Opinie o SAIKO w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SAIKO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SAIKO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAIKO w Poznań

Czy w SAIKO możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Antoni

O co chodzi z tym wypowiedzeniem umów bo ktoś tak wspomniał. Były jakieś grupowe zwolnienia bo tak to zrozumiałem. Piszcie bo miałem aplikować a teraz się zastanawiam.

irys Nowy wpis
@Antoni

Po prostu zwalniali.

Aneta Nowy wpis
@irys

A pracownicy dostali jakieś odprawy chociaż?

Yachu Nowy wpis
@Aneta

tak....bilet na autobus

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SAIKO?

Yachu

Tak i karta multisport oraz premia 500zl na swieta...

Kazik

Czy to już pewne? Czy pracownicy otrzymali wypowiedzenia umów?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SAIKO? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
lolek

swieta w saiko bez premi i co znow ruda na chorobowym?

Antoni
@lolek

Brak premii świątecznej to faktycznie niedogodność. Czy pracodawca oferuje inne benefity, które mogłyby motywować do wydajnej pracy? Mam na myśli dofinansowanie do wakacji lub prywatną opiekę medyczną.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SAIKO?

Robus

karta multisport,na basen premie 500+ i kasa 5000tys brutto POLECAM...

@Robus

To spoko, ale benefity to jedno, a awans to inna kwestia. Ktoś pytał o możliwości awansu na wyższe stanowiska w SAIKO. Jakieś konkretne opinie w tej sprawie?

alex

Mozna awansowac po 1 miesiacu na szef wyrzuci swojego syna nieudacznika..

alex

Mozna awansowac po 1 miesiacu na szef wyrzuci swojego syna nieudacznika.

Yeti

Co to za firma która zwalnia starych pracowników a teraz poszukuje następnych. Żenada 5 osób tam zostało i to jeszcze pracuja na 2 zmiany

lolek
@Yeti

Musisz byc niesamowitym nieudacznikiem ze placzesz ze cie zwolnili z tego syfu.Te prace moze wykonywac malpa albo (usunięte przez administratora) z niepelnosprawnoscia.Moze byles zlodziejem ze cie zwolnili hahahahhaa.Wszedzie pelno pracy a tu placza ze zwolnili kogos z saiko... Ile lat tam pracowales nieudaczniku ? ze uwazasz sie za starego pracownika hahah...Pewnie teraz na bezrobociu siedzisz..Te 5 osob wystarczy do pracy..

syn szefa

Oglaszam ze wigilia w tym roku jest pracujaca,nie chorujemy bo nie bedzie premi.A od nowego roku podwyzki..................norm w akordzie

Jan Dzban

1. Co do witryny: jeśli szanowna osoba odpowiedzialna za prowadzenie ma problem z językiem ojczystym to chętnie służę pomocą. Poprawna forma to "AKCESORIÓW" a nie akcesori(i)! :) 2. @Jan Dzban vel zastepca szefa: nie kradnij nicka :/

Jan Dzban vel zastepca szefa

Znow swieta i wigilia w saiko czy chorujemy?

Halina

@Robert, @asssss, czy problem związany z dostarczeniem wody pracownikom firmy SAIKO został rozwiązany? Już dawno nikt z forumowiczów tego wątku nie wypowiedział się na temat obecnej sytuacji związanej z atmosferą jaka panuje w SAIKO. Zechce ktoś z pracowników napisać parę słów na ten temat?

Pita
@Halina

A o jakie Saiko Pani chodzi? Bo jeżeli o sushi, to nie trafiła Pani na str. restauracji, tylko SAIKO - produkcja i salon rowerowy :))

@Halina

Tak....wody w kranie nie zabraklo..

Halina

@Jacek, na stronie głównej SAIKO nie znalazłam nowych ofert pracy jednak myślę, że najlepiej będzie jak sam skontaktujesz się z firmą w celu ustalenia tego, czy poszukują kogoś do pracy. Najlepiej jak skorzystasz z danych kontaktowych stąd -->>http://www.saikosushi.eu/ . Na jakie stanowisko aspirujesz?

Jacek

Kierownik powierzchni płaskich.

Pita
@Jacek

Pani Halino, chyba, nie o tym Saiko Pani się rozpisuje :)) Pozdrawiam. Sushi a rower to dwie różne sprawy.

Robert

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie pracownikom napojów, gdy temperatura powietrza przekracza 25 stopni. PIP zapowiada, że skargi będą teraz weryfikowane. Pracodawcy, który nie zapewnia pracownikom odpowiednich warunków, grozi kara od 1 tys. do 30 tys. złotych.

asssss

Jak tam ? szefunio zlitowal sie nad parobkami i kupil wode do picia czy oszczedza i parobasy musialy kupic wode sami? hahahha

Jan Dzban (dawniej Jur Żur)

Zadam jedno pytanie. Co to jest "wyprzedaż AKCESORI". Mnie interesuje bardziej wyprzedaż ROWERI, a tego w ofercie nie widzę. No cóż. Jednym słowem "mianowicie czas na picie".

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Jacek

Nie,obsada jest pelna no chyba ze masz duze aspiracje to szukaja sprzataczki.

Maciej

Takiej oferty pracy sezonowej w Polsce jeszcze nie było. Firmy prześcigają się w propozycjach pracy w gastronomii, handlu, hotelarstwie, rolnictwie, budownictwie, a nawet w przemyśle i zwykle płacą od 15 do 20 zł za godzinę. Chętnych jednak brakuje.. . I jak tam niewolnicy i nieudacznicy? nie potraficie znalesc pracy ? hahahhahaha

Natalia

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Gogol

Jak ktoś nie podołał obowiązkom w firmie i jest już poza nią to teraz oczernia?

@Gogol

Obowiazkom podola srednio zdolna malpa a co dopiero czlowiek wiec nie osmieszaj sie...hahaha Nie trzeba miec umiejetnosci ani inteligencji zeby robic u kowalskiego. Ale trzeba byc nieudacznikiem i ostatnim gamoniem zeby robic za grosze...

asssss
@Gogol

A da sie nie podołac obowiązkom? Nikt tam nie zwalnia za niepodolanie obowiazkom,bo poprostu pracownik zarobi mniej a przypominam ze akord w calej UE zostal zniesiony.Pracownicy sami sie zwalniaja bo w biedronce nawet maja lepiej i wiecej.

Robert

Po pierwsze, pracodawca ma obowiązek "chronić zdrowie i życie pracowników przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki" (art. 207 § 2 Kodeksu pracy), a po drugie, w pomieszczeniach należy zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy (Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów BHP). W biurach ma to być co najmniej 18 st. C. Wprawdzie przepisy nie regulują górnej granicy temperatury, ale z innego aktu wynika, że temperaturą optymalną dla powierzchni biurowych jest 20 st. C.

Zostaw merytoryczną opinię o SAIKO - Poznań

SAIKO
1.3/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Kartuska 27
    83-332 Poznań