Opinie o Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j. w Włocławek

Ona Nowy wpis

Praca godna polecenia. Bywają problemy jak zawsze bo wiadomo to praca z klientem która nie jest wcale łatwą. Ale pomimo wszystko jest super. Zaprzeczę e tym momencie każdej osobie poniżej. Szefowie Obydwoje to wspaniali ludzie, potrafią docenić pracownika. Jeżeli Ty Jesteś wporzadku to Oni też, szacunek działa w dwie strony. Uwielbiam moja prace i tak zostanie! Pozdrawiam moja Ekipę! ♡

Rysioo Nowy wpis

Firma drucik pobierają zaliczki za towar np. Okna. Nie realizują zamówienia przez 3 miesiące i jeszcze robią problemy. Firma krzak, omijać szerokim łukiem jest kilka innych firm które dziaja normalnie.

BędęSzpiegiem Nowy wpis

Odwiedziłem kilka razy sklep jako "potencjalny klient" w celu przeprowadzenia rekonesansu, ponieważ szykuję się do zmiany pracy. Branża sklepu jest mi znana od podszewki, ale doświadczenie życiowe pokazało, że pracodawców należy dobierać ostrożnie. Jeśli chodzi o obsługę, sprzedawcy na płaszczyźnie merytorycznej byli dość dobrze przeszkoleni, aczkolwiek widać pewne braki w znajomościach produktów co świadczy o tym, iż pracodawca nie kładzie nacisku na szkolenia - tu minus. Warunki pracy dość chaotyczne - wszyscy są od wszystkiego, a biorąc pod uwagę szeroki asortyment sklepu pracownicy muszą mieć nie lada wyzwanie. Co do warunków pracy na obiekcie w okresie zimowym, pracownikom mogę współczuć - sam dość mocno odczułem temperaturę panującą w budynku (czyżby pracodawca oszczędzał na zdrowiu pracowników) Dziewięć godzin - szczególnie Paniom siedzącym za ladą - może dać nieźle w kość. Na sam koniec chciałbym przedstawić spostrzeżenia odnośnie samych pracodawców. Jak już wspomniałem znam tą branżę i ten rynek. Znam możliwości i układy w jakich obracają się przedsiębiorcy tej branży. Da się zauważyć z jakich powodów firma utrzymuje się na rynku tak długi czas i nie chodzi tu o jakość świadczonych usług i oferowanych towarów (to stwierdzenie opieram na historiach zasłyszanych od klientów tej firmy - tych epizodycznych jak również tych, którzy wracali po raz kolejny) Podejście pracodawców do pracownika mocno naciągane w obecności klienta. W tej firmie pracodawca na pewno nie stosuje zasady "dbaj o swego pracownika, a on zadba o Twego klienta". Udało mi się usłyszeć również niewybredne i niesmaczne żarty jednego z pracodawców w obecności pracownika - co świadczy o braku profesjonalizmu i poszanowania dla godności osobistej i jest mocno ukierunkowane pod mobbing. Biorąc moje powyższe spostrzeżenia, osobiście nie chciałbym pracować w takich warunkach i z pewnością nie złożę tam swoich dokumentów. Mam również nadzieję, że pomogłem tym samym, innym, którzy rozważają podjęcie współpracy z tą firmą. Jak to mawiają "jak Cię widzą tak Cię piszą"

nie polecam !!!!!!!!!!!!! szefowie na poziomie zerowym, ludzi mają za śmieci

Robert
@pracownik

Witam, negatywną opinię można zawsze napisać. Tym bardziej jeśli ma się jakiś żal do pracodawców. To co piszesz jest niezgodne z prawdą. Ludzie pracują u nas ponad 10 lat więc gdyby było tak niedobrze i tak mało zarabiali to by już dawno zmienili pracę. Jeśli masz odwagę człowieku to się przedstaw i możemy podyskutować, chyba że jesteś jednym z tych, który wyleciał za kradzież. Robert Miłecki właściciel firmy

Były pracownik Nowy wpis
@Robert

potwierdzam, szefostwo nie bardzo źle traktuje pracowników, kombinują jak mogą żeby z premii coś zabrać a jak się sprawdzisz dobrze i chcesz odejść robią problemy. Absolutnie nie polecam

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Praca - Ślusarz/przepalacz - Olesno!?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ktoś

praca za najniższą krajową po 9 godzin dziennie, i w soboty, szefowie oboje zachowują się jak Bogowie, przemądrzali, nie traktują ludzi w porządku, praca jak praca ale z takimi ludźmi nie ma sensu się męczyć, nie polecam

lulu

Nie zgadzam się z poprzednią opinią pracowałem w tej firmie 6 lat i żeby nie to że miałem okazję pracy za granicą to pewnie pracował bym do dziś. Jeśli ktoś kradnie i nie chce się pracować to wszędzie będzie się intruzami. A widziałem takie przypadki, to jeszcze właściciel szedł na rękę i nie dawał dyscyplinarki. W tej firmie tak jak w wielu innych,jak chcesz pracować i masz wyniki to zarobisz,nie ma kieratu,spory luz i dość miła atmosfera a jak jesteś Lewus to nawet nie probuj bo nie masz szans,chyba że tylko na zimę. Pozdrawiam całą ekipę.Jacek

JANNINA

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM,TEGO PRACODWACĘ MA LUDZI ZA NIĆ,PRACUJ A BEDZIE CI DANE.ILE LAT MOŻNA PRACOWAĆ ZA NAJNIŻSZE WYNAGRODZENIE,KRETACZE POPROSTU NIE DA SIĘ NORMALNIE ZAROBIĆ ZAWSZE JEST POWÓD ŻEBY ZABRAĆ PRACOWNIKOWI Z WYPŁATY.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j. - Włocławek

• Jak się pracuje w Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j.?

Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wiejska 24
    87-800 Włocławek
  • NIP: 8880004418 REGON: 910521826 KRS: 0000202282

Drewnostal D. I J. Kaleccy i R. Miłecki sp.j.