logo Food Art Gallery

Food Art Gallery

Wrocław

Opinie o Food Art Gallery

me_peace 2014-07-02 22:26:14
załapałam się na kelnerowanie. warunki jak na wrocław na prawdę spoko, po miesiącu chcą przejść na umowe o pracę już, kasa też ok. kwestia tego że praca dość wymagająca bo restauracja ma mieć bardzo wysoki standard. Ludzie spoko i miła atmosfera bardzo.
Tim 2014-07-27 15:39:31
Byłem w tej resteuracji Zamówiłem rybę i sie zatrulem W piątek zamiast pracować musiałem sie kurować. Jak na luksusowa resteuracje to kiepski start. Nie polecam
Radosław 2014-08-01 17:01:22
Świetna restauracja i mogę śmiało powiedzieć, że najlepsze jedzenie we Wrocławiu! Wszystko świeże i estetycznie podane, warto odwiedzi to miejsce, ja na pewno wrócę.
et 2014-08-01 23:20:42
Miejsce totalnie wyalienowane z rzeczywistosci....pusto,jedzenie przecietne,sztuka przecietna.....takich restauracji jest we Wroclawiu 100....a mialo byc luksusowo nie z tej planety
joanna 2015-11-10 01:31:25
jedzenie w food art jest bardzo wyszukane, menu zmienia się co tydzień, a czasem co dziennie, jest zakakujące, wszystko zależy od inwencji Szefa Kuchni Mariusza Kozaka, pracować z kimś takim to super sprawa
Oliwier 2016-01-11 01:37:53
miejsce godne polecenia, jako jedna z dwóch najlepszych restauracji we Wrocławiu - zdobyła Dwie Czapki Kucharskie, nagrodę żółtego przewodnika Gault&Millau, a oceniający przychodzą tam zupełnie anonimowo i rzetelnie oceniają, zarówno jedzenie i obsługę.
Marta 2016-05-08 11:48:10
@89 teraz znajomość języków obcych (szczególnie języka angielskiego, co jest dość oczywiste) to podstawa przy zatrudnieniu niemalże na każde stanowisko. W takich żyjemy czasach, że bez języka jest się trochę komunikacyjnie upośledzonym...
Zostaw swoją opinię o Food Art Gallery - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Food Art Gallery