Krober Security Pl

Stalowa Wola

Opinie o Krober Security Pl

Ewelinka 2009-10-26 17:26:52
Więc tak. Pracuję w tej zafajdanej firmie ale tylko dla tego że nie mam nic innego na oku. Musisz łapać złodziei i tylko z tego jesteś rozliczana , ja łape dużo to mam spokój i nie czepia się mnie Pan[usunięte przez admina] który nie ma pojęcia o niczym i nie umie się wysłowić!!!!! Ta firma to kompromitacja i do tego okradają pracowników ze wszystkiego co mogą {nadgodziny itd....}
anonim 2009-10-26 22:51:50
Firma krzak pracowałem we Wrocławiu nie polecam!!!!!!!!!!!!!
xxx 2009-10-28 16:25:11
TO LIPA NIE FIRMA JEST !!!!!!!!!!!!! TYLKO KASA SIĘ LICZY A NIE PRACOWNIK!!!!!!!!!!!!!
Człowiek 2009-10-31 19:42:46
Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w firmie Krober to polecam przeczytać te dwa linki http://www.radiopark.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6267&Itemid=48 i drugi link http://opole.naszemiasto.pl/wydarzenia/902330.html
Ciekawski 2009-11-02 16:02:51
Jeżeli się nie mylę firma Krober Security Pl ochrania także market Kaufland w Szczecinie to jak pracownicy cytuje "Pracownicy szczecińskiego Kauflandu ukradli ze sklepu towar wartości 700 tys. zł - to tylko jeden z bardziej efektownych przykładów." Gdzie była ochrona ??? a tu umieszczam link do tej wiadomości http://praca.wp.pl/kat,18453,title,Polak-w-pracy-wynosi-sprzet-kradnie-towar-oszukuje,wid,11649099,wiadomosc.html?ticaid=19088
expert 2009-11-15 15:49:39
Emeryci są najlepsi, na zlecenie i nie trzeba zusu opłacać, a jak coś się Panu[usunięte przez admina]. nie spodoba to do widzenia.... [usunięte przez admina]
ziele 2009-11-21 10:56:02
Pod tym linkiem jest nasz chlebodawca, właściciel Krober Security PL.
Komputerowiec 2009-11-23 03:24:46
Z tego co ja widzę to właściciel Krober Security PL. ma drugą firmę Argus Security link do tej firmy http://argussecurity.webpark.pl/index1.html ciekawe czy takie same są pensje jak w Krober a dlaczego jest druga firma to bardzo mnie zastanawia.
Kimu 2015-01-10 02:00:38
Wiecie coś na temat obecnej działalności Krober Security? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w roli ochroniarza. Jestem doświadczony w tym co robię, proponuję zawsze najlepsze rozwiązania, który mogą przydać się do pracy w Kroberze. Powiedzcie tylko na jakie pieniądze u nich można liczyć i czy nie za niskie?
tomek 2015-03-18 15:06:16
@Kimu, ja niestety nie pracuję, wiec nie pomoge Ci w tej kwestii ale sądze, że mozna się z nimi dogadac, przynajmniej tak pisali gdzies w komentarzach wyzej, wiec można to jakoś negocjowac, jesi chodzi o samo wynagrodzenie. Ale z tego co widze, to wszędzie jest podobna sytacja w branzy ochroniarskiej.
ert 2016-05-11 19:57:18
@maciek z tymi ofertami rpacy teraz to tak nie bardzo ale moze sproboj sie do nich na jakis staz zalapac
Zostaw swoją opinię o Krober Security Pl - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krober Security Pl