Opinie o FedEx w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FedEx. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FedEx na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FedEx w Łódź

Dzień Dobry, jak wygląda praca dyspozytora w FedEx? Na jakie zarobki można liczyć na początku?

Szy
@Kandydat

We wrześniu 2022 proponowało 4500 brutto

Szy Nowy wpis
@Kandydat

We wrześniu 2022 proponowało 4500 brutto

Mariusz Nowy wpis

Firma nie dostarcza paczki, nikt się nie zjawia. Awiza też brak. Status paczki "Nieudana próba doręczenia" i wróciła do oddziału. Osoba odpowiedzialna za odbiór była cały czas na miejscu. W końcu to sklep. Z nikim nie ma kontaktu, same durne automaty. Nie wiem co teraz. Po prostu dramat.

Prawda o waszym pracowniku Nowy wpis

Drodzy zarzadzający firmą fedex, pracowałem w waszej firmie jako zwykły magazynier(usunięte przez administratora). Ten człowiek nie szanuje za grosz pracownikow, stosuje (usunięte przez administratora)w pracy, w soisob wulgarny zwraca sie do pracownikow, jesli nie wierzycie zapytajcie niektorych osob. (usunięte przez administratora)

Co jaki czas w FedEx można ubiegać się o podwyżkę?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie FedEx? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Mario

Jesteśmy byłym klientem tej firmy,chciałbym przestrzec przed Fedexem firmy jak i osoby prywatne. Firma krzak, chociarz na świecie uważana jest za globalnego przewożnika ale chyba centrala w stanach nie wie co dzieje się w Polsce. Przesyłki paletowe tragedia, odbierają kiedy im się chce. Na dostawę palety można czekać nawet i z 2 tygodnie. NIe uznają reklamacji . Pani z tej miernej firmy odpowiedziała drogą email: "Koszt usługi może zostać anulowany jedynie w przypadku, gdy opóźnienie w doręczeniu przesyłki spowodowało szkodę inną niż w przesyłce, to znaczy w przypadku, gdy zostali Państwo obciążeni" Więc mogą trzymać paletę z miesiąc albo dwa i nie anulują kosztów transportu, chyba że przedstawi się dowody na obciążenie kosztami związanymi np. z odebraniem od nich tej palety, CYRK. Pani Jolanta M... z FEEEdeksa napisała: "Dzień dobry FedEx doręcza przesyłki w ciągu 24 godzin, nie mamy w regulaminie informacji, że jest to termin gwarantowany." Czyli .... Nie mamy Pana palety z towarem i co Pan nam zrobi. Cytując klasyka. Mało tego, prowadzą transport palet a przez długi czas w Bydgoszczy nie było samochodu z rampą. My i inni klienci (wiem od samych kurierów) czekali po 2-3 tygodnie na palety. Póżniej zaczoł przyjerzdzać ale bez rampy, palety z towarem trzeba było rozpakowywać i zdejmować z samochodu ręcznie. CYRK bez rampy. LUDZIE NIE WCHODZCIE W JAKIE KOLWIEK KONTAKTY Z TYMI JANUSZAMI TRANSPORTU. PEŁNA OLEWKA, AMATORSZCZYZNA, BUTA I IGNORANCJA.

Rafał
@Mario

Jako klient firmy oczywiście masz prawo do swojej opinii i jeśli nie jesteś zadowolony z usług Fedexu przełożyło się to na Twój komentarz. Interesują mnie też wypowiedzi osób zatrudnionych w firmie o tym jakie są obecnie warunki pracy i wynagrodzenia, bo niewiele jest ich w tym wątku. Zachęcam Was do zostawiania swoich obiektywnych opinii.

@Rafał

Praca w kurierce jak to praca w kurierce. Zatrudnionych bezpośrednio przez firmę z 5 osób i z 300 pracujących pod nimi na czarno lub na jakiś śmieciarkach, żeby tylko firma dawała troszkę niższe ceny od konkurencji. Co za tym idzie, brak czegokolwiek, od ubezpieczenia, urlopu, o0łat ZUS itp. itd. szkoda wymieniać. Idąc tym tokiem traktuj swoją pracę jak jesteś traktowany. :) Pozdrawiam wszystkich, którzy maja problem z kurierem.. w końcu on jest wszystkiemu winien. Generalnie najlepiej mu wejść na głowę i niech pracuje 24/7 z dala od życia. Co do "zarządu" o ile to można tak nazwać... bo na zarządzaniu to się zna tyle, że kupić TNT i mieć w tyle pracowników. Narzucanie jak największej ilości obowiązków, obrabiania paczek, zbierania dokumentacji, zbierania pobrań (najlepiej, żeby być kasą co rozmienia w gratisie pieniądze... w końcu skąd to cło się wzięło), obniżanie stawek kurierom..., myjcie auta za swoje napiwki bo brudne. Myślałeś, że to kurierka? Dorzucimy Ci call center, dzwon i odbieraj telefonu na swój koszt i gadaj z klientami po pracy najlepiej :) Ogólnie mało odpowiedzialna praca, bo żeby zdążyć zjeść cokolwiek musisz zrobić "skalping" na drodze, bo przecież nie ma czegoś takiego jak przerwa jakakolwiek. Możesz tez jeść podczas jazdy, będzie szybciej. Ogólnie polecam pracę osobom które potrzebują sobie utwardzić trochę skórę w życiu i posiąść umiejętność nie pozwalania wchodzenia sobie na główkę. Pozdrawiam :)

Klient
@Mario

Słownik Pan sobie zamówił może poprawnej polszczyzny przy okazji ?

@Mario

Mnie okradli na 12 tys . Reklamacji nie uznali pomimo , że było ubezpieczenie . Sprawa skierowana do prokuratury i do sądu .

Zniesmaczony

Maja oddzwonić, oczywiście nie oddzwaniają, (usunięte przez administratora) na stanowisku dyspozytora proponują 4500 brutto

dominik

radzę zapoznać się z tym wyszukiwaniem przesyłek i tym co się tam dzieje W dniu dzisiejszym przesylka O NR 6231237860158 zostala wydana na doreczenie- ŻLE KURIEROWI TO SĄ ŻARTY TERAZ JA MAM PONOSIC KOSZTY BO JAKIŚ IDIOTA BĘDĄCY PRACOWNIKIEM WASZEJ FIRMY NIE UMIE DOBRZE WYDAC PRZESYŁKI I JESZCZE CZEKAĆ DO PONIEDZIAŁKU "I WASZE SŁOWO PRZEPRASZAM TO JA MAM W 4 LITERACH CO TO ZA BEZSZCZELNE KŁAMSTWO Z WASZEJ STRONY ??????KIEDY WIDAĆ ŻE KURIEROWI NIECHCE SIĘ NAWET ZADZWONIĆ BO NADAWCA NIE WYKUPIŁ CZEGOŚ TAM KOLEJNA KWESTIA KTO PRACUJE NA TYM NA MAGAZYNIE ŻE NIE WIE GDZIE WYDAJE I KOMU PRZESYŁKĘ !!!!!!!!!! JAWNA KPINA CO SIĘ DZIEJE Z PACZKĄ I ZAMÓWIENIEM!!!!!!!!!!!!!!NR LISTU PRZEWOZOWEGO KŁAMIE??????????????CZY WY KŁAMIECIE ???????? kolejny przykład ich kłamstwa jak Kurierzy pracują do 17!!!!!From: plkat@fedex.com Sent: Mar 23, 2018 7:02:30 PM To: polska@fedex.com Subject: RE: Re: FW: Re: RE: Write to FedEx Przesyłki Krajowe PL - Dział Obsługi Klienta Witam, przesyłka w dniu dzisiejszym zostanie doręczona w standardzie między 9 a 17. Uprzejmie informujemy, że dbając o satysfakcję Klientów udostępniamy możliwość sprawdzenia statusu przesyłki oraz zamówienia kuriera na naszej stronie internetowej fedex.com/pl: Zamów Kuriera, Śledzenie przesyłki krajowej. Zachęcamy również do skorzystania z naszych dodatkowych narzędzi komunikacji, dostępnych na stronie internetowej fedex.com/pl: Chat oraz Pytania?Zapytaj Annę – wirtualny konsultant. Pozdrawiam Iza Leszczynska a tu co innego widnieje Historia podróży Data / czas Aktywność Lokalizacja 26-03-2018 15:08 Zwrot przesyłki przez kuriera do oddziału FedEx. KATOWICE 26-03-2018 12:16 Nieudana próba doręczenia. Przesyłka awizowana. KATOWICE 26-03-2018 06:12 Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx. KATOWICE 24-03-2018 01:23 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 23-03-2018 21:37 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 23-03-2018 14:55 Zwrot przesyłki przez kuriera do oddziału FedEx. KATOWICE 23-03-2018 06:14 Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx. KATOWICE 23-03-2018 04:33 Przesyłka w oddziale FedEx. KATOWICE 22-03-2018 16:02 Przesyłka w oddziale FedEx. GDAŃSK 22-03-2018 16:02 Przesyłka w oddziale FedEx. GDAŃSK 22-03-2018 12:36 Kurier odebrał przesyłkę od nadawcy. GDAŃSK 21-03-2018 12:26 Przesyłka przygotowana przez nadawcę do odbioru przez kuriera FedEx. GDAŃSK że kurier już o 15 skonczył pracę jedno zaprzecza 2 dziadostwo jakich mało więcej można poczytać tutaj https://www.opineo.pl/opinie/fedex-com,negatywne http://www.bozo.pl/Firmy/Przesylki-kurierskie/FedEx/ https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,718434 https://www.google.pl/search?ei=ufm4WrvTNoPzsAHh1ZfwCw&q=fedexopinie&oq=fedexopinie&gs_l=psy-ab.3..0i10k1.3760.5198.0.5581.7.7.0.0.0.0.92.532.7.7.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.7.528...0j0i131i67k1j0i67k1j0i10i203k1j0i203k1j0i10i30k1.0.kyIIKnRMKjE#lrd=0x4716cdb7c02c3a9d:0x3c94672b336c8f62,1,,, a tutaj opisane na FB https://www.facebook.com/Fedex-Polska-Niezadowoleni-Klienci-115533495778711/?fref=nf

Mery
@dominik

Kurier skończył o 15 jak normalny człowiek.

Kamil33

Pracuje w tej firmie od prawie 5 lat po 6 miesiacach awansowalem na wyzsze stanowisko bo nie opierdzielalem sie jak tu wiekszosc piszacych.... z tego co widze to wiekszosc tu kobiet chyba pisze bo jakos dalem sobie rade z paczkami.....ekipa fajna i zgrana... a jak sczekasz na lidera grupy to dostajesz zjebki i to jest oczywiste....polecam.

heniek
@Kamil33

to pisał ktos z fedexu same bzdury ,jestescie beznadziejni piszac takie brednie

@Kamil33

Sam to (usunięte przez administratora) napisałeś ale tak nie pracowałeś. Próbujesz opinie podnieść.

Soldier
@pracownik

Panowie jak przedzialek między nogami to może praca jako opiekunka do dzieci wam podejdzie... Nie pozdrawiam.

Heniek detektywie
@heniek

Jak doszedłeś do tak zaskakującego wniosku, że to ktoś z Fedexu? Być może pomogło Ci parę pierwszych słów jego wypowiedzi? :)

Cezary
@pracownik

Śledzę trasę mojej paczki , kurier ją odbiera z łodzi i nie trafia do mnie , dziś kolejny dzień kiedy kurier pobrał paczkę i zapewne nie dotrze . Firma zrobiła sobie wolne , mimo , że pracują to telefony też głuche . Nie polecam firmy FedEx , pozbawili mnie telewizji na święta , nie polecam .

Jaki jest okres rozliczeniowy w FedEx? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

XYZ

10 dzień miesiąca

Fr3e

Witam jakie są zarobki na stanowisku magazyniera i ogólne warunki pracy?

Michalina

Czyli awans jest możliwy w mniej niż rok?

Szynszyl149

Nikomu nie polecam wysyłać paczki kurierskie z tego względu że na strafie kopert zamiast wrzucać do worków paczki kurierskie to rzucają i niszczą a na sorterze napieprzają nimi Więc odradzam tam wysyłanie pączek

awex

Firma krzak. Fedex to totalna porażka. Kurierzy kłamią że byli i nikogo nie zastali

@awex

Raczej problem jest po stronie zarządu i klientów, którzy nie wiedzą co to kurierka Pozdrawiam :)

Karola

Czy firma zatrudnia też kobiety na stanowisko kurierów?

Czesław

Rozumiem, że możecie być niezadowoleni z usług FedEx, ale na tym forum nie oceniamy usług firmy, a pracę z punktu widzenia osoby, która jest tam zatrudniona. Byłbym wdzięczny osobom, które mogłyby mi przybliżyć jak wygląda praca w tym miejscu w Łodzi. Dziękuję bardzo.

Mario
@Czesław

Mylisz się Czesiu, opinie o usługach i jakości pokazuje co to za gów.. nie firma. Radzę więc nie aplikować do tych Januszy biznesu.

Martin

Firma FedEx dno i kupa mułu !!! Czekałem na przesyłkę od klienta, firmą wcześniej wymienioną. Informacją mailowa -wydana do doręczenia kurierowi FedEx...cały dzień oczekiwania, sprawdzam w statusie przesyłek i co??? o godz.14 była próba nieudanego doręczenia... ja się pytam gdzie była próba nieudolnego doręczenia???!!!!!. W dalszej części zwrot na magazyn. Na następny dzień znowu czekam (informacja o ponownym dostarczeniu) czytam i nie wierze !!! - była ponowna próba dostarczenia paczki,ale w pisowni w mailu NIEUDANA !!! Normalnie poczułem się jak ANIOŁ...niewidzialny, niezauważalny nie będący w budynku, taki bezdomny bo bez adresu. Może w firmie FedEx pracują w systemie zakładu pracy chronionej i powyżej wymaganego przyjścia do pracy reszta, a w szczególności klienci się nie liczą ?!!! No to co robię?-wsiadam w samochód i jaaaaadę do oddziału osobiście odebrać "nieudanie" dostarczoną przesyłkę. Przepustki jak w Fort Knox, żeby przypadkiem nie zapodziała się, w tym wypadku moja przesyłka - rozumiem i jestem "dumy" że tak "pilnują". Wreszcie "dochodzę" do okienka w którym siedzi średnio inteligentna Pani, wcale nie zdziwiona że się zjawiłem z informacją,że chcę odebrać swoją, zapłaconą przeze mnie paczkę z usługą dostarczenia, podaję nr.przesyłki i zadaję jej pytania jak to możliwe,że było 2 krotnie próba dostarczenia mojej paczki gdzie byłem obecny i oczekiwałem na kuriera a przeczytałem że próba była 2 krotnie nieudana - co to znaczy i jak mi Pani wytłumaczy tę zaistniałą sytuację i czy firma FedEX odda mi zapłacone za przesyłkę pieniądze???!!! A Pani z oczami jak "zmęczony baset" ...wstaje i wychodzi !!!!!!!!!!!!!! Moja paczka została przyniesiona za jakiś nieokreślony czas, więc ponownie zadaje pytanie - milczący brak odpowiedzi, informacja o podpisanie kwitków i "spadaj upierdliwy kliencie". Chciałem zadać pytanie, czy może mają kamizelkę z napisem FedEx na plecach, bo może bym się zatrudnił - toż to idealna firma !!! - mają wszystko w d..ie, klient - co to jest ? Gorąco odradzam i z całego serca korzystanie w najmniejszy sposób z usług firmy FedEX, bo gwarantuję , że macie gwarancję otrzymanie informację w statusie Twojej przesyłki NIEUDANA PRÓBA DORĘCZENIA . Może ktoś z kierownictwa, lub zarządu powinien przeczytać parę, dosłownie wystarczy parę opinii nt. usług w Łodzi !!!!

Mariusz1991

(usunięte przez administratora),z tych wszystkich ludzi idzie sie dogadac tylko z tym głównym kierownikiem chyba ma na imie Rafał,reszta to straszni pozerzy i sprzedali by wszystkich za 20 zł,firma krzak i dno dno dno..

Dno dna

Dno dno Brak kontaktu Nie można dostać numeru do kuriera Każą siedzieć cały dzień i czekać Debile

Ona

Żenada. Dno. Najgorsza firma na rynku!! Rozstrzał doręczenia 9:00-17:00 :-/ no i trzeba siedzieć cały dzień w domu i czekać za nimi. A najlepsze że człowiek siedzi i czeka ,a oni się nie pojawiają. Tego samego dnia dostaje się meila że kurier próbował dostarczyć paczkę. Ciekawe..... Minusy kolejne : nie ma kontaktu z kurierem, nie dzwonią do odbiorcy paczki gdy go nie zastaną, nie zostawiają awizo co uniemożliwia odbiór paczki na poczcie ( nie mają umowy z pocztą)...Gdy dzwonek lub domofon zepsuty odjeżdżają a nie dzwonią....a Ty człowieku musisz jechać sam po odbiór do ich punktu w innym mieście bo tak próbowali "dostarczyć" paczkę już 3 razy...porażka...żenada...

Krotko i na temat

Myślalem, ze nie bede pisal złej opinii o jakiejkolwiek firmie. Firma nieodpowiedzialna dostarcza jak im pasuje, każe klientowi czekać z przesyłką i nie dbają towar, żeby klient czekał pod furtka dobę a jak się spoznia to dojdzie nawet dwa dni. A jak nie szantazuja on przyjechal o godzinie takiej poczekal 5 mini jedzie dalej tak od widzi misie humoru kuriera. Dział obslugi klienta zimny na skargi klienta chodz sa sensowne, strona fedex nie dzialu na stronie skargi ,sa na natomiast opinie dalem opinie złą ale nie odpisuja. niedbaja o czas, nerwy klienta i jego towar, brak rozwoju obsłudze klienta. skoda pisac nawet Nie polecam tej firmy Fedex Moje sugestie dla FedEx: brak komunikacji z klientem zbytnio egoisyczna firma Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie bede pisac juz szkoda czasu bede odradzam sa lepsze firmy

Zostaw merytoryczną opinię o FedEx - Łódź

• Jak się pracuje w FedEx?

Zobacz opinie na temat firmy FedEx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

FedEx