Opinie o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa w Warszawa

Czy Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa zatrudnia studentów?

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w firmie przez niecały rok. Chciałbym rozwiać wątpliwości i firma (przynajmniej jak ja pracowałem) płaciła przewoźnikom i pracownikom normalnie. Warunkiem dla przewoźników było wywiązanie się z umowy którą podpisywali, często niewypłacanie w terminie wiązało się z np. nie wysłaniem dokumentów po zakończeniu zlecenia co było zawarte na podpisanej umowie. Więc wydaje mi się, że te opinie i płacz jest od ludzi którzy nie czytają co podpisują i nie wywiązują się w 100% ze swojej strony. Co do podejścia do pracowników... Muszę zaznaczyć, że w firmie nauczyłem się DUŻO za co jestem im wdzięczny bo pomogło mi to w mojej późniejszej karierze ;) Temat o pieniądzach w firmie to był temat tabu, nikt nie powie ile zarabia, jaką ma podstawę - dziwne podejście. Osobiście dostawałem okolice 2000 podstawy i resztę z prowizji. System nie był przejrzysty (usunięte przez administratora)), sam doświadczyłem tego, że firma nie wypłacała części bardziej znaczących prowizji. Atmosfera w firmie była dość napięta, szef był wymagający i często bucowaty ale przyznaję, że potrafił pomóc i wytłumaczyć, nauczyć. Umowa (w moim przypadku było to zlecenie) była dziwna, dużo kombinacji z godzinami co mnie niepokoiło ale temat był olany przez szefa. Jeżeli w firmie nic się nie zmieniło (a słyszałem, że jest gorzej niestety) to polecam tylko do nabrania doświadczenia i pójściu do innej firmy ze znacznie lepszymi zarobkami i atmosferą.

Administrator Nowy wpis

Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa chce zatrudnić na stanowisko Kasjer kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 3900 będą osiągalne?

Jakub Nowy wpis

Sporo tu wpisów od osób, którym Top-Trans miał nie zapłacić. Zastanawiam się, jeżeli to prawda, że firma nie płaci, czy to dotyczy również pracowników? Zgłaszali się jacyś?

Kierowca

JAKIEJ REKRUTACJI MOWA? ONI BYLI I SA W TAKIEJ POTRZEBIE Z OBSADA KIEROWCÓW ZE OHOHOOO W SUMIE TO O NIC NIE PYTALI PO PROSTU WIEDZIELI ZE JAK PYTAM O PRACĘ TO MUSZE MIEĆ UPRAWNIENIA TAK SE MYŚLĘ

ZAPYTALI MNIE TYLKO CZY MOGĘ ZACZĄĆ JUZ OD ZARAZ , WIDAĆ PILNIE IM BYŁ POTRZEBNY KIEROWCA POTEM DOŚWIADCZYŁEM TO NA WŁASNEJ SKÓRZE DLACZEGO TAK PILNIE BYŁ IM POTRZEBNY KIERO ,

logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Dominika

A jak dokładnie zostałeś wprowadzony w błąd? Możesz rozwinąć? Bo tak to nie wiadomo do końca do czego się odnosisz.

Maciej

W Top-Transie pracowałem jako spedytor przez 2 lata, jednak plany życiowe mocno się pozmieniały i byłem zmuszony zmienić miejsce zamieszkania i pracę. Firma to dobry warsztat pracy dla nowych pracowników, którzy wchodzą na rynek spedycji, bez żadnego doświadczenia. W firmie, tak jak i w życiu, panują twarde reguły gry, ale stanowczo jest to rekompensowane przez ponadprzeciętne wypłaty. Sama praca opiera się na prowadzeniu aut (dużych i małych) oraz sprzedaży ładunków. Wysokie tempo pracy, mnóstwo doświadczenia i wysokie wypłaty, jednak trzeba się liczyć z dużym stresem, presją czasu i wymagającym kierownictwem. Po dwóch latach pracy, gdy brałem udział w rekrutacji do innych firm, z moim doświadczeniem i wiedzą zdobytą pod okiem Justyny, Piotrka i Michała, to ja wybrałem sobie najlepszego pracodawcę, gdyż każdy chciał takiego spedytora, a w Top-Transie zaczynałem od zera. Nie polecam sugerować się opiniami rozgoryczonych i roszczeniowych kierowców, którzy przeganiają się w opowiadaniu parkingowych historii i narzekaniu na pracodawcę, mimo że sami nie zawsze stawali na wysokości zadania. Podsumowując, jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz pracować na najwyższych obrotach, pod presją czasu i stresu, i chcesz zarabiać solidne pieniądze, warto aplikować, a jeśli sama myśl o wykonaniu rozmowy telefonicznej do Niemców lub Włochów, paraliżuje cię ze strachu, warto się zastanowić czy spedycja jest dla ciebie.

b.
@Maciej

nie rozśmieszaj Na szczęście skarbowy dobrał im się (usunięte przez administratora)

Dominika
@b.

A skąd to wiesz?

Łucja

od jakiegos czasu piszecie ze firma ma problemy z wyplacaniem kontrahentom za zlecenia, czy dotyczy to tylko kontrahentow czy etatowych pracownikow takze?

Kazimierz

Dzwońcie, mi pomogli 786 865 227

Łowca dróg
@Kazimierz

Zleciłem juz dawno. Cała kwota wraz z odsetkami na koncie. Polecam!

PAWEŁ

POMOCNI! Polecam :)

transportowiec
@Kazimierz

TAK TAK TAK! Kasa odzyskana mi, że spółka jest w koszamrnym stanie. Polecam!

NIE PŁACĄ ZA WYKONANY TRANSPORT !! (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) !!

przewoźnik

Nam też nie zapłacili najpierw sprawiali pozory normalnej firmy i dostawaliśmy swoje, ale jak doszło do większego deala to zaczęli nas zbywać po terminie faktury, że zapłacą, że to tylko chwilowe opóźnienie aż kontakt się urwał. Poszliśmy do sądu, dostaliśmy nakaz zapłaty, ale człowiek z którym podjęliśmy później współpracę odradził komornika bo wcześniej sprawy ich innych kontrahentów nie zakończyły się dobrze. Więc podjęliśmy z nim współpracę i sprawa trafiła do prokuratury w której prowadzili już sprawy przeciwko nim i okazało się, że nie jesteśmy jedynymi poszkodowanymi. Okazało się, że nagle znaleźli nasze pieniądze i stopniowo zaczęli oddawać nawet po dwóch miesiącach chcieli ugody. Pieniądze wróciły w całości na nasze konto. Numer do Pana który nam pomógł to 503,313,318. Wiemy, że dalej prowadzi sprawy innych poszkodowanych.

SKAR

Ten Pan i ta firma to jeden wielki przekręt. Nie płacą, dorabiają się na zwykłych, uczciwych przewoźnikach. Tacy ludzie i firmy nie powinni być dopuszczani na giełdy i na rynek! Kolejna firma i kolejni (usunięte przez administratora) bez zapłaty. Nie polecam, proszę uważać na takie współprace!

jare czek

nierzetelny kontrahent, stały bywalec sądów

BB

firma (usunięte przez administratora)nie ma kontaktu nie płaci zobowiązań

sebs
@BB

Widać zrobili w bambuko nie tylko mnie

W przypadku braku zapłaty +5.1.2. 9.8.8. 8.0.0. &

Bd

Brak kontaktu (usunięte przez administratora)

Marco Transport

Polecam również!

Beti

Witam, Niestety podany numer nie odpowiada. Czy posiada Pani jakiś kontakt jeszcze bo nam zalegają z dwiema fakturami nie na małe kwoty

@Beti

Udało się coś ustalić co do np. numeru tel do nich, bo faktycznie ten podany bez kontaktu ? Mam podobny temat.

Maciek z Klanu

Jedziemy na mecz panowie i panie?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

Bogumil

Żadne

Jakie narzędzia pracy zapewnia Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

sped.

ze wszystkich narzędzi służbowych można korzystać poza godzinami pracy

Witam Mam pytanie do pracowników firmy Top-Trans odnośnie pracy jako spedytor. Jak w przybliżeniu wygląda standardowy dzień pracy, jaka jest atmosfera oraz na jakie zarobki może liczyć ktoś bez doświadczenia w tej branży?

@Zainteresowany

Spedytor z doświadczeniem czy dopiero kandydat na spedytora ? Bo to zasadnicza różnica jest :) w obu przypadkach praca pn - pt 8h dziennie, ale wiadomo, ze spedytor musi być nastawiony na kontakt telefoniczny również po godzinach ;) zarobki sa zależne wyłącznie od zaangażowania i umiejętności. Atmosfera jest atutem ale trzeba się umieć odnaleźć w grupie. Z tego co mi wiadomo na ten moment nie ma rekrutacji na stanowisko spedytora.

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

Kandydaci do pracy w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa