Opinie o FIT SPECIALIST RECRUITMENT w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FIT SPECIALIST RECRUITMENT. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w FIT SPECIALIST RECRUITMENT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIT SPECIALIST RECRUITMENT w Warszawa

Nie polecam Nowy wpis

Pracowałam w firmie przez chwilę, jednak po 3 dniach wiedziałam, że nie zostanę tam na dłużej. Obowiązki, które dostawałam znacznie różniły się od tego na jakim stanowisku byłam zatrudniona. Na rozmowie rekrutacyjnej rozmawiałyśmy o zarobkach, a pierwszego dnia dostałam umowę z kwotą mniejszą o 500 zł. Jeśli coś polecam, to polecam omijać szerokim łukiem.

Kandydant Nowy wpis

Miałem rozmowę na bardzo wysokie stanowisko, niestety od rekruterki dało się wyczuć niechęć do mojej osoby, tendencyjne pytania niezwiązane z zawodem i specyfikacją pracy. Atmosfera rozmowy nie była miła. Brak feedacku po rozmowie. Nie polecam.

Jaka jest stawka początkowa w FIT SPECIALIST RECRUITMENT? 31 października na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Dyrektor Operacyjny.

Consultant Nowy wpis

Jeżeli masz jakąkolwiek inną opcję - nie idź tam do pracy. Toksyczna atmosfera, (usunięte przez administratora) brak umiejętności komunikacyjnych ze strony managerek. W przeciągu roku z całego teamu, który był świetny, nie zostaje nikt. To o czymś świadczy. Osoby, które odchodziły, wolały rzucić papierem bez zagwarantowanej posady gdzie indziej niż zostać w tej firmie dłużej. Są etapy, że jest spokojnie i dobrze, ale nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejna fala niezadowolenia i toksycznego zachowania - z zawodowego punktu widzenia znikąd. Jedyne co było siłą tej firmy to wspaniały team, którego już nie ma.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FIT SPECIALIST RECRUITMENT się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Arkadiusz

@Senior Consultant co rozumiesz przez tą bardzo toksyczną relację z przełożonymi?

Senior Consultant

Jestem były senior consultantem w Fit Specialist Recruitment. Można powiedzieć 2 rzeczy na temat tego butiku (pozytywne) - Praca na sprzęcie Apple - Fajni klienci (big4,finanse,legal,IT) Negatywy: (usunięte przez administratora) - Nastawienie tylko i wylacznie na sprzedaz - najdluzszy wakat w firmie to 1.5 roku - o czyms to swiadczy - zero pojecia o HR i rekrutacji, partner zarzadzajaca potrafi tylko i wylacznie sprzedawac - przez pierwsze 5 miesiecy jezeli dobrze pracujesz, partnerka zarzadzajaca bedzie Twoja najlepsza przyjaciolka, nastepnie wciagnie Cie do "senior management;u" z pensją (usunięte przez administratora)netto i będzie oczekiwala, zebys dopinal projekty i utrzymywal cala firme bo przeciez to jest Twoj obowiazek (dbanie o pensje innych) (usunięte przez administratora) - Nie umiejetnosc rozstawania się z pracownikami(usunięte przez administratora) - ZEROWE umiejetnosci zarzadzania zespolem (usunięte przez administratora)

Cezary

Czy agencja normalnie pracuje?

pff

Najpierw naucz się pisać, potem wystawiaj opinie.

kto

to tam jest tylko jedna właścicielka? a co z drugą?

Realista

Jakieś kłótnie na forum nic nie dadzą. Zawsze w HR jest ciężko ale z doświadczenia wiem, że wysiłek i ciężka praca z czasem się opłaca. Pozdrawiam :)

haha.

Porozumienia to nie z tobą. Wracaj podpisywać umowy z zakazem konkurencji z researcherami bez doświadczenia, to jest za to szczególnie zabawne.

rozsadek

Przedstawiłeś/aś już swoją opinię wielokrotnie, jednakże nie wnosi ona nic poza szczególną dawką "hejtu",mam wrażenie, że nie uda się na tym forum osiągnąć porozumienia. Jak już wcześniej wspomniałem, jedynym sensownym krokiem jest podjęcie rozmów z samym pracodawcą.

że co?

Rozsądku, jeśli uważasz się za menadżera tego przybytku, to obrażasz przełożonych którzy faktycznie na to miano zasługują. Twój styl pracy i kierowania ludźmi, a raczej wykorzystywania ich jest żałosny. W jakim celu dodajesz opinie ze zmyślonymi historiami? Niestety trzeba było zadbać o opinię trochę wcześniej, bo to jak PRAWDZIWY pracownik wypowiada się o pracodawcy świadczy o ogólnej ocenie. Przestań więc już się poniżać.

rozsadek

Masz prawo do swojego zdania, jednakże trudno mi uwierzyć w to, że poświęcasz tyle czasu na komentowanie wyłącznie z własnej woli. Trudno, jak już wcześniej ktoś tutaj wspomniał należy o takich sprawach rozmawiać bezpośrednio z pracodawcą, a nie żalić się na forum.

hahahaha

Moja analiza ma poparcie z komentarzach wszystkich osób,które naprawdę istnieją,w tym mnie, a nie zmyślonych przez właścicielkę "pracowników", którzy nagle wszyscy pojawili się tu w ostatnim miesiącu :D Niezdrowa konkurencja?Schlebia Pani sobie niezwykle sądząc,że liczące się firmy będą sobie Panią zwracały głowę. :) Konkuruje Pani półdarmową, niedoświadczoną i znoszącą wyzysk siłą roboczą. To chyba jest dopiero niezdrowa konkurencja?

rozsadek

Odnosząc się do twojej wnikliwej analizy, warto zaznaczyć, że jak mało kto śledzisz materiały pojawiające się na tym forum. Osobiście wyczuwam w twoich działaniach niezdrową konkurencję, która nie ma poparcia w komentarzach innych osób.

E.

Hej udało się :), pracuje już od tygodnia i faktycznie, nie jest to łatwo ale w końcu to dopiero początek. W każdym razie moje wrażenia z pierwszego tygodnia są zdecydowanie pozytywne.

J.

Popieram, z samego hejtowania nic dobrego nigdy, nie wyniknie.

E.

Dzięki,w takim razie może spróbuje się umówić :)

J.

Pracowałam w firmie FIT Specialist Recruitment i muszę przyznać, że podjęcie tam pracy w tej firmie było dobra decyzją. Dzięki pracy w Fit zyskałam doświadczenie, które przydaje mi się w ramach mojej obecnej aktywności zawodowej. Chociaż, nie jestem już pracownikiem FIT, zawsze będę mile wspominać tę firmę i jej kibicować. Dziwię się, że ktoś opisał sytuacje w której został rzucony na głęboką wodę bez wsparcia, przeszkolenie wstępne z mojej perspektyw porusza główne wątki pracy researcher’a, a i tak trzeba sobie zdawać sprawę z faktu, że najbardziej efektywnie człowiek uczy się na bazie praktyki.

Zostaw merytoryczną opinię o FIT SPECIALIST RECRUITMENT - Warszawa

• Jak się pracuje w FIT SPECIALIST RECRUITMENT?

Zobacz opinie na temat firmy FIT SPECIALIST RECRUITMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

FIT SPECIALIST RECRUITMENT
2.9/5 Na podstawie 44 ocen.

FIT SPECIALIST RECRUITMENT