Opinie o Greenfix Sp. Z.o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Greenfix Sp. Z.o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Greenfix Sp. Z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenfix Sp. Z.o.o. w Warszawa

P Nowy wpis

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu pieniędzy zadzwoń, obecnie zajmuje się tą sprawą. 519 691 471

Adam Nowy wpis

Jak obecnie sytuacja w firmie? Dla budowlanca

borsuk Nowy wpis

Czasami firmy nie mając możliwości nadzoru oczekują żeby pracownik miał swój sprzęt i wówczas jest szansa , że każdy dopilnuje co należy do niego

Maniek Nowy wpis

Nie polecam tej firmy jesli mozna to nazwac firma..nie maja nic nawet glupiej kielni do murowania!szukaja glupkow do budowy maja czysta kase bez roboty a ludzia nie wyplacaja albo czekaja po pare miesiecy na jakiekolwiek pieniadze.uciekajcie z daleka od nich.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Greenfix Sp. Z.o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Hanna

Sporo dobrego słyszałam o firmie i miałam nadzieję, że na forum dowiem się coś więcej od pracowników. Warto aplikować?

Julita

Jest może możliwość rozwoju w firmie Greenfix Sp. Z.o.o. poprzez szkolenia wewnętrzne? Dzieląc się informacjami, pomagacie osobom aplikującym.

pyrka

To fajnie, ze odpowiednia potrafia zadac o pracownika i anwet daja im pakiet medyczny wiec chyba maja podosiana jakas umowe z przychodnia

M&Ms

Oprócz tego, że okradają podwykonawców to z tego co słyszałem to nie płacili swoim pracownikon. Nie mają totalnie NIC! Zero własnej siły roboczej, zero narzędzi, w hurtowniach pozadłużani.. A te opinie z niby Erbudu i Warbudu piszą chyba Prezesi wielkiego Greenfix, bo z tego co wiem to zarówno na Warbudzie jak i Erbudzie ich pogonili. Najpierw biorą robotę za psie pieniądze a potem szukają ludzi do ich wykonania, po czym i tak nie płacą. Lansują się na tych co by Abu Dhabi wybudowali a okazuje się, że by mieli problem z kurnikiem.. I te zdjęcia zza ogrodzenia innych inwestycji jakoby oni je robili - śmiech na sali

Primo

polecam firmę GreenFix

ERBUD

Polecam firmę. Tadeusz C. ERBUD

Warbud-Adam

Witam serdecznie , Firma bardzo dobrze wywiazuje się ze swoich zadań ,to podwykonawcy maja wielkie wymagania ,przywoza na budowy ludzi bez narzedzi ,albo biora się za zakres prac który ich przerasta ! , chcą wykonać 10 000m2 muru w 8 osob w 2 mc hahahhahahha kto ma swój rozum wie że każda firma ma podobne problemy z podwykonawcami ,kapitał nie świadczy o jakości firmy proszę pana ! to co pisza powyżej to kompletne bzdury ! Pozdrawiam Adam

@Warbud-Adam

Tak świetnie prosperuje, że faktury z 2013 roku nie zapłacili pomimo że kasę dostali. Mam nakaz sądowy który potwierdza "świetne prosperowanie" Wielki "Generalny wykonawca" z kapitałem założycielskim 5000 zł. PODWYKONAWCY UNIKAĆ JAK OGNIA. Jak ktoś ma pytanie dzwonić 504230072

Rose

A jak jest teraz, na dzien dzisiejszy z Greenfixem? Nie wiem czy ich brac do robót. Wywiazuja sie z umów wzgledem inwestora? Co z jakoscia prac wykonanych na budowach?

TOZAMET

Proszę wszystkich o informacje dla kogo pracują, gdzie mogą mieć jakieś pieniądze - potrzebuj e tej informacji dla Komornika, który będzie próbował odzyskać od nich moje pieniądze. Dane na stronie firmy TOZAMET S.C. Podwykonawcy uważajcie na nich nie płacą za wykonaną pracę.

Robert
@TOZAMET

Mam nagranie jak p. prezes z Firmy TOZAMET straszy ukraińską mafią ,p. prezes firmy TOZAMET to stary dziad i lichwiarz ,oszust jakich mało.

@Robert

Powyższy wpis jest przykładem jak zabolała firmę Greenfix prawda którą o niej piszę, że aż posunęli się do pomówień i to na piśmie . Kim ty jesteś "Robercie" Głuchowskim czy Zawiertą ?

TOZAMET

Potwierdzam to co pisze przedmówca - nie płaca za wykonane prace podwykonawcom. Mi też nie zapłacili za prace dla firmy SKANSKA pomimo, że |SKANSKA im zapłaciła. Nie dajcie się oszukać. W KRD wpisani na kwotę 69000 zł !!! Jak ktoś ma pytania na ich temat to dzwonić 504230072. Piszcie dla kogo teraz robią - będzie to mi pomocne w odzyskaniu pieniędzy.

ddd

Szkoda słów. (usunięte przez administratora)Nie interesują się pracą tylko kasą - z wszystkimi problemami zostawiają pracowników i podwykonawców. Piękna strona internetowa "wielkiego" generalnego wykonawcy z kapitałem 5000 zł i tyle. Nie dajcie się wciągnąć we współprace z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenfix Sp. Z.o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Greenfix Sp. Z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenfix Sp. Z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenfix Sp. Z.o.o.?

Greenfix Sp. Z.o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Matuszewska 20 lok. 120
    03-876 Warszawa