brak logo

PROFISS

Rzeszów

Opinie o PROFISS

Anonim 2009-11-23 13:57
Większego dziadostwa nie ma
gość 2009-11-26 15:29
To znaczy? Podaj konkret.
SB 2009-11-26 19:03
gość - 2009-11-26 15:29:58

To znaczy? Podaj konkret.

Dziadostwo to dziadostwo,nie ma potrzeby podawać jakichkolwiek konkretów.Ta ocena dotyczy absolutnie każdego szczegółu tej firmy,przepraszam pseudofirmy.
Madzia 2011-03-08 13:24
witam Zadzwoniono do mnie z tej firmy z propozycja pracy. Poszłam na spotkanie rekrutacyjne(nie wiedzac dokladnie co to za firma). Proponowali niby świetne warunki. Jasno mówiono że przez pierwsze miesiące min zarobek to około 3200zł a później więcej. NAjpierw trzebabyło przejść \"szkolenie\". Trwało to w zależności od grupy od kilku tyg do kilku miesięcy. A tam dostawaliśmy wydrukowane teksty, których trzebabyło nauczyć sie na pamięć (CO DO SŁOWA), później ćwiczyliśmy też \"gotowanie itd\" cały ten pokaz. Najsmiejszeniejsze jet to, że wszytsko jest tam zaplanowane co do 1 słówka, każdy żart itd... Już po pierwszym spotkaniu zrozumiałam, że to nie jest praca dla mnie, zasady \"zapraszania\" tych biednych ludzi, robienia ich w \"bambuko\" itd. Ale z ciekawości chodziłam na ten kurs do końca, żeby sobie wyrobić opinię...Przed samym podpisaniem umowy okazało się, że ten murowany minimalny zarobek (ponad 3000 przez pierwsze 3 miesiace) nie jest w cale murowany i gwarantowany, że muszę sama pozyskiwać klientów, a wcześniej mówiono że ich będę dostawac... tak więc nie dałam sie robic w ciula i radze innym dokladnie przemyslec itaka propozycje. JEsli ktos jest zainteresowany moge udostepnić papiery z dokladnym\"scenariuszem\" spotkania bo akurat przy przeprowadzce znalazłam to. Generalnie odradzam pracy i robienia zakupów w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!! PS. Niewątpliwie naczynia są super. Szczególnie ten robot wywarł na mnie niesamowite wrażnenie (chciałam go kupić bez reszty garów ale takiej mozliwości nie ma- czego nie powiedzano mi w prost tylko namawiano , ze stanowczo bardziej oplaci mi sie przy zakupie jeszcze kompletu \"tego siego i owego\") wiec postanowalam znalezc go sobie za granica i w niemczech mozna kupic go za \"grosze\":)
anonim 2011-03-08 13:25
witam Zadzwoniono do mnie z tej firmy z propozycja pracy. Poszłam na spotkanie rekrutacyjne(nie wiedzac dokladnie co to za firma). Proponowali niby świetne warunki. Jasno mówiono że przez pierwsze miesiące min zarobek to około 3200zł a później więcej. NAjpierw trzebabyło przejść \\\"szkolenie\\\". Trwało to w zależności od grupy od kilku tyg do kilku miesięcy. A tam dostawaliśmy wydrukowane teksty, których trzebabyło nauczyć sie na pamięć (CO DO SŁOWA), później ćwiczyliśmy też \\\"gotowanie itd\\\" cały ten pokaz. Najsmiejszeniejsze jet to, że wszytsko jest tam zaplanowane co do 1 słówka, każdy żart itd... Już po pierwszym spotkaniu zrozumiałam, że to nie jest praca dla mnie, zasady \\\"zapraszania\\\" tych biednych ludzi, robienia ich w \\\"bambuko\\\" itd. Ale z ciekawości chodziłam na ten kurs do końca, żeby sobie wyrobić opinię...Przed samym podpisaniem umowy okazało się, że ten murowany minimalny zarobek (ponad 3000 przez pierwsze 3 miesiace) nie jest w cale murowany i gwarantowany, że muszę sama pozyskiwać klientów, a wcześniej mówiono że ich będę dostawac... tak więc nie dałam sie robic w ciula i radze innym dokladnie przemyslec itaka propozycje. JEsli ktos jest zainteresowany moge udostepnić papiery z dokladnym\\\"scenariuszem\\\" spotkania bo akurat przy przeprowadzce znalazłam to. Generalnie odradzam pracy i robienia zakupów w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!! PS. Niewątpliwie naczynia są super. Szczególnie ten robot wywarł na mnie niesamowite wrażnenie (chciałam go kupić bez reszty garów ale takiej mozliwości nie ma- czego nie powiedzano mi w prost tylko namawiano , ze stanowczo bardziej oplaci mi sie przy zakupie jeszcze kompletu \\\"tego siego i owego\\\") wiec postanowalam znalezc go sobie za granica i w niemczech mozna kupic go za \\\"grosze\\\":)
MAdzia 2011-03-08 13:29
Dodam jeszcze że nie stanowiło dla nich najmniejszego propoblemu że studiuje dziennie. Milutko zapewniali mnie , że sama wybieram sobie godziny pracy, także nie będzie problemu z połączeniem obowiązków. PS. Ważne jet to, że nie proponowali telefonu służbowego(także trzeba wydzownić na prawdę dużo, żeby znaleźć jednego czy 2 naiwniaków, którzy przyjdą i jeszcze żeby zgrać ich na tą samą godzinę...). trzeba też sobie załatwić hotel czy restaurację, z którą można się umówić na spotkania. Ja nie polecam!
WKURZONA 2011-05-01 20:40
Wielka ściema i tyle ! dzwoni Pani że WYGRAŁA PANI UROCZYSTĄ KOLACJĘ PODCZAS KTÓREJ DOSTANIE PANI CZEK NA 7 DNIOWY POBYT NAD MORZEM ucieszeni zaprosiliśmy znajomych odwaliliśmy się jak na UROCZYSTĄ kolację wchodząc zgłupiałam Pan zapytał na recepcji czy Państwo na pokaz? yyyyyyyy jaki pokaz? usiedliśmy przy stoliku gdzie był talerzyk z 4 łyżeczkami i 4 roma plastikowymi kubkami co dalej pokaz!!!!! firmy Profiss robot kuchenny i garnki 2 godziny .... w przerwie podana kasza i dwa małe pulpety .... czek jasne WIELKIE MI SŁOWA PO CO ? czułam się jak ostatnia głupia przed znajomymi po co te słowa UROCZYSTA KOLACJA DARMOWY POBYT NAD MORZEM jaki darmowy co za kłamstwo co za oszustwo! żeby ściągnąć ludzi na AKWIZYCJĘ !!!!!!!
dekos 2013-12-03 13:55
widzę, że najwięcej stękają nieudacznicy, którym najlepiej "zarabia się" zasiłkiem. Stękajcie dalej.
kuba 2015-01-26 09:08
odpowiadam na Ikar.
Działa działa. Ostatnio byliśmy na takim pseudo spotkaniu :)
Fakt że długo prezentowali garnki. Nawet wydają się być w porządku ale cena i tak nas przerasta. Co do obiadu to dostaliśmy duże dania ( mam 190cm i ważę 100kg - więc potrzebuje duzo zjeść :) )
Nie wiem czy z tymi pobytami to fake, podobno trzeba dopłacić za jedzenie. Zobaczymy
elżbieta 2016-05-11 13:17
Oj nie wiem @asd teraz to chyba mało osób daje się już na to nabrać, zresztą jest tyle hipermarketów pod nosem, w których możemy zrobić zaopatrzenie, że chyba za bardzo to klientów nie mają tak mi się wydaje przynajmniej
Zostaw swoją opinię o PROFISS - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFISS