Opinie o DOMAX w Boronów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DOMAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DOMAX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMAX w Boronów

Anonim Nowy wpis

Podjolem się tu pracy. Faktycznie jest jak opinie. Szef wszystko ok, doszefa nie można się doczepić, jest w porzadku, a starzy pracownicy cwaniacy, utrudniają robotę młodym, robią z człowieka (usunięte przez administratora) prubuja (usunięte przez administratora) wystawiają o człowieku złe fałszywe świadectwo, a oni są świetni i patrząc z boku bym powiedział że to młodsi pracownicy są cenniejsi bo starzy się ustawili, cwaniaczka, a ze swoją robota walą (usunięte przez administratora)

Paweł Nowy wpis

Moim zdaniem praca w tej firmie jest opłacalna, jeśli oczywiście ma się chęci. Szef jest kumaty, dobrze wie co robi. Jak najbardziej polecam.

Ktoś Nowy wpis
@Paweł

Szef tak ale ludzie co niektorzy nie

Renata

Faktycznie tak źle nowych pracowników traktują stali pracownicy? Czemu, co chcą tym osiągnąć? Praca tyle godzin akurat nie przeraża, bo mężowi zależy żeby szybko zarobić jak najwięcej pieniędzy, więc dla niego to plus.

Nic Nowy wpis
@Renata

Nie szukaj tu opini.... Kazdy normalny człowiek umawia sie na rozmowe z kierownikiem na danym dziale. Wiec jezeli oferta pracy sie pojawiła zadzwoń i umów sie na rozmowe. Tam dowiesz sie szczegółów.

Grzegorz

Witam. Z tego co wiem to na nowo przyjęte osoby od razu starzy pracownicy szukają pretekstów aby tylko takiego podpier...u starego (tzw krawata). Natomiast zero pomocy od starych w czym kolwiek. Są też stare wygi na emeryturze co dalej pracują i obrabiają (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DOMAX? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Praca do łatwych nie należy jak to w budownictwie, natomiast władza firmy DOMAX potrafi bardzo wykorzystywać pracownika, chcesz wolny dzień w sezonie żeby coś załatwić? dostaniesz ale obetną ci z pensji za to, praca po 12-14h dziennie, w soboty też tylko krócej, zarobki indywidualne, trzeba się klócić o każdą złotówke. Każdy patrzy żeby cie tylko (usunięte przez administratora)i dostać za to srebrniki. Atmosfera jest okropna i życzę firmie szybkiego upadku.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w DOMAX? Czy tak samo jest w DOMAX?

James B

Atmosfera jest bardzo kiepska, praca także!!

@James B

Pisząc, że praca nie jest według Ciebie satysfakcjonująca nie dodałeś, co konkretnie sprawiło, że masz taką opinię. Liczę, że napiszesz jaka jest wysokość wynagrodzenia i czy pracodawca oferuje dodatkowe benefity, które mogą motywować do bardziej wydajnej pracy? Czekam na Twój komentarz.

Jan
@Mirosław

Jak będziesz miał 300 godzin to wtedy zarobisz chyba że ci urwie bo byś miał za dużo takie są fakty

@Jan

Nie sprecyzowałeś, dlaczego trzeba mieć, aż 300 godzin, aby liczyć na jakiś zarobek? Trudno mi zinterpretować teraz słowa, które zostawiłeś w tym wątku, dlatego może napiszesz coś więcej na ten temat? Każda informacja w tym zakresie może być cenna dla osób, które odwiedzają wątek.

@Bolo, czy inni pracownicy również posiadają takie umowy? Czy przed podpisaniem umowy zdawałeś sobie z tego sprawę lub zostałeś o tym poinformowany? Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś pozytywne strony w firmie DOMAX? Może jesteś zadowolony z atmosfery panującej w firmie?

@Karolina

Nie było tego w umowie. Takie przepisy sobie góra wymyśliła w trakcie mojej pracy tam razem ze swoimi dupowlazami z za biurka. Dlatego doszedłem

@Bolo

OD SZEDŁEM!

bananajoyy

Firma DOMAX jest bardzo pomocna

@bananajoyy

Może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej o pozytywnych stronach tej firmy? Twoja opinia jest bardzo krótka i tak na prawdę, nie wiadomo, co najbardziej doceniasz w tej pracy. Na forum zaglądają kandydaci, którzy poszukują szczegółowych opinii. Może warto im pomóc?

@bananajoyy
@Mirosław

Nic pozytywnego w tej firmie was nie czeka to jest pewne.

Borowik

Atmosfera taka że szkoda słów. Jak może być dobrze jak lizusy maja zwracane koszty dojazdu a reszta nie. Albo wszyscy albo nikt. Z sobotami też tak samo kto dużo mówi ma wolne a reszta pracuje

Tyszka

Nowi pracownicy nie mający pojęcia na temat pracy budowlanej dostają dużo większe stawki niż doświadczeni pracownicy. Za wzięcie urlopu stawka o 1zł mniejszą to samo z l4

Jasiek

@Stefan Możesz dodać więcej informacji? Mam inne zdanie i zastanawiam się czy to wpis pracownika?

Stefan

Jeśli chodzi o prace w tej firmie, to nie polecam!! (usunięte przez administratora)!!

Bolo

Za wziecie urlopu lub l4 stawka o 1zl mniejsza. Urlop wyplacany z tej stawki co na umowie a nie z tej faktycznej. Czyli tracisz 2 razy.

Adek

Praca w dniach: poniedziałek-piątek to norma dla znacznej części zatrudnionych. Za wykonywanie obowiązków zawodowych w niedziele i święta przysługują dodatkowe dni wolne lub wynagrodzenie.

Bolo

300 godz miesiecznie soboty obowiazkowe za normalna stawke bez dodatku zadnego. Obłęd

@Ron Niektórzy mogą poczuć się urażeni Twoim wpisem, używaj merytorycznych argumentów, z poszanowaniem drugiej osoby. Pamiętaj o regulaminie serwisu, wszelkie obelżywe i dyskryminujące kogokolwiek wpisy będą usuwane. Jeśli nie polecacie tej pracy pod kątem pensji, to co zdecydowało, że do niej zaaplikowaliście?

alex

Kolego zapomniałeś dodać ze dom wariatów normalny człowiek nie wytrzyma długo

ktosiek

praca 70-80godzin w tygodniu. wypłaty po 2500zł jak za taką harówe to stanowczo za mało

Zostaw merytoryczną opinię o DOMAX - Boronów

• Jak się pracuje w DOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy DOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOMAX?

DOMAX