Opinie o Jan Waz-Zakład Ogólnobudowlany w Koniuszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jan Waz-Zakład Ogólnobudowlany. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jan Waz-Zakład Ogólnobudowlany o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Waz-Zakład Ogólnobudowlany w Koniuszowa

Należy zapomnieć o siedzeniu w koparce? A możecie to szerzej uzasadnić? Opinia jest sprzed paru miesięcy a teraz właśnie wisi oferta dla operatora. raczej spróbuje, ciekaw jestem jednak maksymalnych zarobków. tutaj piszą, że wynagrodzenie zaczyna się od 5 000 zł w górę. opiszecie też maszyny jakie tu maja?

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Operator Koparki w firmie Jan Waz-Zakład Ogólnobudowlany? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Cieśla Nowy wpis

Żadna masz papiery ? ,zapomnij o siedzeniu w koparce itp tam pewien gość cię na nogi sprowadzi i nie tylko, powodzenia

Stres Nowy wpis

Koledzy pracowalem tam i szybko zrezygnowalem odradzam!tylko rodzina się liczy kierownik - s powinien być w zakładzie zamkniętym bo na leczenie za późno i paru innych gości śmiało mogę napisać ze dużo widziałem ale takiego poje to jeszcze nie spotkałem , atmosfera nie do wytrzymania tam się nie da pracować ! Lepiej zlam nogę jak masz się tam przyjąć . brat - właściciel tylko się dziwi dla czego ludzie odchodzą ,piscie wyraznie ze przez tego psychopatę !!!

STANISŁAW CHAM DESPOTA NIEUK KTÓRY MYŚLI ŻE ZJADŁ 10 ROZUMÓW A NIE WIE NIC .UŻYWA SOBIE NA PRACOWNIKACH A W DOMU PANTOFLASZ

Firma Jan Waz-Zakład Ogólnobudowlany prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
job

a braciszek szefa powinien się wziąść za siebie i iść do psychopaty bo takich ludzi trzeba leczyć

job

patologia.... ludzi mają za nic oszukują na wypłatach trzymajcie się zdlala od tej firmy

jasiek

nigdzie nie ma ofert pracy z tej firmy @aport. Szkoda, bo, rzeczywiście budzą zaufanie. może w tym jest ich siła, że maja starą i wypróbowaną kadrę i stąd się bierze ich stabilność na rynku budowlanym.

Wdzieczny

Bylem tak wdzieczny za prace, ze jak zaczalem calowac mu stopy to nie mogli mnie oderwac...

agata

uważam że firma jest porządna i zawsze na czas jest wypłata i wiele bym dała żeby mój mąż mógł powrócić do pracy

krystyna
@agata

nie polecam i nie zgadzam sie wczesniejsza opinia - mobing, stres i krzyki w stylu rodzinnym - bratanka na wujka. firma rodzinna gdzie jeden robi za plecami co innego niz drugi wymaga kasa na umowie mininalna krajowa i niby na gebe miał wypłacac wiecej, nigdy tak nie było. wyzyskują tam pracownika który nie nalezy do rodziny. nie polecam i wszystkim ktorzy bedą mile zachęcani podczas rozmowy kwalifikacyjnej odradzam i zalecam trzymanie sie z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Waz-Zakład Ogólnobudowlany - Koniuszowa

Jan Waz-Zakład Ogólnobudowlany
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 136
    33-326 Koniuszowa