Opinie o Asseco Business Solutions SA w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Asseco Business Solutions SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Asseco Business Solutions SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asseco Business Solutions SA w Lublin

Pawel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy to prawda, że jednym z benefitów dla pracowników jest auto służbowe? Jeśli tak to jakie?

PingPong Nowy wpis

Zero szkoleń, ciągła presja , (usunięte przez administratora) to standard , micromanagement - taki styl zarzadzania jeszcze jedna nogą w PRL-u. Płace słabe , perspektywy rozwoju zerowe , bo na wszystko brak czasu , do tego nadgodziny nadgodziny nadgodziny.

Czy w firmie Asseco Business Solutions SA są regularne szkolenia pracownicze?

Jak jest z pakietem medycznym w Asseco Business Solutions SA? Można dołączyć rodzinę?

Zespół HR Nowy wpis

Tak, program opieki medycznej jest dostępny w różnych wariantach, może obejmować członków rodziny pracownika.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asseco Business Solutions SA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mr

Nie polecam, rekrutacja bardzo nieprzyjemna i mało profesjonalna. Pytania bezsensu, nie związane ze stanowiskiem, traktowanie kandydata jak na przesłuchaniu i podważanie co chwilę jego kompetencji i inteligencji.

@Mr

Mam podobne wrażenia odnoście rekrutacji...

K
@Mr

Miałam odwrotne wrażenie, może zależy od tego kto prowadził rozmowę i działu. Jak wszędzie są ludzie milsi bardziej i mniej

Nana

Wysłałam do tej firmy dwa zapytania dotyczące drukarek, niestety nie raczyli nawet odpowiedzieć... fatalna obsługa

Skoro kandydat poświęca Wam czas na rozmowę to chyba zasługuje na wysłanie chociażby krótkiego maila z feedbackiem? Szanujmy siebie i swój czas!

Jaka umowa obowiązuje w Asseco Business Solutions SA podczas okresu próbnego?

Zespół HR

Pracownik podczas okresu próbnego jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę na okres próbny, która trwa zazwyczaj 3 miesiące.

P4z88

Witam, Jeśli złożyłem aplikację miesiąc temu na staż i nie dostałem żadnej odpowiedzi to nie ma na co liczyć?

@P4z88

Wiesz co, na moje oko to chyba raczej nie, chociaż może skoro zero odzewu to nie dotarło albo trafiło do spamu jakiegoś czy coś? Zawsze warto wysłać jeszcze raz dla pewności chyba

@Wanda

Aplikowałem przez erecruiter, nawet na koncie mam ze wysłane zostało, wiec po prostu moj cv nie zainteresowało rekrutera, btw. dzięki za odpowiedź ;)

@P4z88

Nie ma sprawy. ;) No to szkoda troszkę, ale spełniałeś wszystkie wymagania?

@Wanda

Tak, również maila napisałem i po odpowiedzi sądzę, że jedna moja umiejętność była zbyt zaawansowana na to stanowisko stażowe. Ostatnio się inna fajna pojawiła oferta stażowa, również zaaplikowałem i jestem ciekawy, czy coś z tego będzie :) Pytanko małe, Czy również starasz/starałaś się o staż, a może wyższe stanowisko w tej firmie?

@P4z88

Niee, jeszcze nie, na razie nie mam osobistych możliwości, ale mimo to obserwuję. ;) To jak wszystko pójdzie pozytywnie to daj znać, bo ciekawa będę relacji już z samych początków stażu tutaj

paw345

Nie wiem czy słusznie ale uważam, że ta firma prowadzi sztuczne rekrutacje w celach marketingowych (żeby się zareklamować). Po rozmowie z rekruterami potencjalny kandydat otrzymuję prezent, na którym nadrukowana jest reklama firmy...

Aleksandra
@paw345

Rozumiem, że Ty sam kandydowałeś do pracy w Assecco? Mam wrażenie, że nie zostałeś przyjęty i jestem ciekawa, czy dowiedziałeś się od nich, dlaczego? Oferują dość sporo stanowisk na swojej stronie: https://kariera.assecobs.pl/oferty-pracy/

@Aleksandra

Na stronie internetowej cały czas wiszą ogłoszenia naboru na to samo stanowisko. Czy to normalne, że przez cały rok firma szuka „programisty SQL”?

paw345

Nie wiem czy słusznie ale uważam, że ta firma prowadzi sztuczne rekrutacje w celach marketingowych (żeby się zareklamować). Po rozmowie z rekruterami potencjalny kandydat otrzymuję prezent, na który nadrukowana jest reklama firmy...

metropolia Łojewo

Uważajcie na ludzi z dawnego Macrologic-a (przejety przez ABS). Szczególnie Pan TK z Zamościa i ludzie z nim związani. To relikty komuny i PRL-u, celem ich pracy jest tylko podkopywanie innych, pokazywanie kto tu rządzi i "dojenie" każdego z wiedzy i pomysłów. Szczerze Wam radzę - omijajcie z daleka.

R.I.P. MCL

gtb

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej i szczerze nie polecam. Pani z HR-u miła jak w każdej firmie ale reszta "komisji"... Czułem się jak na ławie oskarżonych. Nie wiem po co oni mnie w ogóle zapraszali. Z rozmowy nic nie wynikało, pytania ogólne, brak konkretów. Najzwyklejszy, bezsensowny format rozmowy. Miał być test - testu nie było. Ogólnie atmosfera niemiła, nie poszedłbym drugi raz do tej firmy na rozmowę. Od Pani z HR-u dostałem upominek- nie wiem czy to standardowa procedura czy na zamazanie złego wrażenia.

gawron

Praca ogólnie ok. Możliwość rozwoju - praktycznie żadna. Projekt ciągle ten sam. Przestarzałe podejście do zarządzania projektem. Wysokość wynagrodzenia bardzo różna w zależności od doświadczenia i tego ile się zawoła na początku. Kadra kierownicza - różnie w zależności od działu. Osobiście na współpracę z kierownictwem nie mogę narzekać ale bywały różne przypadki traktowania innych pracowników.

Bbt

Kolesiostwo i układy rodzinne, bałagan, brak możliwości rozwoju, a w niektórych działach atmosfera ocierająca się o mobbing.

admin

Napisz jak współpracowało ci się z firmą Asseco Business Solutions SA. Twój komentarz może zmienić wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Asseco Business Solutions SA - Lublin

• Jak się pracuje w Asseco Business Solutions SA?

Zobacz opinie na temat firmy Asseco Business Solutions SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asseco Business Solutions SA?

Asseco Business Solutions SA