logo RAFCOM

RAFCOM

Opinie o RAFCOM

ludek 2015-07-03 15:56
Firma bardzo w porządku, atmosfera miła, na luzie, zarobić można, złego słowa powiedzieć nie mogę.
digidigi 2016-05-16 19:35
Oczywiście, że to daje duże możliwości @eop. Ogólnie u nich praca bardzo rozwija.
Maja 2017-05-29 13:09
Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Oferuje między innymi profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji. @digidigi wspominałaś/wspominałeś wcześniej na temat tego, że praca w RAFCOM rozwija. Na co dokładnie mogą liczyć potencjalni pracownicy firmy? Jakie szkolenia oferuje pracodawca?
Pracownik 2017-08-10 08:40
Na nic nie mogą liczyć. Szkoleń jak na lekarstwo a profesjonalnych to już wogóle. Liczą się tylko cyfry nie człowiek. Masz być maszyną do sprzedaży a i tak będzie zawsze mało. Traktowanie pracowników bardzo nie sprawiedliwe, są równi i równiejszy. Jedni zarabiają za nic bardzo dużo a drudzy nie zarobią nawet połowy choć tyrają jak woły. Właściciel mało zainteresowany atmosferą i tym co się dzieje w firmie a Pan menager to terrorysta i nie profesjonalny gbur, który ma swoich ulubieńców!Co do umowy to co innego obiecują a co innego jest w rzeczywistości. O uczciwej umowie można zapomnieć. Ogólnie nie polecam!
Maja 2017-08-17 02:14
@Pracownik - czy pomimo wielu negatywnych czynników podczas pracy w RAFCOM możesz powiedzieć, że udało Ci się znaleźć tu cenne doświadczenie zawodowe? Czy jest coś, co było pozytywne podczas zatrudnienia w tej firmie? Konkretne informacje o pracodawcy będą pomocne dla osób zainteresowanych ofertami pracy. Warto przedstawić zarówno plusy i minusy współpracy z danym pracodawcą.
Zostaw swoją opinię o RAFCOM - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAFCOM