Opinie o Global Link Logistics Polska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Global Link Logistics Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Link Logistics Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Link Logistics Polska w Kraków

Masz Nowy wpis

Wiesz co, a w jaki niby sposób, bo widzę że Global Link Logistics Polska nadal działa i jest bardzo dobrą i prężną spółką, więc nie rozumiem do końca.

Dociekliwy Nowy wpis

Wszystkim oszukanym przez tą firmę proponuję pomoc w odzyskaniu należności, znamy tą firmę i udało nam się wyciągnąć od nich oraz od zarządu pieniądze. Zapraszam - (usunięte przez administratora)

Wrona Nowy wpis

Złodzieje I oszuści

Przewoźnik

Ja również potwierdzam, firma jest nie wiarygodna i nie wypłacalna. Przydał by się pozew o oszustwo (zbiorowy).

z. Nowy wpis
@Przewoźnik

Pozew był... postępowanie prokuratorskie wszczęte, długo coś schodzi... kto nie złożył zawiadomienia, to chyba jeszcze może

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Global Link Logistics Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
pawel

WItam Złodzieje !!!!!!!- potrzebuje jakiegoś namiaru na tą firmę wiszą mi sporo kasy takie firmy i ich właścicieli powinno się zamykać na długoooo

kancelaria

kupimy wierzytelności 14/676 50 10

radzik1972

potwierdzam oszuści - uwaga na firmę

forumowicz

Firma oszuści sprzedają ładunki na iełdzie trans, wisza 320tys zlotydch na chwile obecna ludziom Pani Beata Karnas i Rafał Pawlik to te dwie osoby mają ta firme. teraz pewnie szukają jaiegoś słupa bo firma tonie w dlugach

35er

firma nie wiarygodna ,niewypłacalna,brak kontaktu z kimkolwiek

Zostaw merytoryczną opinię o Global Link Logistics Polska - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042