karuzelach, tańczyć na koszt firmy i jeszcze mało?! Wiem, bo byłem z rodziną.

@Bartek

Koszt bardzo dobrego obiadu w dobrej restauracji to jest na poziomie 60 zł/osobę. I to nie jest kiełbasa z musztardą na ZPUE. Czyli jest to max 240zł dla 4 osób. I mówimy tutaj o dobrych restauracjach w dużych miastach. Tańcowanie na trawie wynajętej przez ZPUE przy kimś tam ok. Teraz sobie policz ile ta kiełbasa z musztardą i grochówka realnie kosztuje w ZPUE ?. A teraz Ci powiem Ci jak wygląda to w innych firmach: czasami dają np. 4 dni dodatkowego płatnego urlopu, masz co dwa lata wymieniany telefon za darmo i zero rachunków za niego, masz np. dopłatę do urlopu np. 1000 zł. za jedną osobę. Więc jeśli odpowiada Ci pensja ZPUE to baw się dalej na festynie. Pozdrawiam

@Adam

Podaj nam wszystkim nazwy firm gdzie zapraszają pracownika z rodzina na obiad za 240 zł, daja te telefony, wolne dni dodatkowe i tysiaka na dokładkę. I żeby rekrutacje tam robili, a nie zwalniali akurat ! Na piknik za darmoszkę przecież nikt nikogo nie ciągnie siłą.

Ola
@Bartek

Tu nie chodzi o jedzenie za 240 zł. Chodzi o jaki to jest koszt. Jaki firma ponosi koszt za posiłek jeśli jesteś na pikniku i jesz sobie kiełbaskę. Jeśli nie masz wiedzy to siedź pod Włoszczową, przecież nikt Cię za rączkę przez życie prowadził nie będzie.

Adela
@Bartek

Robią pikniki z rodzinami a nawet dają bony na święta i powiem ze to z twoich pieniędzy więc łaski firma nie robi u mnie zakładzie korporacja zatrudnia 2tys osób i byliśmy z rodzinami było też piwo bony na święta o od groma jedzenia występował słynny zespol było też od groma zabawy dla dzieci tak że nie tłumacz

@Adela

A u nas było też piwo bezalkoholowe i wegetariański jadłospis, nowcześnie! Zespół był bardziej znany od waszego, zabawy od groma dla dzieci jeszcze lepszej niż u was i w ogóle. Jak pracujesz w takiej wspaniałej korporacji to napewno o niej piszesz na gowork same wspaniałe rzeczy więc co tu robisz? I to nie jest z moich ani z twoich pieniędzy tylko z zysku jaki firma wypracowuje. A żeby ten zysk wypracować to trzeba coś wiedzieć o biznesie. Weźcie wy wszyscy mądrzy tacy załóżcie firmy, zatrudnijcie ludzi i zobaczymy jak wam pójdzie. Takie typowe w naszym kraju miąchanie tylko i obrabianie d innym.

Katarzyna
@Michał Wypychewicz

Panie Prezesie, Bardzo podziwiam odwagę, takie przyznanie wprost na forum, że zatrudnia się pijaków to nie jest byle co! Skoro problem w Pana firmie został już zauważony na najwyższym szczeblu to mam nadzieję, że zostanie również rozwiązany i tym pijakom będzie zaproponowane wsparcie bo w zakładzie zatrudniającym pijaków to tylko patrzeć wypadku! Powodzenia Panie Prezesie, jeszcze raz gratuluję odwagi! Z wyrazami szacunku, Katarzyna

Baśka
@Katarzyna

Szanowna Pani, w Polsce jest w ogóle problem z alkoholem i cały kraj wymaga terapii, więc niech sie Pani nie wysila z tymi "dowcipnymi" uwagami

Katarzyna
@Baśka

Jakie dowcipne uwagi? Nie wierzę w to, że Prezes będący synem założycieli fundacji jedyne co robi z problemem alkoholowym w swojej firmie to wyśmiewa alkoholików i nie udziela im pożyczek. Praca z maszynami wykonywana przez ludzi, których może złapać delirka brzmi jak przepis na katastrofę.

Niestety
@Dorota

Niestety w firmie nie ma podstawowych funduszy takich jak dopłata do okularów, multisport, pakiety medyczne. Nie ma stołówki, a własność właścicieli Restauracja Villa Aroma jest droga i nie ma rabatów dla pracowników. Jedna impreza integracyjna, gdzie możesz dostać 1 piwo, 1 kiełbasę. Firma nie ma pojęcia co to jest różnorodność, social dla pracowników czy dbanie o dobro pracownika. Brak dopłat do wakacji, zero koloni dla dzieci (jak sprzed 15 lat), zero innych imprez/ akcji które wpłyną na zaangażowanie pracownika. Myśle, że po prostu im szkoda pieniędzy.

Baśka
@Katarzyna

Właśnie weszły przepisy że pracodawca może bez zgody pracownika zbadać jego trzeźwość alkomatem, więc spokojna głowa - poradzą sobie nie tylko z delirkami, ale i ze zwykłym polskim pijaństwem!

@Piotrek

Zapomniałeś się odnieść to tematu podwyżek, które rzekomo miały mieć miejsce 3 krotnie w 2022 roku... Ktoś tu nieźle oczy mydli prezesowi albo celowo jest to pisane w ten sposób... Bo była jedna podwyżka (a właściwie wyrównanie) w 3 różnych terminach ... Poczynając od tych z najniższą stawka aż do tych z lekko wyższa... Prawda jest taka, że ludzie pracujący po 10 lat i więcej mają mniejsze stawki niż nowi, świeżo zatrudniani, a podejście przełożonych przy wspominaniu na temat podwyżek zawsze to samo: nie chcesz robić na twoje miejsce jest 10 nowych ... Cały czas odchodzą pracownicy z dużymi doświadczeniami bo pan dyrektor twierdzi że sztuka to sztuka nie ważne, że nowy przyjdzie i nie zrobi połowy tego co doświadczony pracownik ale ważne żeby się liczba zgadzała... Od kad nastał pan dyrektor S.... To ludzie są traktowani jak (usunięte przez administratora) a podwyżki to bardziej zamrożone niż w epoce lodowcowej no chyba że dla nielicznych (usunięte przez administratora)

Ryszard

To napisz po prostu, ile się tu zarabia, co będziemy zgadywać, czy snuć domysły? Niech potencjalny kandydat do pracy wie, ile może zarobić. Możesz też napisać, jak wygląda rotacja pracowników, a co za tym idzie i atmosfera między ludźmi?

Mateusz
@Michał Wypychewicz

Jedno, jedyne zasadnicze pytanie. Dlaczego na tym samym stanowisku. Pracownicy z długimi stażem w ZPUE, doświadczeniem i kwalifikacjami. Otrzymują stawkę niższą często o 2-3 PLN i więcej, niż nowo zatrudniani? Często ten nowy pracownik, posiada niższe kwalifikacje lub ich w ogóle jeszcze nie posiada.

Jouking

Jakie podwyżki obiecywal pan wielki rok temu na pikniku i cisza nikt nic nie wie damy damy i spie..... tak najlepiej myśli Jelen że ludzie nie pamiętają według mnie jest gość bez jaj jak się coś obieca to cie słowa dotrzymuje a nie po cichu wykręca z sytuacji a taki uczony i mądry a jednak nie...

Jadźka
@Jouking

Przykre, że jednak ta obietnica nie została spełniona. Przejrzałam opinie o pracodawcy i zaczęłam się zastanawiać nad jedną kwestią. Piszecie tutaj, że starzy pracownicy mają często niższe stawki niż nowi. To tutaj kwalifikacje i doświadczenie nie jest atutem? Nie można negocjować sobie stawki/podwyżki samemu?

Adela

Na czym dokładnie polegają obowiązki na stanowisku Pracownik Brygady Załadunkowej? Spóźniłam się na aktywne ogłoszenie, ale wiem, że była taka rekrutacja prowadzona. Zaciekawiłam się bardzo, to jakieś stanowisko o charakterze kierowniczym?

Mam dwa pytania. Pierwsze to: czy są przyjecia do pracy w tej firmie w Gliwicach? Drugie pytanie, ile moze zarobic, nowa przyjeta osoba na produkcji ?

Andriejj
@Ewa

Zawsze jest i były i bedzie praca spoko atmosfera fajna to jedyne plusy no i to ze zmiany 1( 6-14 godz ) ok ;) drugie 14-22 bez nadzoru nockie bez nadzora ciągly brakie przełożonego na niektórych wydziałach weekendy też samowolia jest można robić co się chce...tzn pracować oczywiście haha ... ciągle szukają i szukają ak by nie znalesc bo brak kandydatów za te stawki z 5 lat temu lat nie warta ta praca w Gliwicach by tam tracić czas.

Zawiedziony

Zarobki świetne! Jest tylko jeden maleńki haczyk - trzeba robić jak najdłużej i w soboty, a dla najbardziej zachłannych benefity w postaci możliwości przychodzenia także w święta, a za przyjście w niedzielę dodatkowe 5% premii! Szkoda, że na pasku ani jednej nadgodziny się nie zobaczy, wszystko ukryte w premiach. To nie firma dla osób, które dni święte, niedziele chciałyby spędzić z rodziną, po co skoro można pracować?

Irena
@Zawiedziony

Może ktoś podać, ile wynosi pensja właśnie, jak robi się nadgodziny, święta i weekendy, a ile zarobi się bez tych dodatkowych dni? O jakiej różnicy w pensji jest mowa?

@Zawiedziony

Na jakie zarobki można liczyć przyjmując się do pracy w biurze i pracując od poniedziałku do piątku??

Pracownik biurowy
@Kandydatka

Na początku standardowe zarobki w firmie to 20-27zł/h zależy od doświadczenia i stanowiska. Jeśli jesteś z Włoszczowy to raczej ten dolny pułap a jeśli w miejscach poza Włoszczową to więcej. Do tego dochodzi standardowo 10-15% premii motywacyjnej, którą dostajemy co miesiąc niezależnie od wyników. Dodatkowo dostajemy premię uznaniową, zazwyczaj 0-40%, choć w tym roku jest niska (~10%). Daje to w sumie zarobki 4000-5400zł brutto. Należy też zaznaczyć, że w przypadku jakiejkolwiek nieobecności w pracy, oprócz urlopu wypoczynkowego, tracimy wszystkie premie. Piszę to z perspektywy osoby technicznej.

@Irena

Jeśli spełniasz wszystkie rzeczy dotyczące premii nie chorujesz i pracujesz po 12 h plus weekendy to możesz ładnie zarobić tylko co z tymi pieniędzmi jak nie ma kiedy wydac:D

Mati
@Pracownik biurowy

@Pracodawca Bzdura całkowita. Pracownicy z wieloletnim stażem i co ważne doświadczeniem, mają teraz stawki nawet po 17 zł. Tak więc o jakim początku piszesz i kwotach!

@Mati

A czy to prawda że nowe osoby więcej zarabiają w biurze od starych pracowników i że można liczyć na większe premie jeśli dobrze żyje się z przełożonym??

JEcK
@Kandydatka

Oczywiście że tak każdy z nowych pracowników ma lepszą stawkę niz starzy pracownicy pracują bo pracują chyba dla ideii i z przyzwyczajenia , niestety tak jest ale góra udaje że tego nie widzi kierownictwo klepie ......że jest super góra to łyka i jest ok kategorycznie odradzam.

@michałwypychewicz Widzę że prezes poświęca czas na odpisywanie na portalu. Może wypowie się na temat tego co ostatnio pojawiło się w gazetach, tzn. o nielegalnej zmowie przetargowej. Chciałbym wiedzieć jakie jest oficjalne stanowisko firmy w tej sprawie. Myślę że wielu pracowników nurtuje ta sprawa. Słyszę jak często osoby poruszają ten temat pomiędzy sobą.

ANka
@pracownik

Skończy się na tym, że kilka osób poleci jako kozły ofiarne, główna władza się od tego odetnie, a pracownicy mogą zapomnieć o jakiejkolwiek podwyżce. Bo jeśli tylko będą niezbite dowody to kara będzie dotkliwa.

@pracownik

ZPUE S.A. nie akceptuje i potępia wszelkie przypadki naruszania obowiązującego prawa i zasad etyki biznesowej. Badane w toku postępowania UKOiK czynności dotyczące kontraktu z 2017 roku o niewielkiej dla nas wartości, są również przedmiotem naszego wewnętrznego śledztwa prowadzonego przez Dział Compliance. Do momentu poznania wszystkich szczegółów postępowania, wstrzymujemy się ze szczegółowym komentarzem i oświadczeniem. Współpracujemy z Organem Nadzoru i jesteśmy zdeterminowani, aby postępowanie zostało jak najszybciej zakończone stosownym wyjaśnieniem. O jego wynikach poinformujemy w oficjalnym komunikacie.

ANka
@ZPUE S.A.

Uderzyło mnie określenie "(...) dotyczące kontraktu z 2017 roku o niewielkiej dla nas wartości". A co to ma za znaczenie? Chyba chodzi o ewentualny fakt, a nie ile się ewentualnie skorzystało, prawda?

Sylwia
@ANka

A jakie wtedy będa uzasadnienia zwolnień? A podwyżki teraz są w planach ? Opowiesz coś więcej o atmosferze pracy ?

Omni
@ZPUE S.A.

@Pracodawca kiedy pojawi się obiecany komunikat?

asdf
@ANka

I jak sytuacja wygląda aktualnie, ktoś został zwolniony? Czy podwyżki, o których piszesz zostały przyznane, jeśli tak to daj znać jakie to kwoty na rękę?

Nemo

Oferta ZPUE odnośnie płacy 20 zł na godzinę -Śmiech!!

Big boy
@Nemo

Śmiech to mało powiedziane , żenada aby młodzi pracownicy bez doświadczenia dostawali 20 zł na start a starzy pracownicy z doświadczeniem mieli po 18 zł .

Borys

Właściciel kroi pensję bo na to pozwalają pracownicy,więc chyba wszystko jasne.

@gosc
@Nemo

W niektórych duuuuuuzych spółkach pracownicy zarabiają po 16 zl dojeżdżając do pracy jakieś 20 km w jedną stronę dziennie. Zastanówcie się trochę co piszecie, proszę.

Kiki

Jak Wam się podoba nowa "władza" na W6? xD

@Kiki

Myśle że ciężko przebić w poziomie kultury osobistej i wychowania kierowników z w4 czy z w7

pracownik w 4

@Pracodawca tu racja totalna ;D, rotacja osob na wydziale bo brakuje pracownikow zasad brak co do specjalistow,operatorow i doswiadczonych pracownikow , robia wszystko by rozbijac grupy potrafisz cos to zaraz CIE przezucaja a jesli chcesz sie odezwac to zabieraja premie oczym dowiadujesz sie po 10 (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.