logo Tally Weijl

Tally Weijl

Poznań

Opinie o Tally Weijl

anonim 2009-10-13 17:11
Dla klientów oczywiście miła obsługa ale między pracownikami obgadywanie siebie nawzajem a w szczególnowci kierowniczki sklepu, pracy w tally nie polecam gdyż kierownik myśli ze pozjadał wszystkie rozumy, na dodatkowe inwentaryzacje czy też szkolenia nie przyjeżdża tylko wysyła pracowników którzy mają za niego świecić oczami, zarobki nie zgodne z ustaleniami z rozmowy kwalifikacyjnej.
anonim 2013-02-07 10:55
nie wiem czym kieruje sie ta firma podczas rekrutacji,ale pierwszy etap to krotka rozmowa przez telefon, dosc dziwny sposob,by moc sie zaprezentowac na kierownika sklepu i jestem ciekawa ile płacą, bo odłoszenie jest juz dosc dlugo,a niestety jak nie bylo tak nie ma kierownika:)
aaaaaaa 2013-07-02 22:02
Witam
Mam małe pytanie czy ktos z was współpracował z dyrektorem regionalnym Mariuszwm W. z wARSZAWY
jestsuper 2013-12-23 13:08
aaaaaaaaaaaaaaa szkoda, że trafiłam tak późno na ten wątek. (usunięte przez administratora) był Area Managerem a nie dyrektorem. A poza tym dobrze układała się współpraca zanim (usunięte przez administratora) wyleciał z TW?
Lola 2014-05-14 16:00
byłam na rozmowie o pracę na kierownika w Trójmieście i muszę przyznać, ze KR to bardzo konketna i miła osoba. Byłam mile zaskoczona.Rozmowa trwała ok.30 min na temat i do rzeczy.
gość 2014-05-30 12:01
Witam wszystkich

Praca w tally nie jest ciężka, dostawy, klipsowanie, obsługa klienta.
Jeżeli jest dobry kierownik atmosfera jest super :)
W jedynym sklepie który jest w Poznaniu jest dekoratorka, która sama zrobi vm.
No ale jeśli chodzi o warunki zatrudniania.

sprzedawca:
większość jest zatrudniana na umowę zlecenie ( 80% ), czyli dużo nie zarobisz,
masz odpowiedzialność materialną ( inwentaryzacyjną ), zapomnij o premii, targety do wykonania są tak zrobione że sklep w city nie wykonuje ich w 50% no chyba że zdarzy się cud to raz na miesiąc jest zrobione 70%. Pracownicy są rozliczani ze sprzedaży, muszą prowadzić codzienne wyniki sprzedaży. A jak nie sprzedaż tyle ile było zaplanowane to w rankingu jesteś na czerwonej liście.

Kierownik:
Umowa jest dobra, zarobki są dobre, na umowie masz inną kwotę reszta jest ustalana indywidualnie, np 2 brutto tys na umowie żeby nie płacić podatków, resztę kwoty otrzymujesz na konto jako premię.
Warunki pracy:
Tally jest nastawione na zysk za wszelką cenę, liczą sie tylko statystyki a jak jest za mało to nie licz na spokój.
Nie licz na dzień wolny, bo to źle wygląda, raporty są integralną częścią twojego życia.
Uwaga na szpiega w postaci Pani VM która będzie gościła w sklepie kilka razy w tygodniu. Jest złączona pępowiną z regionalną ;)

Ps kierownicy sie zmieniają jak rękawiczki bo to na ich barkach spoczywa wyrobienie planu w 100% a kwoty są bardzo wysokie, wręcz niemożliwe do wykonania.

Pozdrawiam
Wszytskich :)
Z 2016-04-14 16:07
Witam. Wiadomo jakie stawki (w jakich granicach) panuja na stanowisku Service Desk z j. niemieckim?
króliczek tally 2016-07-10 17:51
pracowałam w tally jakies 1,5 roku niestety zamkneli w moim miecie :( jesli nie to mysle ze byłabym tam do dzis. (teraz jestem w innej sieciówce ). hm bardzo dobre warunki , premie, znizka -50% na ciuchy , outfit pracowniczy. zasadniczo mało pracy w porownaniu do teraz. ogolnie bardzo miło wspominam . jedyne co trzeba znac swoje miesjce , nie dac sie wykorzystywac kierownikowi ktory lubi sie wysługiwac :) uczyc sie trendow i mydlic oczy regionalnym a przedewszystkim vm ktora przyjezdza na sklep niby układa sciany nic nie mowiac zabardzo a wyjezdza i kabluje regionalnej co sie dzieje na sklepie :)
jessi 2016-10-12 23:16
Może ktoś napisać ile wynosi teraz pensja w tally weijl? i Jak wygląda rozmowa?
Juzej 2016-10-12 23:18
Ogólnie Customer Support Specialist with German and English ma tutaj naprawde niezłe pieniądze, próbowaliście wysyłać CV?
Sama odeszła 2016-10-26 09:34
Hej,
Na 3/4 etatu nie wyrobisz więcej niż 1200. Na cały etat ok. 1500.

Tak jak ktoś pisał. Gonienie za statystykamo non stop. Pracodawcy robią z pracowników scierki i noc poza tym.
Nie polecam.
A rozmowa przebiega jak w każdej sieciówce ;)
Sama odeszła 2016-10-26 09:34
Hej,
Na 3/4 etatu nie wyrobisz więcej niż 1200. Na cały etat ok. 1500.

Nie polecam.
A rozmowa przebiega jak w każdej sieciówce ;)
karlik 2017-01-07 15:19
witam to jest banda oszustów w tym sklepie moja żona kupiła w tym sklepie kurtkę parke po PIĘCIU dniach na rękawie zrobiła się dziurka no to reklamacja po tygodniu zadzwonili i się okazało że wina żony reklamacji nie uznano a ROZPATRYWAŁ REKLAMACJĘ KTO SAM KIEROWNIK no to wiadomo o co chodzi.No to żona z kurtką do krawcowej ona naszyła łatkę na rękaw po dwóch tygodniach noszenia wyskoczyły dwie dziurki obok łatki no super teraz trzeba naszyć większą łatę nie wiem kiedy to się skończy.
Weronika 2017-03-01 12:18
Wiecie, że Tally Weijl ma również swój sklep online? ;) Co sądzicie?
lolek 2017-03-10 13:31
trudne sprawy, niech chudnie to nie będzie jej kurtka pękać haha
Weronika 2017-03-10 13:51
@lolek, proszę o publikowanie komentarzy na temat firmy/pracy w niej/procesu rekrutacji.
jjuliaa@wp.pl 2017-04-28 18:23
Okropne spodnie. Kupiłam za 100zł spodnie moro i po 10 dniach odrwał się pasek do trzymania paska do spodni. Reklamacji nie uznali. Teraz spodnie podarły mi się na tyłku. Paragonu nie mogę narazie znaleźć. Jakoś spodni okazała się tragiczna i wydałam 100zł w błoto,a jako uczennica powiem, że są to dla mnie bardzo duże pieniądze i żałuję, że kupiłam u spodnie. Więcej nawet nie wejdę do tego sklepu.
eM 2017-05-11 12:09
i bardzo dobrze ze ci nie uznali hahaha logiczne ze jak bedziesz ciągnac za szlufki to ci się oderwie.. gdzie ty masz mózg ?! ja mam 40 par spodni z tally weijl i lepszych w zyciu nie miałam !!!!!!!!!!!! ani jedne mi nie pękły nie podarły się nic kompletnie..
Praca w Tallly- to najlepsze co mogło mnie w zyciu spotkać, gdyby nie zamkniecie sklepu dalej bym pracowała.. poznalam fantastyczne osoby, dzięki którym zmieniło mi się podejscie do życia na lepsze perspektywy, zaczełam akceptować dziękii pracy w tally weijl samą siebie, zrobiłam się bardziej otwarta do ludzi..
REGIONALNE- tez swietne , owszem wymagaja pracy z klientami ale to normlane w kazdym sklepie jest to wymagane więc nie dziwnego to praca, a nie spotkanie na pogaduszki..
Zarobki ok podstawa plus premia , a i premie są również za inw jesli się uzyska dobry wynik wiec nie ma co narzekać .. dwa koła przy dobrych wiatrach mozna wyciagnac
do tego znizki pracownicze , co 6 tyg dostajemy za drmo ciuchy na 500 zł , multisport.. elastyczny grafik ..
Praca w tally to najlepsza praca jaka mnie spotkała
a to ze czasem gorsze dni to zdarza się ..:)
Weronika 2017-05-11 12:12
@ to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Wnioskuję, że pracowałaś na stanowisku: sprzedawca. Co przede wszystkim ceniłaś sobie w pracy? Z czego byłaś najbardziej zadowolona?
Zostaw swoją opinię o Tally Weijl - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tally Weijl