Blue Paprica Agencja Interaktywna Maciej Pałubicki

Kraków

Opinie o Blue Paprica Agencja Interaktywna Maciej Pałubicki

troll 2011-06-01 04:30:22
Strasznie syfski kod piszą, i wydaje im się że pozostali mają go wpierać z radością.
Rokokoko 2011-07-20 21:32:00
Nie rozśmieszaj mnie, bo pęknę...
anonim 2011-09-04 12:09:42
hahahahaha! Jak chcesz produkować tandetę i się podlizywać, to miejsce dla Ciebie :)
nick 2011-09-15 09:43:57
A ja polecam!!!!!!!!!!!
me 2014-01-13 22:34:12
Odnoszę wrażenie, że Blue Paprica to mierna firma, próbująca sprzedawać sztampowe rozwiązania za spore pieniądze. Ich graficy-platycy nie są kreatywni i cechuje ich brak podstawowej wiedzy plastycznej. Projekty, które nam przedstawili były nudne, sztampowe i ciężkie w odbiorze. Nasze uwagi zbywali jakby nic się nie stało. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.
ana 2014-08-27 13:58:33
Blue Paprica to zespół profesjonalistów, którzy dbają o każdy szczegół projektu. Zrealizowali nasze zlecenie (rozbudowana platforma online) - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, do tej pory współpracujemy z nimi. Moja znajoma tam pracuje i bardzo sobie chwali firmę.
edek 2016-05-19 16:32:24
Coraz czesciej padaja slowa oszusci, zastanwiam sie czy tak lekko nimi operowac i kazda blachostka jest dobra by tak nazawac czy faktycznie cos jest nie tak? Zastanwiam sie nad aplikowaniem na grafika jednka chcialbym dostawac wynagrdzenie co miesiac
Zostaw swoją opinię o Blue Paprica Agencja Interaktywna Maciej Pałubicki - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Paprica Agencja Interaktywna Maciej Pałubicki