Opinie o Grentz sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grentz sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grentz sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grentz sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Andrzej Nowy wpis

Czy firma poradziła sobie czy też doszło jednak do upadłości, podpowiecie coś aktualnego?

Katarzyna Nowy wpis

Dzień dobry, przeczytałam parę komentarzy z poprzednich lat działalności firmy i zastanawiam się co teraz możecie powiedzieć o pracy w firmie Grentz? Czy sytuacja się unormowała? Jak teraz się tam pracuje i jakie jest podejście szefa do swoich pracowników? Czy sytuacja z wypłatami poprawiła się?

Ten co zawsze Nowy wpis
@Katarzyna

Ty chyba żartujesz albo marzysz o Bóg wie czym . Mnie akurat udało się wyciągnąć zaległe wynagrodzenie plus odsetki ale wiedziałem gdzie mają jeszcze pieniądze z gwarancji i wystarczyła krótka informacja do komornika. Nikomu nie życzę szefa takiego małolata, który dba tylko o własną kieszeń i uważa, że wszyscy muszą mi się kłaniać. Z moich informacji to położył już kolejne firmy

spawacz

Pracownicy okradli firmę, wynosili złom w dzień i w nocy. Zginęło materiału za ok 120 tys zł i mają pretensje że nie mają wypłaty. Przeszli do innej firmy i teraz muszą zapierd..... Skończyło się spanie i nic nie robienie

Zniesmaczony Nowy wpis
@spawacz

Po pierwsze to nie podszywaj się pod spawacza bo jesteś pewnie jednym z przydupasow prezesa który wiecznie narzekał na brak kasy a ciekawe za co bujal się M5tkami i za co ma swoje cztery ściany w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu ale powinny ten fakt a wracając do spawaczy to bez nich by nie zarobił takiej kasy bo w tej firmie liczyła się tylko ilość przerobu a nie ludzie. Obecnie z firmą zero kontaktu. Nie wiem czemu się tym PIP nie zajął skoro firma ma adres w Mysłowicach a tam nikt o niej nie słyszał. Pewnie dalej zagrywki prezesa i jego dwóch pomacnikow wzajemnej adoracji. Do tej pory problemy z ZUSem bo nawet nie wyrejestrowali po zakończonej umowie. A kasy za przepracowane miesiące do tej pory nie widac. Nie polecam.

lulek

z pewnością u nich montaż elementów stalowych i konstrukcji nie jset łatwą sztuka, biorac pod uwage to, ze mają teraz troche niej ludzi to i tak musza się wywiązywać z wszytskich ustaleń na pewno i jak na arzie dobrze im to idzie i są terminowi na pewno.

Czy po rozmowie w Grentz sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
zdziwiony

Jak można upominać się o swoją wypłate przecież prezes jest biedny i wszyscy się od niego odwrucili.

wwwwwww

Witam Proszę o wyjaśnienie pewnych spraw: Pan Prezes od stycznia nie wypłaca pracownikom pensji, tylko kapie po kilka stówek po to by ludzie pozostali. Po mimo kontroli PIPU nikt nie może odzyskać swoich pieniędzy. Cytat Prezesa - Będzie lepiej i wypłata będzie w poniedziałek czwartek i piątek

Zostaw merytoryczną opinię o Grentz sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Grentz sp. z o.o.