Interhandler

Łomianki

Opinie o Interhandler

anonim 2009-10-13 16:08
Co tam się dzieje?Ciągle jakieś zmiany, a serwis to totalna porażka- chyba ich z pola pozbierali.Żenua.
Vick 2012-05-11 10:35
Jcb - 2012-04-25 12:31:21

nie przejmuj sie.Servis Interhandler Kostrzyn ( Poznan ) to jest dopiero masakra. Ale totalna...... poprostu maszyny naprawiaja chyba ludzie co stoją pod zabka.

NIE POLECAM.
czyli twoi kumple :-)
juszczak 2014-04-30 22:39
Firma Interhandler totalna lipa, kupiłem nową maszynę o wartości 80 tyś euro przy stanie 320 mtg pękło płótno opony - nie z mojej winy i zostało to zgłoszone do serwisu na reakcję czekałem 20 dni, w ten sam dzień co opona pękła przyjechał rzeczoznawca z firmy michelin i stwierdził, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakup nowej lub używanej opony na mój koszt chodź maszyna jest jeszcze na gwarancji Ludzie!!! Uważajcie na firmę Interhandler: P.Ferenc, P.Krystian Kamiński(przedstawiciel woj.opolskie) Przedstawiciele Ci potrafią przy kupnie maszyny zamęczyć człowieka a w razie potrzeby nie służą żadną pomocą!!!
Fastrac 2014-05-28 23:25
Jak chcesz dowiedzieć się więcej to poczytaj na tym portalu o IH Toruń.
Na pytanie jak traktują pracowników ?
Odpowiem - zależy do jakiego działu aplikujesz .
incognito 2015-07-29 19:18
ta praca od nich w czechach to porazka nic nie jest tak jak mowia przez telefon szkoda czasu i pieniedzy pewnie skasuja komentarz pozdrawiam
ola 2016-05-15 17:53
to prawda, dla mnie najcenniejsze są dofinansowania do wczasów :)
Agata 2017-09-05 10:05
@ola, dofinansowania do wczasów też są ważne, jednak najważniejsza jest stała umowa i dobra pensja, @fagy, narzekałeś an słabe zarobki, mniej więcej na jakie warunki finansowe może liczyć nowy pracownik? Może zbyt krótko pracowałeś by osiągnąć wieksze zarobki?
Zostaw swoją opinię o Interhandler - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interhandler