YABIMO

Opinie o YABIMO

Aktualność
Teamwork: YABIMO & AGH University of Science and Technology
At YABIMO we search for various opportunities and recognize them to share knowledge and experience with companies and universities worldwide.
This month we moved forward and signed a synergy agreement with Polish biggest and supreme technical university – AGH University of Science and Technology. Together we will work out on development and supporting solutions for launching circular economy models.
The world seeks for a fundamental shift in energy lending to ensure a transformation to low-carbon and climate-resilient energy sources. The slow liquidation of the mining in Poland becomes a fact, tens of thousands of people will be unemployed. A natural direction seems to remain in the energy industry. We see high potential in this field and aim to establish a dedicated training and competence center for miners to adapt them in new employment opportunities.

MAJA

Trzeba uważać na nieuczciwe praktyki rekruterek i koordynatorek. Na jednego strzala się opłaca ale nie popuszczać im i dochodzić swojego. Zero organizacji. Lepszą organizację znajdziecie na rynku zwierząt hodowlanych

Team Monachium

Polecam pracę w Yabimo, fajna atmosfera, z koordynatorem Mateuszem dobry kontakt, świetna atmosfera, praca dla ludzi co lubią liczyć, są skupieni, nie imprezują a wolny czas spędzają na zwiedzaniu, wszyscy prowadzący na plus ale najlepszy team to team Asmir, czekam na kolejny wyjazd

Maciek

Racja, jestem, polecam

and_221

Pracuje w Yabimo od dwoch lat. Wyplata jest na czas, praca w porzadku, zarobki duzo lepsze niz w Polsce. Ostatnio nawet bylem na szkoleniu z pomiarow ktore firma finansowala, takze fajnie ze daja rowniez mozliwosc rozwoju swoim pracownikom. Polecam

@and_221

Dzień dobry! Dziękujemy za Twoją opinię :)

Paulina
@Byk

To znakomicie! Cieszymy się, że Yabimo jako pracodawca spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania. I właśnie w związku z tym chętnie dowiemy się nieco więcej na temat specyfiki pracy w tej firmie. Ważna jest tu chociażby kwestia związana z ubezpieczeniem. Czy pracując tam masz zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej bez większych ograniczeń?

Kinga.C Nowy wpis

Miałam okazję pracować w tej agencji , wyjazd na 4 miesiące, okolice Frankfurtu. Transport z Polski do Niemiec pokrywa firma, tak samo jak koszty codziennych dojazdów do pracy, które czasami trwają nawet 2/3 godziny w jedną stronę (od godziny w górę liczy się już normalny czas pracy). Praca bardzo lekka, naprawdę każdy da sobie radę. Jak ktoś przyjechał pracować, a nie imprezować czy wdawać się w kłotnie to napewno będzie mial tutaj dobrze. Język nie jest wymagany, ale warto znać chociaż angielski bo nie zawsze jest osoba która mówi po polsku. Mieszkanie w którym mieszkałam było świeżo po remoncie, pokoje dwu osobowe, a w mieszkaniu 6 osób. Kontakt z właścicielem mieszkania dobry, kiedy nam czegoś brakowało zawsze można było napisać. Wypłata zawsze była na czas, do 20. dnia miesiąca. Gwarant wynosi 120 godzin (warto wziąć to pod uwagę bo czasami siedzieliśmy w domu po pare dni, bo nie było pracy) Koordynatorzy bardzo mili, raczej starają się rozwiązywać sprawy szybko i konkretnie. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo agencja jest naprawdę wporządku, i z chęcią wybiorę się tutaj ponownie :)

Adriano

Szczerze polecam inwentaryzację z yabimo, fajni koordynatorzy, prowadzacy rowniez, nowe skanery nie to co inne firmy, super lokacje, można w weekendy pozwiedzać, pieniądze zawsze na czas

Nowy wpis

@Adriano

Dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość. :)

Adriano Nowy wpis
@YABIMO

Kiedy nowe wyjazdy? Pozdrawiam

były (zły) pracownik

Jedynym plusem jest możliwość zwiedzania. Imprezowania z ludzmi w weekend. Natomiast wynajmowane mieszkania przez Niemców, które mieliśmy w różnych miastach - wiązały się z tym, że na przykład jedna wlascicielka przychodzila nam do mieszkania bez zapowiedzi, wylaczala kaloryfer w okresie zimowym, bo mówila, że są zbyt duże rachunki. grzebala nam w śmieciach weryfikując segregację. Oganiacie to? Bo ja do dziś nie kumam.

@były (zły) pracownik

Dużo było skarg na różne mieszkania gdzie mieszkali polaczki, niestety kultura nasz daje wiele do życzenia, jedzie się pracować w wolnych chwilach zwiedzać i odpoczywać a nie melanzowac, także nie dziwota że tak Niemcy traktują pato

Cito Nowy wpis
@były (zły) pracownik

Pewnie byliście ekipa do picia i balowania a nie do pracy i spokojnego spędzania czasu na mieszkaniu, Niemcy pokazali gdzie miejsce takich

Pablo

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i bałagan na sklepach a oni chcą szybciej i dokładniej, praca na akord, za te kasę nie warto, w zimmermanie I 8nvencie więcej zarobicie

Doswiadczony
@Pablo

W invencie na pewno więcej się nie zarobi, a praca tam po 10h to norma (płacą za inwentaryzację a nie od godziny), do tego jest płatne zakwaterowanie. Nie ma gorszego wyboru od inventu. To nie yabimo wymaga norm tylko rgis, wszystkie agencje dostały takie same wytyczne, z kim na rgis nie pojedziesz będzie nacisk na normy - kiedyś tego nie było.

Mario
@Doswiadczony

Ty chyba dawno w invencie kolego nie byłeś! Pracują teraz góra po 7-8h,zarobisz co najmniej tysiak więcej, lepsze lokacje, za dojazdy również już zwracają, nie ma chorej kaucji przed wyjazdem, i dojazd gwarantują jeśli wcześniej wyjedziesz nie to co yabimo dojeżdżasz a kasę za bilety albo nie dostaniesz albo dostaniesz po 3 miesiacach

Michał Z.
@Mario

haha gorszej popyliny dawno nie czytałem :D ziomuś nie wiem co ci zrobilo yabimo czy ludzie ale ty nie masz zielonego pojecia o inwentaryzacji... co za różnica ile robisz jak to zależy od ludzi którzy pracują dodatkowo invent jak robi netto to robi po 2 na dzień jeden zespół, do tego mają zapłacone za dzień nie godziny... inwentaryzacje trwają łącznie 10-12h a zapłacone 300zl... kasa w rgisie jest praktycznie taka sama, czy to yabimo, czy HZ czy cokolwiek innego... piszesz a nie masz pojęcia o czym :p Raczej nie pozdrawiam

@Mario

Dzień dobry, koszty dojazdu są zawsze jasno określone przed wyjazdem. Zachęcamy do zapoznania się, a później do decyzji.

@Pablo

Tos poleciał z tym inventem, tam w zyciu nie wrócę, praca po 13h z dojazdami, jakby tak było tutaj to 3 razy większa kasa jest, a ludzie się cieszą bo za 300zl pracują tam haha, wolę Yabimo I Rgis

Cito
@Pablo

Invent to same stare osoby, kierowcy powoli i mozolnie, stare skanery i jedna i ta sama klika jeździ, na ludzi nowych mają wywalone, tutaj przynajmniej szybki kontakt z biurem a z invented jakieś zaproszenia I czekasz aż nie pojedziesz, chyba nie wiesz co piszesz, ja do inventu nie wroce

Kaczorek

Polecam, najlepszy prowadzący Asmir, praca prosta, trzeba być skupionym i dobrze liczyć, jeszcze dwa tygodnie tu jestem i myślę że jeszcze wroce

@Kaczorek

Dzień dobry. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i zachęcamy do ponownej pracy w naszej firmie.

Julia
@Kaczorek

Najlepszy bo Niemiec, też go lubiłam

Angela
@Julia

Nie Niemiec , tylko Bośniak ????

@Angela

Chorwatom, mało znaczace, poprostu też uważam że najlepszy

@Angela

Chorwat

Aduś

Polecam szczerze pracę na inwentaryzacji, byłem kilka razy i jest super

Lustro dla rekrutera

Firmę znalazłem w internecie. Szukałem pracy w trakcie studiów, a przy okazji szlifowałem język norweski. Najważniejsze w tamtym momencie było zdobycie doświadczenia i praktyki, bo pojęcie o pracy za granicą i w Polsce już miałem. Proces rekrutacji jak i sam kontakt z rekruterem jak z najgorszego horroru psychologicznego. Kompletny brak organizacji i kultury rekrutacyjnej. Czekałem 2 godziny po umówionym czasie. Zamknięto mnie w pokoju i jako pierwsze zadanie należało przetłumaczyć i przepisać ręcznie tekst złożony z około 2 kartek A4. Po wykonaniu zadania przeprowadzono mnie do pomieszczenia z kimś ważnym/decyzyjnym i rekruterem. Z pozoru uprzejme pytania przerodziły się w wycieczki personalne odnośnie mojego stylu pisma, braku doświadczenia w pracy w Norwegii. Musiałem wysłuchiwać ile to lat Pani rekruter w Norwegii nie była i jaka to na studiach nie była wspaniała i wszystko wiedziała. Generalnie dało się odczuć jaka to wielka wyrocznia będzie wydawać osąd, a człowiek został lustrem dla rekruterskiego samouwielbienia. Nie brakowało westchnięć i dziwnych spojrzeń. Generalnie miałem bardzo mieszanie odczucia, gdy zadano mi pytanie co mnie charakteryzuje w pracy z ludźmi. Odpowiedź oparta na empatii ewidentnie nie spodobała się Paniomi, znów patrzenie z politowaniem na naiwnego studenciaka. Liczyłem się z odmową, ale i nawet małego maila nie dostałem. Czas zmarnowany. Mam nadzieję, że w kwestii profesjonalizmu, procesu rekrutacji coś się zmieniło i inni mają lepsze przeżycia.

Przemek2wd3

No coz jesli chodzi o kase to zgadza sie jest na czas zdazaja sie przekrety na dniowkach,jesli vhodzi o swieta ktore sa platne chodzi o Islandie.atmosfera jesli chodzi o kontakt z korordynatorka ktroa jest w biurze tragedia,kobieta nie ma pojecia co z czym sie je,(usunięte przez administratora)starszenie zwolnieniami jesli ktos jest chory,wymyslanie jakis poparanych zakazow.nie polecam poprostu tragedia....ogolnie starszny stres czlowiek czuje jak przychodzi do (usunięte przez administratora) a kobita przywala sie o byle co i kolejne odtracenia szkoda czasu na ta firme...

Martysia

Nie pytać o pracę bo jej nie ma, 6 busów do Polski zjechało, umowy podpisane do końca lutego i marca i znikły z panoramy.. sprawę beda badac

Nikodem Z
@Martysia

Jak nie ma pracy, jak jestem w Hanowerze i pracujemy bez dnia wolnego łącznie z sobotami. Dodatkowo w samym Hanowerze jest na 100% ponad 8 zespołów. Jeżdżę 2 lata z tą firmą i nie rozumiem tych wywodów, nigdy nie było najmniejszych problemów, wypłaty też na czas

Angela
@Nikodem Z

Hej , a wiesz może czy ludzi potrzeba do pracy , zatrudniają ?

Joanna

Dzień dobry, czy ktoś wie kiedy kolejne wyjazdy na inwentaryzację i kiedy będą wysyłane rozliczenia pit za ubiegły rok

Miro

Czy ktoś kompetentny i normalny napisze tu czy będą wyjazdy jeszcze przed świętami na inwentaryzacje, bo ogłasza się inna firma ale chciałbym z tą bardziej, ale jeśli nie będzie to yabimo zamienię na inną

Dawid22

Czy będą jeszcze wyjazdy w najbliższym czasie w sensie do połowy marca czy już nie? Bo nie chce tyle czekać a konkurencja potrzebuje dużo ludzi

Majk

Witam, czy będą jeszcze inwentaryzacje w marcu i kwietniu? Pytam bo słyszałem od znajomych że dużo osób wróciło w połowie jmowy do kraju, jeśli nie będzie wyjazdów to zapisze się u konkurencji bo widzę że ciągle wyjazdy maja

Julia
@Majk

Nie bo wszystkich się teraz pozbyli i wrócili do Polski, jedz z konkurencji, mają Bułgarie, Chorwację, Francje, pracujemy po 6h czasem 7 h z dojazdami a ponoć w Yabimo ostatnio ludzie po 3h dojeżdżali haha

Grzesiek S

Polecam zarówno firmę jak i projekty na które wysyłają. W pracy jak to w pracy, trzeba pracować. To nie wycieczka krajobrazowa ;) Wszystko co miałem obiecane jest, projekt fajny. Zostaje tylko podziękować Panu Sewerynowi za cierpliwość odpowiadając na moje pytania (pierwszy raz w Norwegii) i za zaangażowanie bo jakby nie jego pomoc to dalej bym nie wyjechał

Team Monachium

@Team Monachium

Dziękujemy za miłą opinię i zapraszamy do dalszej współpracy :). Pozdrawiamy, Zespół Yabimo

Maciek

Racja, jestem, polecam

Piotr1987

Polecam wyjazdy rotacyjne na terenie Norwegii - warunki ok, przede wszystkim zapewnione zakwaterowanie, jedzenie i przeloty i fajne rotacje. Jako izoler jeżdżę już 2 rok i nie narzekam.

@Piotr1987

Dziękujemy za opinię, to dla nas wiele znaczy, że pracownicy są zadowoleni z pracy u nas.

W propozycji pracy dla Młodszego Specjalisty ds. płac wspomina się o bardzo dobrej znajomości MS Excel. W jaki sposób jest ona sprawdzana i jeśli faktycznie radziłbym sobie bardzo dobrze, a mój angielski okazał się dobry, to jakiej kwoty pensji mogę oczekiwać?

Zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji :)

Julianna

Jestem na inwentaryzacji już szósty raz z tą firmą.Wyplata na czas,zawsze można uzyskać pomoc od firmy.Jeśli ktoś nie może odebrać tel.to póżniej oddzwania.Firma uczciwa i dba o pracownika.Polecam tą firmę.Złe opinie wystawiają ludzie którzy zostali zwolnieni za złą pracę.

Krysia
@Julianna

Uważasz 10.50 euro na h to ok? Na inwentaryzacji jak prowadzi Niemiec to ok ale jak nasi co straszą i nic nie robią to się odechciewa robić, a jeszcze jak ten z broda przyjedzie i chodzi dumny to już wgl, rzadko kto go lubi

@Julianna

Dziękujemy za opinię - staramy się, aby nasi pracownicy byli zadowoleni.

Rafał

Jadę pierwszy raz, zobaczymy jak będzie, potem tu napisze i czy będę polecał czy odradzał

Dawid 122
@Rafał

Kolego jedziesz pracować pierwszy raz jak kto...bo myślę o zatrudnieniu w tej firmie

Mike
@Dawid 122

Inwentaryzacja

GZK
@Rafał

I POLECASZ? DOSTAŁEŚ SIĘ Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM CZY ŻÓŁTODZIÓB?

@GZK

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji. :)

Team Yabimo

Polecam, lokacje super, można w weekendy pozwiedzać, praca lekka ale trzeba być skupiony, nie robić błędów, bo niektórzy myślą że przyjechali urlopowac ciągle i imprezować, jak wyżej ktoś napisał Asmir super prowadzący, inni też na plus,atmosfera ok, jeszcze wroce

@Team Yabimo

Dziękujemy za Twoją opinię :)

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 30 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO