logo Internet Mall Polska Sp. z o.o.

Internet Mall Polska Sp. z o.o.

Opinie o Internet Mall Polska Sp. z o.o.

bjkn 2014-05-23 16:32
Pracował ktoś w tej firmie? Z tego, co widziałem, konsultanci infolinii, na które to stanowisko chciałem złożyć papiery mogą mieć ciepło, bo sporo negatywnych opinii widziałem na opineo, były jakieś wzmianki odnośnie bonów na 50 zł, którymi klienci sobie wiadomo co podcierają, ale zastanawia mnie rzetelna opinia o pracodawcy.
amek 2014-10-29 15:01
Zupełny chaos, coraz większa rotacja pracowników, bo mało kto jest w stanie tu wytrzymać. Pieniądze słabe, dojazd tragiczny. Ludzie generalnie OK, ale każdy z głową na karku szybko stąd ucieka.
Anr 2015-08-07 12:53
Kiedyś było lepiej bo nie było tyle opinii wszyscy na wszystkie firmy narzekają już człowiek sam nie wie. Aplikowałem do visualtim i (usunięte przez administratora) zobaczymy czy się uda.
ije 2016-04-06 10:39
Oczywiście, że wymagania małe nie są @robdik, ale jak tak patrzę to wszędzie wymaga się dużo. Tyle, że teraz szukają osoby na stanowisko copywritera w okolicach Wrocławia i chcą zatrudnić najlepiej studenta. Dobre, że nie wymagają doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o Internet Mall Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internet Mall Polska Sp. z o.o.