logo Tally Weijl

Tally Weijl

Poznań

Opinie o Tally Weijl

anonim 2009-10-13 17:11:35
Dla klientów oczywiście miła obsługa ale między pracownikami obgadywanie siebie nawzajem a w szczególnowci kierowniczki sklepu, pracy w tally nie polecam gdyż kierownik myśli ze pozjadał wszystkie rozumy, na dodatkowe inwentaryzacje czy też szkolenia nie przyjeżdża tylko wysyła pracowników którzy mają za niego świecić oczami, zarobki nie zgodne z ustaleniami z rozmowy kwalifikacyjnej.
anonim 2013-02-07 10:55:48
nie wiem czym kieruje sie ta firma podczas rekrutacji,ale pierwszy etap to krotka rozmowa przez telefon, dosc dziwny sposob,by moc sie zaprezentowac na kierownika sklepu i jestem ciekawa ile płacą, bo odłoszenie jest juz dosc dlugo,a niestety jak nie bylo tak nie ma kierownika:)
aaaaaaa 2013-07-02 22:02:46
Witam
Mam małe pytanie czy ktos z was współpracował z dyrektorem regionalnym Mariuszwm W. z wARSZAWY
jestsuper 2013-12-23 13:08:22
aaaaaaaaaaaaaaa szkoda, że trafiłam tak późno na ten wątek. (usunięte przez administratora) był Area Managerem a nie dyrektorem. A poza tym dobrze układała się współpraca zanim (usunięte przez administratora) wyleciał z TW?
Lola 2014-05-14 16:00:12
byłam na rozmowie o pracę na kierownika w Trójmieście i muszę przyznać, ze KR to bardzo konketna i miła osoba. Byłam mile zaskoczona.Rozmowa trwała ok.30 min na temat i do rzeczy.
gość 2014-05-30 12:01:39
Witam wszystkich

Praca w tally nie jest ciężka, dostawy, klipsowanie, obsługa klienta.
Jeżeli jest dobry kierownik atmosfera jest super :)
W jedynym sklepie który jest w Poznaniu jest dekoratorka, która sama zrobi vm.
No ale jeśli chodzi o warunki zatrudniania.

sprzedawca:
większość jest zatrudniana na umowę zlecenie ( 80% ), czyli dużo nie zarobisz,
masz odpowiedzialność materialną ( inwentaryzacyjną ), zapomnij o premii, targety do wykonania są tak zrobione że sklep w city nie wykonuje ich w 50% no chyba że zdarzy się cud to raz na miesiąc jest zrobione 70%. Pracownicy są rozliczani ze sprzedaży, muszą prowadzić codzienne wyniki sprzedaży. A jak nie sprzedaż tyle ile było zaplanowane to w rankingu jesteś na czerwonej liście.

Kierownik:
Umowa jest dobra, zarobki są dobre, na umowie masz inną kwotę reszta jest ustalana indywidualnie, np 2 brutto tys na umowie żeby nie płacić podatków, resztę kwoty otrzymujesz na konto jako premię.
Warunki pracy:
Tally jest nastawione na zysk za wszelką cenę, liczą sie tylko statystyki a jak jest za mało to nie licz na spokój.
Nie licz na dzień wolny, bo to źle wygląda, raporty są integralną częścią twojego życia.
Uwaga na szpiega w postaci Pani VM która będzie gościła w sklepie kilka razy w tygodniu. Jest złączona pępowiną z regionalną ;)

Ps kierownicy sie zmieniają jak rękawiczki bo to na ich barkach spoczywa wyrobienie planu w 100% a kwoty są bardzo wysokie, wręcz niemożliwe do wykonania.

Pozdrawiam
Wszytskich :)
Z 2016-04-14 16:07:21
Witam. Wiadomo jakie stawki (w jakich granicach) panuja na stanowisku Service Desk z j. niemieckim?
króliczek tally 2016-07-10 17:51:10
pracowałam w tally jakies 1,5 roku niestety zamkneli w moim miecie :( jesli nie to mysle ze byłabym tam do dzis. (teraz jestem w innej sieciówce ). hm bardzo dobre warunki , premie, znizka -50% na ciuchy , outfit pracowniczy. zasadniczo mało pracy w porownaniu do teraz. ogolnie bardzo miło wspominam . jedyne co trzeba znac swoje miesjce , nie dac sie wykorzystywac kierownikowi ktory lubi sie wysługiwac :) uczyc sie trendow i mydlic oczy regionalnym a przedewszystkim vm ktora przyjezdza na sklep niby układa sciany nic nie mowiac zabardzo a wyjezdza i kabluje regionalnej co sie dzieje na sklepie :)
jessi 2016-10-12 23:16:45
Może ktoś napisać ile wynosi teraz pensja w tally weijl? i Jak wygląda rozmowa?
Juzej 2016-10-12 23:18:48
Ogólnie Customer Support Specialist with German and English ma tutaj naprawde niezłe pieniądze, próbowaliście wysyłać CV?
Sama odeszła 2016-10-26 09:34:28
Hej,
Na 3/4 etatu nie wyrobisz więcej niż 1200. Na cały etat ok. 1500.

Tak jak ktoś pisał. Gonienie za statystykamo non stop. Pracodawcy robią z pracowników scierki i noc poza tym.
Nie polecam.
A rozmowa przebiega jak w każdej sieciówce ;)
Sama odeszła 2016-10-26 09:34:58
Hej,
Na 3/4 etatu nie wyrobisz więcej niż 1200. Na cały etat ok. 1500.

Nie polecam.
A rozmowa przebiega jak w każdej sieciówce ;)
Zostaw swoją opinię o Tally Weijl - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tally Weijl