Opinie o Solid Security w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Bielsko-Biała

selp

@Pracodawca Podejście rekrutera żenujące. Odradzam każdemu, strata czasu

selp Nowy wpis

@Pracodawca Podejście rekrutera żenujące. Odradzam każdemu, strata czasu

niezłomnu Nowy wpis

Witam mam zazalenie do FIRMY SOLID ze przyjmuje takie osoby na stanowisko OCHRONIARZ chodzi mi o jednego typa OCHRONIARZA który jest w SFERZE Starej na parterze bardzo zle sie odnosi do ludzi taki człowiek nie powinien juz przcowac w firmie ochraniarskiej jest poprostu żenujace jak on sie zachowuje to jakis (usunięte przez administratora)kogo ta firma ma wstyd ze takich ludzi przyjmuja szarpie kazdego klienta oskarza ludzi o złodziejstwo czeba złapac a nie oskarzac i twierdzic ze to (usunięte przez administratora) jesli tego faceta beda trzymac to nic w rosmanie nie kupie zenujace jak mozna ludzi bez serca przyjmowac do ochrony niech wszyscy wiedza o kogo chodzi facet ma 174 taki grubszy i łysy .

NIEZALEZNY Nowy wpis
@niezłomnu

Witam, Od półtorej roku agencja Solid nie chroni sfery.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Solid Security odbywa się w siedzibie firmy?

Pytający

Witam Mam pytanko odnośnie pracy w solidzie jak wyglądają warunki jaka atmosfera w pracy chodzi o żywiec bielsko czy jest lepiej niż np w tatwedo Pozdrawiam

@Pytający

Dużo lepiej. Zmieniłam pracę w tatwedo na solid i pracuje się Dużo Lepiej.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solid Security. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Wiesław

Jak mam być szczery to dobrze mi się pracowało firmie i byłem zadowolony tej firmy bo byli ok porządku ,kierownik był ok porządku gość równy jeśli chodzi o to szedł ludziom na rękę szedł żadko spotyka ludzi takich ,a praca ok nie ciężka także spoko także nie na rzekam.na tą firmę

Bożena

widziałam info o braku podwyżek i łamaniu praw pracowniczych... a może ktoś jakoś szerzej się do tego odnieść? o ile oczywiście faktycznie tak było? teraz po takim czasie jak można ocenić warunki pracy, które oferują, ile wynosi średni staż osób obecnie zatrudnionych?

Ochrona pierwsza klasa. 22 lipca ok godziny 18 w sklepie żabka wraz z koleżanką miałam do czynienia z agresywnym klientem, który jak pózniej się okazało był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Nacisnęłyśmy guzik naszej ochrony Solid i telefon na 112. Ochrona przyjechała do 5 minut, policja była po 40 minutach... Gorące podziękowania dla Panów TOMASZ ŚWIĄTKIEWICZ i ANDRZEJ KOWALSKI za tak szybką i godną uznania interwencję, która zakończyła się sukcesem. Na tych ludzi na prawdę można liczyć ☺

Co jaki okres czasu w Solid Security można ubiegać się o podwyżkę?

Byr

Nie ma czegoś takiego jak podwyżka (usunięte przez administratora)

Byrdziu

Notoryczne łamanie praw pracowniczych

Czarek

Dużo obostrzeń firma wprowadziła w związku z pandemią żeby zabezpieczyć pracowników?

Henryk

Dużo jest opinii ale nikt nie wspomina o zarobkach? Jest tu ktoś ktoś pracuje w Solid Security? Może się wypowiedzieć jak wyglądają widełki płacy na początku?

Firma solidna ale pracownicy ochrony do wymiany bo zastanawia mnie pojęcie praca czy pracy spanie i nie tylko picie alkoholu podczas pracy nie miłe podejście do kierowców oglądania filmów i to bardzo nie miłych co to ma być co za ludzie tam pracują na Bielsku to ma być ochrona

Sabina

To skandal w jakich warunkach muszą pracować pracownicy ochrony Solid Security w Polsko-Amerykańskich Klinikach Serca. Zmuszanie pracowników ochrony do siedzenia w piwnicy i to w dodatku bez ogrzewania w zimie, jest nieludzkie. Nawet zwierząt się nie powinno trzymać w takich warunkach. A to wszystko obok pomieszczenia, gdzie trzymane są ciała. Przez 14 godzin pracy, pracownicy mają tylko jedną przerwę, gdzie muszą szybko jeść i pić, bo nie jest to czynność mile widziana. Najlepiej jakby nie jedli wcale. Ochrona również wydaje zwłoki, a to chyba należy do pracowników szpitala. Ciekawe jest jeszcze odśnieżanie terenu wokół szpitala, a to dopiero skandal, gdyż za to też odpowiedzialna jest ochrona. A od kiedy to pracownicy ochrony pracują za serwis sprzątający czy firmę odśnieżającą? I wspomnę jeszcze, że to są wszystko osoby starsze i niepełnosprawne, które posiadają grupy inwalidzkie. Ktoś powinien się tym zająć, bo najwyraźniej na kierownika K.B. pracownicy nie mogą liczyć. Ta firma to (usunięte przez administratora). Nie pozdrawiam.

Asystent Przedstawiciela

Asystent Przedstawiciela Handlowego to totalna porażka. Wyzysk, niewolnictwo w biały dzień. Jeździsz jak ciul za klientami, gdy już jakiegoś zdobędziesz przejmuje go przedstawiciel handlowy. Paradoksem w tym wszystkim jest to że Ty masz z tego 40 % a darmozjad 60 %. Polityka "firmy" widać mistrzowska. Ogłoszenie widnieje w internecie wciąż, widać ciężko znaleźć jelenia na takich zasadach...

Rutilus

Zmuszanie ludzi z grupa II do pracy w nadgodzinach, a jesli odmawiaja to wrzeszczenie i lzenie ich.  Za kare praca we wszystkie swieta i prawie soboty niedziele ,tego doswiadczyłem od kordynatora, ale to chłop ze wsi ,siła oderwany od pługa i wywieziony do miasta, dlatego to mnie nie dziwi. Ludzie pracujacy na umowe zlecenie nie maja nic do powiedzenia, chyba ze sa uchem kordynatora?

Tragedia. Podejście do pracownków zaprzeczające człowieczeństwu- krzyki i kary, to metoda motywowania. Niekompetencja i spychologia - to metody pracy przełożonych. Odradzam pracę w tej firmie- TRAGEDIA, a Żuławy Wiślane to przy Solid, najwyższa wyżyna świata.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Solid Security