Zakład Ogólnobudowlany Jan WAZ

Koniuszowa

Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Jan WAZ

agata 2012-03-05 13:57:20
uważam że firma jest porządna i zawsze na czas jest wypłata i wiele bym dała żeby mój mąż mógł powrócić do pracy
Wdzieczny 2013-02-10 10:24:57
Bylem tak wdzieczny za prace, ze jak zaczalem calowac mu stopy to nie mogli mnie oderwac...
krystyna 2015-09-11 14:01:16
nie polecam i nie zgadzam sie wczesniejsza opinia - mobing, stres i krzyki w stylu rodzinnym - bratanka na wujka. firma rodzinna gdzie jeden robi za plecami co innego niz drugi wymaga
kasa na umowie mininalna krajowa i niby na gebe miał wypłacac wiecej, nigdy tak nie było. wyzyskują tam pracownika który nie nalezy do rodziny. nie polecam i wszystkim ktorzy bedą mile zachęcani podczas rozmowy kwalifikacyjnej odradzam i zalecam trzymanie sie z daleka.
jasiek 2016-05-20 21:49:53
nigdzie nie ma ofert pracy z tej firmy @aport. Szkoda, bo, rzeczywiście budzą zaufanie. może w tym jest ich siła, że maja starą i wypróbowaną kadrę i stąd się bierze ich stabilność na rynku budowlanym.
Zostaw swoją opinię o Zakład Ogólnobudowlany Jan WAZ - Koniuszowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ogólnobudowlany Jan WAZ