Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Pracownik 212

Ten lider z mercedesa to jakieś nieporozumienie. Po weekendzie przychodzi (usunięte przez administratora)i wyzywa się na ludziach. Szacunku nie ma czy to do Ukrainy czy Polaków. Proszę zwolnić tego ukrainca albo znieść go na forme. Tutaj każdy wie że Pan ma za wysokie ego i jako zwykły pracownik by nie (usunięte przez administratora). Jakim cudem lider który na niczym się nie zna i jest (usunięte przez administratora)utrzymuje się tyle czasu? Kierownik nie ma nikogo na jego miejsce?

Dokładnie stawiam nawet na to że zamkną ten zakład wygaszą się projekty nowych nie ma i raczej nie będzie

Dona

Jestem przerażona jak ten zakład spada na (usunięte przez administratora)głównie mi chodzi o zachowanie techników ich zachowanie to wstyd dla tego zakładu a szczególnie Pan Andrzej z Porshe z buzi tylko (usunięte przez administratora) lecą ten człowiek to (usunięte przez administratora) jest ja nie rozumiem jak można takich ludzi dawać na takie stanowisko jak się obok automatów przechodzi gdzie ciągle stoij to aż uszy więdną nic nie robi całą zmianę tylko kawia kawka karma pospaceruje pobluzni po śmieje się z ludzi komentuje wygląd kobiet jak by sam był Brat Pitt słowa z butów wystaje zero kultury osobistej i to jest technik jak ktoś z zewnątrz przyjdzie i posłucha to wstyd dlatego nik nie chce tu pracować no to (usunięte przez administratora) ale jak się przyjaźni z kierownikiem techników Panem Krzysztofem to można wszystko

Odnosząc się do niby pani liderki może warto by było zajrzeć do słownika j.polskiego,bo niby komuś się zarzuca brak wykształcenia a sama robi takie błędy w pisowni że głowa boli.Nie strasz, bo kisiel w majtkach ci się zagotuje.Jak ty jesteś taką liderką cnotą to dlaczego wyzywasz ludzi od (usunięte przez administratora) wróć do słownika i przeczytaj znaczenie słowa "PATOLOGIA"ty jak widać orłem w szkole też nie byłaś.

Operator

A czy ktoś odpowiada na zakładowej za panów złote rączki ? Codziennie od rana kawka o nic się nie można doprosić. W sobotę i niedzielę naprawiają sobie samochody na parkingu zamiast pracować i dla szefostwa nie ma problemu, nikomu to nie przeszkadza. U siebie w kanciapie mają stołówkę zamiast warsztatu. Ale oczywiście są ze wschodu wiec nie można zwrócić im uwagi bo będzie dyskryminacja...

To prawda

Wiola

Firma Hutchinson przeszła znaczną transformację w ciągu ostatnich dwóch lat. Obecnie to już nie ta sama firma, którą pamiętam sprzed dwóch lat. Unowocześnienie i zmiana personelu zawsze przynoszą świeżość i nowe pomysły do naszej organizacji. Jestem pod wrażeniem naszego zaangażowania w rozwijanie różnych programów, takich jak środowe lody w okresie lata. To doskonały przykład dbania o dobre samopoczucie pracowników i tworzenia przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Mam miłe wspomnienia z czasu, który spędziłam w firmie Hutchinson. To miejsce, w którym widoczne są pozytywne zmiany i innowacje, które przekładają się na korzyści zarówno dla nas, pracowników, jak i naszych klientów. Mam nadzieję, że firma nadal będzie rozwijać się i utrzymywać ten pozytywny trend.

Marian
@Wiola

Odezwała się ruda @ z z brzytwą, co zmianę na miarę stulecia zrobiła i porozwalała działy. Zawinęła ogon pod siebie i poszła w świat zabierając ze sobą wiernych ale miernych akolitów. A teraz Ochy i Achy. Lepiej byś milczała.

Biórkofy

Wytrzyj w kogoś, czekaj aż wprowadza "limit na higienę" a najlepsze ze to Z WASZYCH PREMII XD, ciekawe ile osób JUZ WIE ZE NIE BEDZIE PALARNI! to akurat dobrze a i są POGLOSKI ze JEDEN Z ZAKLADOW ZOSTANIE ZAMKNIETY i przeniesiony do innego kraju. A TO POCZATEK BO CZERWIEC TO WAM "NOGI Z (usunięte przez administratora) POWYRYWA" z jeszcze lepszymi pomysłami.

Przypadkowa

Ludzie tu szukają opinii o firmie @Pracodawca. Oto moja: szukasz pracy w firmie wiodącej na rynku, zgranego zespołu, liderów szanujących pracowników, ludzi, gdzie pracownik jest podmiotem, gdzie kultura jest na wysokim poziomie a w toaletach jest ręcznik papierowy???? Omijaj Hutchinson szeroko!

Przypadkowa
@Biórkofy

Z tego co piszesz wynika, że dużo wiesz. A dużo wiesz, bo jesteś blisko" koryta". Czy tylko siejesz zamęt?

@Przypadkowa

Nie muszę "siać zamętu", WSZYSTKO JEST JASNO " OKRESLONE" a to ze robaki na produkcji na 3-4zmiany NIE POTRAFIA "INTERESOWAC SIE" to zyjecie w nie swiadomosci....

@Biórkofy

Ja się interesuję, być może jestem za mała, żeby mieć wgląd w "OKREŚLONE". Dlatego szukam informacji tutaj. A z tego co TU czytam, nie jest ani różowo ani kolorowo.

Zniesmaczony

Pewnie Pani Agnieszka F ona ma takie głupie pomysły,z produkcji do biura się dostała i wielka damę udaje,może liczy na jakąś premie za genialny pomysł będzie miała na wstawienie zębów których nie ma żeby damą być to trzeba coś sobą reprezentować a tu nic jeszcze do tego podpiera... każdego może liczy na jeszcze wyższy awans

Brak recznika to (usunięte przez administratora), niema jak glowy umyc. Niema fabryka pieniedzy, wchodze do pracy i dusze sie dymem, moze trzeba isc do dyrektora na kurakach. Jest nas wiecej niz kierownikow, ja do lekarza niemoge isc, bo plany itp a kieroniczka wolne dostaje is ei smieje. Duzo nas to sie dogadajmy

Nickt Nowy wpis
@@Biórkofy

Omijać to z daleka

Pracownica Nowy wpis
@pracownik

Trzeba coś z tym zrobić bo faktycznie to co się tutaj dzieje to nie do pomyślenia jest ,z lakierni się tak dymi i nikt nic z tym nie robi w końcu podusimy się albo jakiś chorób nabawiły przecież cały czas to wdychamy zakład truje ludzi,tyłu fachowców tu jest techników,specjalistów więcej niż wydziałów a nikt nic z tym nie umie zrobić,do głównego Dyrektora trzeba zgłosić teraz nie będziemy już się patyczkować będą zdjęcia robione,do BHP zgłosimy i inspekcji pracy bo żadne przepisy nie są tutaj przestrzegane

Zamroczony

Od kilku dni na zakładowej kopci się z lakierni tak że aż gryzie w oczy. Kierownictwo nic z tym nie robi tylko siedzi w biurach. PANI z BHP nic nie widzi, ale to może wina jej wady wzroku ale za to ta młoda też pali Frana ze wszystko jest ok. Chodzi na kawe z tym facetem od lakierni z broda. To sa jakies zarty. Gdzie mam zgłosić i do jakiej instytucji nagranie jak na hali jest dosłownie siwo jak by ktoś rozpalił ognisko. Drodzy pracownicy proszę o wspolne odmówienie pracy w takich warunkach jak są obecnie.

@Zamroczony

Mam dla was nowinki robaczki- zwolnienia dostanie min.80os. Zakladowa/kurczaki A I OD MAJA BEDA OBNIZONE PREMI/DODATKI !

Dorota
@Biólkofy

Od dawna już wiemy że zakład upada nic nowego nie napisałeś,projekty się zamykają nowych nie ma,ciekawe tylko co zrobią np.z kierownikami liderami,technikami też powinny być zwolnienia ale pewnie będzie po 2,3 kierowników na jednym wydziale po 4 techników i kilku liderów na jednym dziale,do dopiero się wynudzą,premie jakie zabiorą stażowa czy za wyniki twoim zdaniem płoty każdy umie siać

Pracownik zakładowej
@Dorota

Pracownicy z produkcji nie boją się zwolnień gorzej z tymi co przez 8 godzin tylko kawka herbatka papierosek co oni zrobią jak będą musieli pracę zmienić

@Dorota

Techników to nawet nie rusza, kierownika "po 1mozma wydali" zastąpi sie, liderzy ? Serio oni są niewiele więcej warci niż szaraczki, co do premii maja je zmniejsza!

@Pracownik zakładowej

Dodam ze PODOBNO są pomysły żeby na jednym z zakładów wprowadzić TYLKO 2 ZMIANY(bez nocki) i część załogi przenieść na inny zaklad. ILE W TYM PRAWNY NIE WIEM chociaż bym się nie zdziwil po tym co słychać na gorze.

xxx
@Biólkofy

Nie wiem kto wam takich głupot naopowiadał ale przestańcie szerzyć plotki. Fakt niektóre projekty się kończą ale są nowe które mają wejść w 2025 roku to nowy Nissan , BMW i może dostaniemy Volvo gdyż jesteśmy po audycie klienta. Cisna się na myśl słowa o waszej inteligencji i iQ ale szkoda słów ...........

Xxx
@xxx

Mamy początek 2024r a ty piszesz że będą nowe projekty w 2025r a co do tej pory zakład zrobi z ludźmi?po za tym wiemy ile czasu trwa aż nowy projekt ruszy pełną parą wystarczy spojrzeć na Forda który jest jednym wielkim niewypałem co to miało nie być jakie plany były względem tego działu i co i(usunięte przez administratora)prawda jest taka że około 80 osób ma iść do zwolnienia i to są pewne informacje już nie przedłużane są umowy osobą przez agencję i już osoby zostały zwolnione które nie pracowały wcale krótko,(usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
@xxx

A gdzie ten mercedes i bmw które miały być od 2024 a już nie wspomnę o fordzie który idzie jak krew z nosa to już początek końca tej firmy

Kolega Nowy wpis

Dokładnie Fort to śmiech na sali jest, dzisiaj szedł bo wizyta była to obsrani latali pewnie na pusto cykle były puszczane na pokaz ha ha,ten zakład to wielka jedna porażka mam nadzieję że ten Total weźmie się im do dup..w końcu i zobaczy co oni tutaj wyrabiają,ten zakład tonie i żadne nowe projekty go nie uratują a po za tym jak mają być takie same jak Fort to współczuję szkoda czasu i pieniędzy tylko,oszczędności zakład szuka tylko tam gdzie nie trzeba ludzie petajacy się bez celu że szmatami i szczotkami 4 Panie na Fordzie jedna uszczelkę czyszczą oparte o stoliki bo nie mają co z nimi zrobić ale nowych się zatrudnia bo kasa z tego jest,ręczników papierowych nie będzie kubków plastikowych też mnóstwo kasy zakład zaoszczędzi ha ha ludzie to leją z tego jeszcze niech wodę zakręca i kible pozamykają ten zakład dawno już upadł

Płacufnik
@Operator

W ramach ciekawostki powiem ze -zakład w lodzi planuje zwolnić 20-25%zalogi, a reszta pracownikow ma mieć całkowicie "zdjęte" premie i dodatki XD

Motywacja

Już będzie coraz mniej wykańczają na Porsche dokładaj im działów czekają żeby któryś się zwolnił kwestia czasu , zobaczycie parę tygodni i 2 nie będzie , podobno mają po pół hali, wszyscy się śmieją jak ich doceniło kierownictwo , macie wyniki niby najlepsze to nagrodę dostaliście dział więcej :))

Operatorka

Racja ciągle nam tłumaczę żebyśmy nie kończyli wcześniej bo Marcin ma o to pretensje , ale uwierzcie mi staramy się na Porsche mamy dzień dnia normy , niektórzy nie zchodza na przerwy robią swoje i zamykają , jak jest awaria robimy dopuki nie zjedzie 4 baki , zaczynamy wcześniej pracę , wycinamy odzyski żeby było mało skrapu , jeśli trzeba przychodzimy na ngdz w tygodniu , nie mamy weekendów wogole jak inni , zabrali Bartka nam dla czego ??

@Operatorka

Sami pokazujecie że można po co robicie po 4 baki skoro awarie są?dlaczego nie schodzicie na przerwy one się Wam należą,po co zaczynacie wcześniej pracę?ludzie zacznijcie myśleć w końcu sami robicie sobie koło (usunięte przez administratora) skoro przychodzicie na nadgodziny w tygodniu to nie ma weekendów i nie będzie zawsze tak było,ale skoro wy wolicie zarobić parę groszy na 12 niż przyjść na weekendy to już wasza wina a teraz żalicie się na worum domyślam się że Ukrainiec to pisał bo tylko wy jesteście tak pazerni na kasę,zabrali Bartka i weekendy się skończyły największy (usunięte przez administratora).... kierowniczki tylko Bartek zawsze miał weekendy już od dawna się ludzie śmieją że coś ich łączy bo tylko zmiana Barta ma nadgodziny inne nie,właśnie Bartek strzela z ucha donosi i włazi w (usunięte przez administratora) każdemu dlatego zawsze przyjdzie sam czy z działem a to na składanie wieszaków a to na malowanie pasów i Marcin na to pozwala tylko Bartek potrzebuje pieniędzy inni nie?nie tylko Bartek na kredyt czy dzieci inni tez wiedział jak brał i wiedział jak robił niech się Dyrektor w końcu za kierowników weźmie za ich kumpelstwo faworyzowanie liderów i zmian szczególnie Ani kierowniczki bo z takim podejściem nie długo sami będą stali i robili

K

Z tego co można tu poczytać na tym forum to tylko weekendy , jak ktoś przyjdzie a inny nie to nienawiść powinni skasować pracę w weekend i byłby spokój , wyobrażam co się dzieje na produkcji ile o to awantur

Beata
@K

Ludzie piszą ponieważ zmiany są faworyzowane dlaczego jedni przychodzą cały czas a inni nie uważasz że to jest sprawiedliwe?mi akurat to wisi nie przychodzę bo nie chcę wolę z rodziną czas spędzić ale skoro inni chcą a nie mogą bo tylko jedna zmiana ma weekendy to już coś nie tak jest nie uważasz,?

Hokus

Z tego co się orientuję to takie rzeczy w kadrach bądź u przełożonych, powinno się zgłaszać a nie na orum niezwiązanym z danym zakładem pracy

Czyszcząca
@Operator

Nie wiem jak z weekendem bo mi nie są potrzebne czy chodzi czy nie nie wnikam , jeśli chce przeznaczyć zarobione pieniądze na dzieci swoje to źle ?? Przyszedł do nas na zm od pon panuje spokój , operator mówił że ustawia formy bez wkładając profila niby patrzy na odlewy nie znam się czy to możliwe , obrotny jest to prawda załatwi moment sprawę , jesteśmy mile zaskoczeni , ładny jest i ładnie pachnie mmmm

@Beata

To jest bzdura dobrze wiecie że na chwilę obecną jest mało pracy i nie ma potrzeby przychodzenie w weekend do pracy , jeśli będzie potrzeba to pewnie będą i przyjdziecie ale prawda jest taka że wy sami potraficie powiedzieć że w sobotę nie tylko w niedzielę itd raz piszecie że nie ma ngdz później że są w tyg i za to nie przychodzicie w weekend, na przerwy nie chodzicie zaczynacie wcześniej pracę , ja nie słyszałam że ktoś kazał takie rzeczy robić , sami tak robicie a później macie pretensje , jesteście dorośli a tu jak poczytasz to jak przedszkole , np Ferdek nie lubi … co on jest przedszkolu komuś powiedział że ich nie lubi :) śmiech

Beata
@Kasia

Nie wiadomo o czym ty piszesz bez składu i ładu to co napisałaś coś chciałaś przekazać ale ci nie wyszło na drugi raz najpierw pomysł później sensownie to napisz,mało pracy jest a jedna zmiana zawsze przychodzi na weekend przypadek może ty w to wierzysz inni nie

To prawda

Hutchinson łódź

Najważniejsze jest to jak coś potrzebujesz by załatwić, spytać się co i jak w sprawach pracy i sprawach prywatnych kierownika to gdzie go znajdziesz? Na palarni bo tam jest bajera,nikotyna,telefonik,lub na stołówce bądź w innym miejscu na zewnątrz zakładu pracy bo On jest zajęty rozmową przez telefon. ........

@Hutchinson łódź

Dlatego BARDZO DOBRZE ZE NIE BEDZIE PALARNI DLA (usunięte przez administratora)

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Może ktoś by się w końcu zainteresował tym co kierownicy wyprawiają z ludźmi w szczególności Pani kierownik Audi brak szacunku do ludzi,(usunięte przez administratora)tego zakładu co chwila zmienianie ludzią zmiany nie licząc się z tym że mają rodziny plany itd nawet do lekarza nie można iść bo Pani Kierownik każe przełożyć wizytę,nie można korzystać ze swojego urlopu bo nie podpisuje go,i to jak traktuje ludzi z pogardą czując swoją wyższość wszystko zależne jest od humoru Pani Kierownik a że rzadko go ma to niestety pokazuje na każdym kroku swoje humory i ktoś taki jest Kierownikiem i zarządza ludźmi bez kultury bez szacunku i bez jakiegokolwiek klasy, jak góra wybiera Kierowników to nie wiadomo wszyscy chyba po znajomości są na takich stanowiskach dlatego ten zakład tak funkcjonuje i upada bo nie ma odpowiednich ludzi z odpowiedniki kompetencjami tylko każdy z produkcji brany wstyd

666Hutch

Dokładnie tak. ZERO POSZANOWANIA od kierownictwa i liderów. Na początku zatrudnienia wszystko pięknie cudnie kolorowo .Ale po przepracowaniu kilku tygodni w tym (usunięte przez administratora) dochodzisz do tego po co się tam zatrudnileś ..........????????Wykończyś się.......

Biórkofy

"Szanowanie pracownika ..." ?! XD poniżej masz przykład jakie DNO I (usunięte przez administratora) PRACUJE W TYM "ARBIT MACHT FREI" XD ale spokojnie BEDZIE JESZCZE LEPIEJ bo to jest jeszcze nic, WLASNIE ZBLIZAJA SIE "NIUSY POLEPSZAJACE TEN STAN RZECZY"! xD

@Biórkofy

I jak ja mam być spokojna? Widzę, jak ta firma się "rozłazi", malowanie "trawy" na zielono ma przekonać najważniejszego, że wszystko jest ok? Wieje chłodem...

Wiola

Dawid
@Wiola

Środowe lody jako zaangażowanie firmy to może tylko toś z działu HR wskazać, odklejenie od realnych potrzeb pracowników za duże by siać dobry PR

@Hutchinson
@Wiola

Witam pracowałem jakiś czas temu w dziale technicznym. Na wejściu powiedzieli mi że jak wytrzymam tutaj rok to dam radę w każdym zakładzie w Łodzi. Wytrzymałem 3 lata.... Ciężkie warunki pracy temeratura, bhp leży i kwiczy ... kultura skromna ... liczą się kontakty i kto komu dobrze robi... Odnośnie Pani Wioli wypowiedzi w środę wolę aby żona mi robiła loda niż żebym dostawał loda na patyku w pracy... Ten zakład to jest tragedia... związki biją się o.jakies śmieszne podwyżki 200zl brutto ... szkoda gadać. Ubrania bhp to trzeba 5 razy w roku zszywać bo takie (usunięte przez administratora) dają... Narzędzi brakuje nawet głupich imbusow. Na wszystkim oszczędności na materiale na częściach i na ludziach ... Nie wiem jak można tam pravowac tyle lat ... współczuję wszystkim. Nie polecam tego zakładu nikomu nawet wrogowi. (usunięte przez administratora) Brak słów do tego co tam się (usunięte przez administratora)

Marian

Mela

Jak wygląda praca na Lodowej A jak na Niciarnianej?

@Mela

I tu i tu ZAPIERDALA.SZ za HRYWNY oczywiście przez AGENCJE! UMOWY TAK PEWNE JAK DAMY Z POD LATARNI BEZ CHOROB... xD o OBOWIAZKU NAUKI UKRowego nawet nie WSPOMNE ale zawsze to jakiś dodatkowy jezyk!

Dwa Palce w Natalce

czy ktoś wie czy jakieś bony na święta wielkanocne będą ? i jaka kwota?

Tolek Banan
@Dwa Palce w Natalce

Przelew na święta wielkanocne będzie 22 Marca i dotyczy to Hutchinsona Łódź 1 czyli Kurczaki i Zakładowa. Są to cztery kwoty zależnie kto w którym progu jest. 1- 600zł , 2 - 550 zł , 3 - 500 zł 4 - 450 zł.

Płacownik
@Tolek Banan

Nie ma/będzie żadnych dodatkow

Pracownik 212

Pracownik1

Bo to nie ma sensu zresztą nie ma do kogo. Ta firma tak (usunięte przez administratora). Ktoś kto pozwala ukraińcom pracować po 12 godzin tylko po to żeby zarobili nie jest dobrym zarządzającym. Czy potrzeba czy nie oni przychodzą. Skoro jeden lider mówi że nie potrzeba a drugi i ta każe im przyjść po czym na 4 godziny pracy jak ktoś już zauważył przez dwie nic nie robią, to o czymś to świadczy. Oni są na specjalnych prawach. Jeden z nich w czasie godzin pracy jeździ do domu, do sklepu na kamerach jest czas wyjazdu, powrotu i nie ma na niego mocnych to o czym my rozmawiamy. Jeszcze bezczelnie mówi że jak płacą tak się pracuje. To coś jest nie tak

Pracownik 231

Komu zgłaszać? Na nie jednego lidera były skargi i czy ktoś z tym coś zrobił? Pani A. Gudala jest tu opisywana notorycznie. Nie wspomnę już o tym (usunięte przez administratora) K. Marusik która w żółtej koszulce miała (usunięte przez administratora) w głowie A co dopiero gdy ja wzięli na lidera. Na szczęście nie dostała się na kierownika A podobno próbowała bo dopiero by firmę puscila z dymem. Lider przede wszystkim powinien też być człowiekiem

@Pracownik1

Musimy to zgłosić , wiemy że sytuacja z osobami z Ukrainy jest ciężka robią co chcą należy im się wszystko nie wolno nic im powiedzieć tego nie będzie robić nie mówię o wszystkich bo są też porządne osoby bardzo sumienne ,podwyżki zakład mimo małych zamówień i braku pracy dał bardzo ładne ale osobom z uk za mało , ciągle mało , tylko jak zrobi normę to więcej nie zrobi bo za to nie płacą , byłam kiedys na Porsche lider z nimi krótko powiedział jakoś tak „ norma nie wyznacznikiem czasu pracy „ itd

Dlatego dopóki nie zmieni się Dyrektor lepiej tutaj nie będzie dopóki nie zmienia się poszczególni Kierownicy lepiej tu nie będzie,zauważcie że awanse są tylko dla Ukraińców nie dla Polaków bo oni potrzebują my nie nadgodziny tylko dla Ukraińców my nie potrzebujemy niech jeszcze Ukraińców na Kierowników wpuszczą ten zakład idzie ku upadkowi wspomnicie moje słowa nie słyszałem żeby w innych zakładach Ukraińcy sobie tak pozwalali tylko u nas tak można

Liderzy? Prawda jest taka że liderzy na daimlerze nigdy nie wspolpracowali. Tu zawsze była rywalizacja i wyzwanie ludzi od bandy (usunięte przez administratora) Nie to że te (usunięte przez administratora) by ten zakład miał ręce i nogi. Komu to zgłaszać jak nikt nie reaguje? Tylu liderów co na nich skargi były i oni dalej są. Główna kierowniczka hali tych normalnych doprowadza do zwolnień bo rzekomo się nie nadają a lizodupy są na swoich miejscach. Technicy od (usunięte przez administratora) wie czego, laski od jakości Bóg wie po co tyle. I dla nich jest zapewne na dobra pensje bo przecież oni jak robol z produkcji nie będą pracować. I tylko kawka, papieros. To potrafią najlepiej. Starych pracowników się nie docenia A Ukraina jak taka banda (usunięte przez administratora) Lepiej zrobić 50% w tygodniu niż 100% w sobotę. Kierownik powiedział wprost póki ludzie będą się godzić na nadgodziny to wwwkendow nie bedzie

Ola
@Pracownik 231

Dokładnie komu zgłaszać to jak walka z wiatrakami góra nic nie robi z tymi skargami taka jest prawda mają to gdzieś a nie którzy liderzy to sami sobie robią koło (usunięte przez administratora),Ania G to jak by mogła to tych Ukraińców by na rękach nosiła a potem zdziwiona jest że robią z nią co chcą i na głowę wchodzą nic się nie zmieni nie w tym zakładzie niestety Polacy nie chcą tu pracować dlatego tak (usunięte przez administratora) Ukraińca wchodzą w (usunięte przez administratora)

Niestety też spotkał mnie zaszczyt pracy na tym dziale, po odejściu Katarzyny zostały wymieszane zmiany i dopiero teraz widać jak fatalnym liderem jest Koła ludzie go niecierpią zero organizacji i podstawowych wiadomości, poniżanie i upokarzanie ludzi ma w genach. Teraz dopiero okazało się że Kaśka pomimo braku szacunku do nas była jedyną osobą której zależało żeby to się jakoś kręciło, pilnowała porządku, dyscypliny oraz tego żeby niczego nie brakowało. Przenieście Kolę pod rządy innego kierownika a przekonamy się jak bardzo nadaje się do tej pracy. A przede wszystkim przywróćcie ludzi na właściwe zmiany. Bo nikt nie chce pracować na zmianie u Koli. Ktoś napisał aby wszystko zgłaszać już myślimy w jaki sposób uświadomić dyrektora o tym co się dzieje chyba że dobrze wie i umywa ręce od wszystkiego. Obserwuję te wpisy od kilku dni i zgadzam się w 100 procentach z tymi opiniami niestety. Jeszcze kilka lat temu było inaczej chętniej przychodziło się do tej pracy. Zauważcie też że zaczyna się to robić zakład staruszków gdzie średnia wieku to ok 40 plus. Zostają Wam ludzie którzy za chwilę nie będą mieli siły aby wyrabiać normę a tym bardziej pracować po 12 godzin. Nie wiem czy ktoś z kadry zarządzającej zerka na te komentarze ale jak się tu nic nie zmieni to ten zakład padnie. Ostatnio byłem świadkiem jak ukrainka krzyczała do Polki że wy to jesteście stąd i niepotrzebujecie pieniędzy tak jak ukraińcy. To znaczy że co że my mamy darmo? Nie płacimy kredytów na mieszkanie? Nie płacimy czynszów i nie potrzebujemy żyć?

Pracownik 555

Anna G. To sobie jako lider nie radziła na jaguarach, były skargi bo drze (usunięte przez administratora). I co? Dalej pracuje. Lider powie że ma problemy i już wszystko jest okey. Połowa pracowników ma problemy i jakoś nikt się z tym nie obnosi. Dwa że proszę zobaczyć że dziwnym trafem na stanowiska wyżej trafiają osoby które mają chody u kierowników. Te wszystkie panie co przeszły z audytorów wyżej na techników czy inżynierów. Staż pracy ma też inna audytorka taki długi i ona inżynierem nie została.

Pracownik produkcji
@Pracownik 212

Nikt nic z tym nie zrobi taka jest prawda nie łudzcie się tutaj ręką rękę myje,ile skarg było na poszczególnych liderów i co?i nic dalej pracują ile skarg było na zwykłych operatorów np. banana Aśki chłopaka liderki z porsze na jego zachowanie względem innych ludzi i co i nic,w tym zakładzie nikt niczym się nie interesuje kto kogo jak traktuje czy jest (usunięte przez administratora) czy ktoś kogoś poniża wydziera się itd jak było tak będzie dalej albo i jeszcze gorzej

Kolega banana

Co ty wygadujesz za bzdury... Już naprawdę nie wiecie co wymyśleć. Co to ma wspólnego z pracą ? Robi swoje i za to mu płacą... I zachowuje się normalnie a to że kogoś nie lubi to ma do tego prawo. Zajmij się swoją osobą i swoim zachowaniem bo jestes pewnie chodzący ideal

Dona

Technik

Drodzy pracownicy widzicie to co chcecie a nie to jaka jest prawda. Każde stanowisko ma swój zakres prac tak jak wy na stanowisku formowania macie swoje obowiązki tak i my mamy swoje. Technik to nie jest mechanik z Ur albo narzędziowni. Boli was to że nie robimy pracy za serwisy a patrząc na wasza pracę to dochodzi do takich absurdów ze niewiecie nawet gdzie poprawnie podpis na gumie złożyć. Nie wspominając że niepotraficie spakować prawych gum do prawych a chcielibyście innych rozliczać. Może więcej pokory ?

FormujeBoLubie

Sporo racji, ale gdy konczymy zmiane 45 minut wczesniej by sie umyc, ogarnac, zapalic to jest dobrze ?:D Skoro macie z tym problem to aplikujcie na technika i pokazcie jak sie powinno pracowac na tym stanowisku, widocznie wiecie lepiej od nich.

Abc
@FormujeBoLubie

Tylko zauważ że nie każdy chodzi zapali i się umyć i nie każdy kończy 45minut wcześniej,są ludzie którzy stoją równo do 45,a co mało ludzi aplikowało mając odpowiednie wykształcenie ale niestety tutaj wiadomo kto ma się dostać na dane stanowisko kolega kolegi,ktoś z rodziny ktoś z polecenia,widzę że mało tu pracujesz bo mało wiesz,nie tak łatwo dostać się w tej firmie wyżej jeśli nie masz znajomości w zakładzie więc nie pisz bzdur

StaryMuran

Potrafisz kogoś zwyzywać od cewordow a niemasz odwagi powiedzieć tego w twarz ? Ciekawe czemu moderator usuwa wpisy o pracownikach odbijających się kilku na jedna kartę? Po nocnej zmianie dobre 30 minut przed czasem praca skończona a normy brak. Może faktycznie technicy powinni zaczac zwracać uwagę na to czy maszyna jest obłożona w 100 procentach tak jak jest zaplanowana. Zwykły pracownik ma maks 3 maszyny a technik pół.hali nie licząc pracusia

SredniMuran
@StaryMuran

Nie rozśmieszaj ludzi który technik ma pół hali technicy mają przypisany dany wydział i tyle a i na nie których wydziałach jest po 2 techników może dlatego że jeden nie daje rady,zresztą jak widać nie są tak zajęci robota skoro ciągle spacerują i przesiadują na kawie,jak coś się dzieje na wydziale to nie przychodzi technik tylko Ur albo narzędziownia trzeba czekać bo ich jest tylko po 4 więc logicznie że nie odrazu przychodzą a potem lider zdziwiony że nie ma normy na (usunięte przez administratora) maszynie jej nie zrobisz na wsparcie techników nie masz co liczyć bo poprostu oni nie umieją tego zrobić i taka jest prawda więc pytam się po co są technicy w tym zakładzie jaki jest ich zakres obowiązków od czego oni są bo z tego co widać techników jest więcej niż wydziałów a i tak nic nie robią mało co umieją więc obrońco najpierw zastanów się o czym piszesz albo sam jesteś własne tym technikiem który nic nie umie i nic nie robi,za tych Techników niech się wreszcie ktoś weźmie za żelka w szczególności bo ten to pałkę przegina

Stary pracownik
@SredniMuran

Bo tutaj każdy wskoczył na stanowisko po znajomości tu osoba z zewnątrz nie ma szans każdy pozurami się trzyma bo oni w innych zakładach sobie nie poradzą dlatego nigdy z tad nie odejdą bo w gdzie,kierownik żeby był z produkcji to już o zakładzie świadczy mało który ma odpowiednie wykształcenie kulturę osobistą i szacunek do pracowników dorwali się do stanowisk i myślą że są lepsi od nas a do pięt nam nie dorastają a Andrzejek no cóż gdyby nie znajomość z Krzyśkiem to dalej by na formie stał tutaj tylko znajomości się liczą nic więcej ale kierownik Ania też na takie coś pozwala nie potrafi tupnąć w końcu jest kierownikiem ale Andrzejka się boji,na pracowników za to umie krzyczeć i poniżać niestety stanowisko zmienia ludzi i to bardzo dlatego nie liczcie że kiedyś coś się tutaj zmieni za długo tu pracuje i z roku na rok jest coraz gorzej ale do emerytury dotrfam już miał dostało.

Pracownik roku
@Stary pracownik

Jako stary pracownik powinie es wiedzieć, jak wygląda oddział zespołu danego wydziału. Technicy nieroby są na tym samym poziomie co kierownicy wydziałowi którzy niewychodza z biura, to samo jakość siedzą w biurze kawkę piją Lolki pala i kawały sobie opowiadają. A biedni pracownicy uciemiezeni koniecznością pracy w tych syfiastych warunkach muszą sami ustawiać sobie maszyny. Nawet brygadzistą niepomoze bo on nie jest od tego. A widzieliście jaki (usunięte przez administratora) jest w łazience klapy porozrywane, prysznice grzybem zarastają i nikt nic z tym nie robi. Gdzie jest sanepid ??

Stary pracownik
@Pracownik roku

Ale o tym właśnie napisałem o kierownikach i o technikach czytaj uważnie jedni i drudzy są siebie warci nic nie robią i za to mają płacone i tylko ludzi (usunięte przez administratora)bo wielką Pani kierownik która była czyszcząca albo formująca i awansowała to nawet cześć nie umie powiedzieć bo po co brak słów coraz gorzej

FormujeBoLubie

A od kiedy technik procesu jest w tym zakładzie od piłowania szczęk, czy wymieniania kabli za utrzymanie ruchu? To że chłopaki czasem to zrobią to nie znaczy ze powinni, bo za robienie takich akcji kiedys dostawali nagany. Kiedys jeden pokazal mi zakres obowiazkow i ogolnie maja wpisane 6h pracy dziennie przy komputerze, maja zapewnic czesci na wymiane, a przy maszynie powinni sie pojawic po uplywie 2h od awarii by ewentualnie podpowiedziec co serwisy powinny zrobic. Jesli masz swoje wyobrazenie na ich prace to otworz wlasna firme i stworz dla nich zakres obowiazkow, a jesli nie to formuj czy tnij dalej na jednej maszynie i nie narzekaj.

Robol

Co się dziwić Andrzejowi czyli (żelkowi)????całe proszę jest (usunięte przez administratora)liderzy to hit kierownik to bez komentarza jeden z najgorszych Ania,Justynka,Bartek,Artur,jeszcze ta Aśka jest normalna nie przesiąkła tym całym syfem normalna dziewczyna cześć powie podaga uśmiechnięta a reszta to dramat Anka z Justynka to jak (usunięte przez administratora) chodzą Bartek z Arturem jak(usunięte przez administratora) no c całą zmianę nie robią kawka i fajeczki Bartuś na początku zmiany się pojawia i na koniec zero zainteresowania działami tak samo Arturek Anka tylko telefon i stołówka a potem jaka ona zmęczona jest na nią to aż nie da się patrzeć wrak człowieka tylko na rano pokazówki robi Justynka ciągle na przerwie to jak technik ma być inny czemu skoro liderzy mają w (usunięte przez administratora) za pozwoleniem kierownika tylko na ludzi się wydzierają poniżają i gnoją może tam trzeba coś zrobić w końcu bo bez przyczyny ludzie z tych działów nie odchodzą

Formujący
@Robol

Haha o czym Ty piszesz, akurat jestem z chłopaków zmiany. Jakoś nikt na nic nie narzeka, zawsze podejdą jak jest awaria. Robią osłony czujniki, regulują formy także nie opowiadaj bzdur jak nie wiesz. Nie wiem co jest na zmianie Justyny i Anki więc się nie wypowiadam ale nie siej fermentu bo to akurat co piszesz to kłamstwo.

Operatorka
@Formujący

Masz racje co za kłamstwa jak można takie rzeczy pisać , nikt tego nie napisał od chłopaków ze zm napewno , zawsze podchodzą do awarii i sami ja rozwiązują zajmuje im to chwila i wszystko pracuje to maja czas na kawkę a my jak zrobimy swoje to co nie kończyny wcześniej ?? Robisz normę i nikt nie ma do ciebie pretensji tak to działa u nich , co chciałby ktoś żeby stali wam nad głowa i czepiali się ciagle nerwowa atmosfera wprowadzali na to liczysz ?? Szanujcie to co macie pracuje tu 12 lat i miałam doczynienienia z różnymi liderami i jak dla mnie oni są naprawdę spokojni i zrównoważeni

@SredniMuran

Techników się czepiacie że nic nie robią to na niektórych liderów może spójrzcie też tylko spacerki kawki fajeczki i tego nikt nie widzi oni mogą nie mówię że każdy bo jedni (usunięte przez administratora) na formach stoją,cięciach a inni całą zmianę tylko w tel,technicy nie są od fizycznej roboty.

Bolo
@Operator

Co juz technicy sie wybielaja , uwage chcą zwrócić od siebie , a w weekend są od fizycznej pracy tak ?? To po co przychodzą w niedziele przy komputerze posiedzieć kto nam w końcu wytłumaczy od czego są ?? Zamiast płacić im można za te pieniądze wiele rzeczy kupić pożytecznych .

Ivan
@Robol

Asia jest w porządku?! Czy ty żartujesz? Ma bardzo źle nastawienie dla Ulkrainy, traktuje nas bardzo źle, wyzywa za plecami że wszyscy do wyrzucenia. Sama przymyka oko na to co robi jej chłopak, a może robić co tylko mu się podoba bo ona nic nie powie, przychodzi sobie po czasie, konczy wcześniej i to jest dla niej dobre. A sama nic nie zrobi tylko gada sobie z dziewczynami o paznokciach, perfumach itp. Bardzo toksyczna brygadzistka. Chyba sama to pisałaś że wszyscy są źli tylko Asia dobra. Śmiech na sali, pierwsza powinna być zdegradowana.

Robol
@Ivan

Widocznie źle pracujesz skoro ma coś do ciebie i dla niej się nie nadajesz do tej pracy a skoro masz jakieś zarzuty odnośnie jej zachowania to idź i to zgłosić czemu tego nie robisz wy niestety robotni nie jesteście z tego co widać więc się nie dziw jak byś solidnie pracował to by się nie czepiała(podobno)a o czym ma rozmawiać o samochodach z tobą żal ci że z tobą nie rozmawia jeśli tak ci źle u nas to wracaj do siebie nikt na siłę cię tu nie trzyma u siebie będziesz miał lepiej ciesz się że masz gach nad głową i pracę bo skoro przyjechałeś do Polski to widocznie u siebie na Ukrainie tego nie miałeś nie wdzięczni jesteście za nic nic wam się nie podoba myślicie że każdy będzie nad wami skakał bo wy tacy biedni tu trzeba pracować żeby zarabiać a nie się opierdala co myślałeś że będziesz leżał i będą ci za to płacili już większość mają was dosyć pomoc dawno się skończyła i tak za dużo tego było,Ukrainki to tylko patrzą jak Polska złapać i z dupa w domu siedzieć tacy jesteście wspaniali śmiech na sali to wy niewdzięcznicy do siebie wracac

Aneta

Dokładnie Asia jest normalna nie to co inni liderzy więc zastanówcie się co piszecie a to że pracuje ze swoim chłopakiem to nie jest wasza sprawa może podoba się co nie którym i wiedzą że nie mają szans

Co tam się dzieje na zm proszę pisać ??

Co ty gadasz za (usunięte przez administratora) ... Banan jest spoko gościu,dobry operator robi swoje i wesoło z nim jest... Nie nakręcają krzywej afery bo (usunięte przez administratora) Ja też nie lubię (usunięte przez administratora) i co z tego praca a kolesiostwo to dwie różne rzeczy ❗

Liderka

I właśnie tymi wpisami udowodniłeś że stosujesz (usunięte przez administratora) względem innych ludzi wszystkie twoje wpisy zostaną dostarczone do kadr i to już oni wyciągną konsekwencje wobec twojej osoby (usunięte przez administratora) jest karalny tak na przyszłość ja też nie przepadam za wszystkimi ale nikomu nie dokuczam skoro kogoś nie darze sympatią to unikam tej osoby dorosnij chłopcze bo nie tylko sobie robisz problemy ale też Asi tych wpisów tak nie zostawimy odpowiedź za nie

Liderka

Ty się weź za robotę to ma wspólnego ze to jest (usunięte przez administratora) i na każdym kroku poniża i upokarza ludzi sam to udowodnił pisząc o tym nic dziwnego że jesteś tylko czyszczącą,nie narzekasz bo jesteś pewnie taka sama,wyzywać i poniżać to właśnie zaczął ten wasz Tomeczek poczytaj sobie i dopiero potem się wypowiadaj,imponuje ci tym że poniża innych wyzywa i (usunięte przez administratora)na każdym kroku tylko dla tego że są z Ukrainy bawi cię to jesteś takim samym zerem jak on obyś ty kiedyś nie była na tym samym miejscu to ci ludzie,a może chciałabyś żeby kiedyś twoje dzieci były traktowane przez innych wtedy fajnie by było,od dawna ludzie narzekają na niego i nikt nic z tym nie robi,ale koniec z (usunięte przez administratora)nic dziwnego że nikt nie chce tu pracować jak poczyta sobie najgorszy odpad tu pracuje nie odpuszczę wam tego co robicie ludzią jak wam się nudzi to w (usunięte przez administratora) sobie pogrzebcie a nie ludzi poniżacie jesteś zwykłą (usunięte przez administratora)i właśnie to pokazaliście nie odpuszczę wam

Słychać coś o podwyżkach?

Dziś było zebranie i dyrektor na nic się nie zgodził

Kowboj50

Nie dyrektor ale związki się nie zgodziły na zbyt niskie propozycje dyrekcji.

Praciwnik
@Kowboj50

To nie długo Pan Dyrektor będziesz stał na formach ludzie sypią wypowiedzeniami jak kartami nawet Ukraińcy uciekają i to ci na których tak zakład stawiał,skoro nie szanuje ludzi i nie umie dać pożądanych podwyżek jak w innych zakładach to już nie te czasy gdzie ludzie do emerytury siedzą w jednym zakładzie tymbardziej że konkurencja nie śpi i cały czas otwierają się nowe zakłady może jakiś strajk by się przydał taka podpowiedź dla związków albo z Góralem się skontaktować bo może znowu jakieś pieniądze np.dla pracowników na podwyżki dali a zakład znowu je sobie wziął i kupuje nie wiadomo zamiar ludzią dać.

@Praciwnik

A może o to im chodzi jeśli zwolnią się pracownicy z wysoką stawką a zatrudnią nowych na najniższą zmniejszą im się koszta związane z utrzymaniem pracownika. To co że trzeba nowego wyszkolić wszyscy wiemy że pracy nie ma na działach. Mają stoki,projekty się kończą a nowych brak. Im dłużej zwlekają z decyzją o podwyżkach tym więcej osób może się zwolni.

Januszek
@Praciwnik

O jakich "podwyzka" w innych zakładach mówisz ?! O bEsh z najniższa ? Może o amazon który zwalnia/zwolni ~200os bo kończy "sezon" a może o ABB który oferuje najniższa krajowa o DŻILETE TO JUZ NAWET NIE WSPOMNE BO TEN ZAKLAD TO JUZ OD LAT NIE ZASLUGUJE BY GO JESZCZE BARDZIEJ "OBRAZAC" ZRESZTA JAK bEsh XD a może masz na myśli magazyny za 4400br ?! XD to miasto TO (usunięte przez administratora)ZART I (usunięte przez administratora) Z ZAROBKAMI !

@Januszek

Naucz się najpierw pisać i dopiero pisz bo nic nie można zrozumieć z tego wpisu,jak widzę wszystkie zakłady obskoczyłeś że wiesz zawsze możesz wyjechać do innego miasta alko kraju jak w tym tak źle

Robotnik

Oczywiście że tak gdyby nie imigranci też myślę że zarobki były by lepsze a tak podejście zakładu na twoje miejsce jest 10 stara nudna gadka przychodzi 10 zostaje 1 albo 2 a zobaczymy latem jak będą spider...ć jak dla mnie ten zakład pada projekty się kończą nowych nie ma pracy co raz mniej 4 brygadówka też się ma skoczyć w kwietniu zakład nie umie się podnieść nawet Fort nie da rady też wielki nie wypał chyba czas żagle zwijać

Bardzo prawdopodobne niech Pan dyrektor się zwolnij skoro sobie nie radzi na tym stanowisku i główni kierownicy a w szczególności Pani Halina przez którą ludzie się zwalniają nawet liderzy bo ma ich za byle głów.... właśnie przez takich jak ona ten zakład idzie na (usunięte przez administratora)sodówka uderzyła do główki a Pan dyrektor tańczy jak Pani Halina zagra było widać na wigili żadnemu nie odpuści

Vika

Jest mi przykro,że pracownicy z agencji pracy,nie dostali nawet skromnych bonów na święta.Tez pracujemy,staramy się....

Może pracownik

Pytanie jaka jest atmosfera I kierownicy na załadunku. Słyszałem że nie jest źle / luz bluz/ . Rzgowska

Czy Hutchinson organizuje staże dla studentów?

Żywiec

Siemanko ludzie. Pytanie mam do pracowników z Hutchinson w Łodzi. Jestem pracownikiem tej samej firmy co wy w Żywcu i mam pytanie do was ... czy w tym roku od stycznia otrzymaliście jakąś premie z Totala ? Bo u nas sprawa ucichła i chyba nas robią w bambuko . Proszę o wszelkie informacje od pracowników w tej sprawie . Pozdrawiam

@Żywiec

Witam w Styczniu tego roku otrzymaliśmy tak zwaną 13 pensję ale czy była ona z Totala tego do końca nie wiemy,po za tym nic więcej nie otrzymaliśmy,też uważamy że coś tu nie gra,a jeśli chodzi o podwyżki o 1000zł to może ktoś cos takiego powiedział ale nie wierzył bym w to nie w tym zakładzie również pozdrawiam.

Pracownik Łódź
@Żywiec

Niestety nic w tym roku total nie wypłacił

Czy w Hutchinson jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Niestety niema( Kierownictwo ma to w (usunięte przez administratora) Tyle pracowników zgłaszają,ze liderzy ta kierowniki się traktują Nas jak (usunięte przez administratora) Teraz musiś się na każdym rogu się odbijać kartą ,bo oni cały czas coś wymyślają (żeby kontrolować tylko pracowników ) a liderzy - kawka , papieroska , no tak zleciały 8 godzin w pracy! Tyle hajsu poszło na te tablety , bramki(bo firma nie ma pięniędzy , żeby trzymać ochrony) W tym zakładzie jest totalny (usunięte przez administratora) , jak ogólnie tak kierownictwo!

Też pracownik

Co prawda to prawda możesz zgłaszać a wszyscy to mają w (usunięte przez administratora) począwszy od liderów kierownicy a technicy to już najbardziej nic nie robią tylko łażą bez celu jak oni pozostawali się na tych techników co jeden to gorszy,techników więcej niż wydziałów Pan z biura też coraz więcej i tylko stają i nic nie robią,a i firma bogata jest bo na tablety jest na bramki też tylko na części i dla ludzi nie ma ale zobaczymy nie długo coraz więcej ludzi się zwalnia Ukraina też sami będą (usunięte przez administratora) nie długo bo nie będzie miał kto nadgodzin też nie ma sami sobie bat na (usunięte przez administratora) kręcą

Żywiec

I jeszcze jedno pytanko ... doszły nas pracowników informacje krążące od was z firmy z Łodzi że ma być podwyzka dla każdego pracownika 1000 zł brutto . Czy jest to prawdą ?

@Żywiec

Od stycznia mają być podwyżki z uwagi na podniesienie płacy minimalnej, ale nie wiem czy o 1000

Ala

Czy może ktoś wie dlaczego jedni muszą się odbijać karta do tych nowych tabletów a inni nie,dlaczego ludzie są dzielenij na lepszych i gorszych,dlaczego liderzy na to pozwalają każdemu się spieszy każdy chce być szybciej w domu a nie tylko wybrani tym bardziej że liderzy mają wgląd w system i widzą czy ktoś się odbija i o której godzinie znowu ktoś coś wymyślił i do (usunięte przez administratora) to jest

Jahaś
@Ala

Przecież najlepsze jest że liderzy nie muszą się na tym odbijać i co chwila łażą na fajkę. A tym kolegom co tym liderom włażą w (usunięte przez administratora) pozwalają siedzieć dłużej na przerwie,a później korygują im czas na prawidłowy.

@Jahaś

No właśnie i dlaczego oni nie muszą nic całą zmianę nie robią cały czas spacerują teraz jak ciepło to tylko na dworze siedzą bo im gorąco a co my mamy powiedzieć nawet dodatkowej przerwy nie ma w takie upały szkoda że tego główny kierownik nie widzi niech na nocy któregoś dnia przyjedzie to zobaczy jak cała elita na palarni siedzi na początku i na końcu zmiany się tylko pokazują ludzie muszą ich szukać formy ustawiają sami bo liderów nie ma jak się dzwoni to tylko słyszysz zaraz przyjdę a to zaraz trwa i trwa i lidera nie widać na Jaguarach to już nawet w elektryce sami grzebią bo Pani (usunięte przez administratora)liderki nigdy nie ma na wydziale ciekawa kiedy do tragedii dojdzie

Ciekawe
@Ala

A ja zastanawiam się czy odbijanie się w tych tabletach tylko przez pracowników linii tak to ujmę jest zgodne z prawem ponieważ to jest podział ludzi bo dlaczego liderzy kierownicy technicy kadry itd nie muszą się odbijać a my tak to jest dzielenie ludzi na lepszych i gorszych a w świetle prawa czy kierownik czy Pani w kadrach jest takim samym pracownikiem jak my obowiązują te osoby takie same obowiązki jak nas np ilość przerw itd a niestety w tym momencie osoby na wyższych stanowiskach mają większe prawa nikt nie kontroluje ich pracy ilość przerw kiedy kończą zmianę itd dlatego trzeba dowiedzieć się czy zakład ma prawo na taki podział jest to dyskryminacja i zakład może mieć problemy z tego względu

@Ciekawe

Podziękujcie po ludziom którzy 45 wychodzą już przebrani z zakładu. Wtedy nie było podziału na gorszych i lepszych? Jedni wychodzili sie przebrać 15 min wcześniej gdzie inni jeszcze pracowali to teraz mamy...

@Monika

Nie wiem odnośnie tej elektryki ale jeśli chodzi o panią Olę t to jest to nie prawda że jest nie dostępna na wydziale jaguar,liderka nie dość że jest cały czas w zasięgu pracownika, to jeszcze należy do grupy tych liderów że jak trzeba to zawija rękawy i zapiera -- La za swoich pracowników, końcowych którym w nie które dni nie chce się pracować

No właśnie nie wiesz a się wypowiadasz skoro operatorzy grzebią w elektryce i sami naprawiają formy to chyba jest coś nat rzeczy,ja wiem od ludzi ze Pani Oli nie ma na wydziale dlatego wszystko robią sami bo Pani jest albo na plakat i albo na kawie a teraz w upalne dni częściej na palarni,to że liderka pozwala na wiele to nie znaczy że jest dobrym liderem czyszczące cały czas chodzą bez okularów i mają słuchawki nawet na rannej zmienię liderka nie reaguje bo nawet jej nie ma,wyjątek to ranną zmiana bo trzeba się pokazać więc drogi obrońco mało wiesz

@Monika

Jeśli nawet grzebią to nie ma co się dziwić skoro utrzymanie ruchu nie ma czasu podejść a dokładnie Pan Tomasz B lider utrzymania on wiecznie nie ma czasu wiecznie jest zajęty,ciągle naburmuszony i ze skwaszoną mina bo biedny musi pracować,a jak już się pojawi łaskawie to tylko bluźni i dziabie na wszystkich każdy to (usunięte przez administratora) każdy nic nie umie liderzy źli operatorzy źli on jeden najmodniejszy z całego zakładu wszystkie rozumy podjadał geniusz hauchinsona tych swoich ludzi też jak glowno traktuje ciągle pomiata nimi ktoś taki nie powinien zarządzać ludźmi wstyd dla zakładu że tacy ludzie pracują na wyższych stanowiskach kto Pana Tomasz zna ten wie jak się zachowuje,więc nie dziwmy się że ludzie sami kombinują i próbują naprawiać

Karaś

Bo technicy mogą wszystko pamiętaj,w tym zakładzie są równi i równiejsi jedni mogą wszystko inni nic,dlatego ludzie odchodzą i będą odchodzić a ten zakład padnie wcześniej czy później.

Pracownik wydziału xxx

Mozecie mi powiedzic wedlug was jaki wydział na kurczakach jest najgorszy? i dlaczego? Który lider jest OK a który to kawał (usunięte przez administratora)... No i który kierownik jest OK a który ten fatalny.. Pytam sie bo spotykam sie z roznymi opiniami..a chcialbym temat puscic nowej pani z kadr...

###

nie da się merytorycznie, jedyna uwaga wszyscy na stanowiskach kierowniczych mają wszystkich pozostałych w głębokim poważaniu

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson