Opinie o Building Interior Tarnów w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Building Interior Tarnów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Building Interior Tarnów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Building Interior Tarnów w Tarnów

Marek Nowy wpis

Proszę napiszcie co dzieje się aktualnie w firmie!

K.L. Nowy wpis

Wujaszek otworzył następną firmę Green Sp. z o.o. z siedzibą na Goldhamera, nie na siebie, nie na partnerkę tylko na Andrzeja Wolaka. Znaleźli sobie kozła ofiarnego. Tak to się robi, żyje całkiem przyjemnie jak się nie ma odpowiedzialności prawnej i karnej. Czym oni go zauroczyli, chyba nie kasą... Skoro każdy ma zaległe wypłaty w tych firmach...

Irek Nowy wpis

Jakiś powód tej ciszy na forum macie?

Natalia Nowy wpis

@Normalny już wspomniałam o regulaminie, a Ty nadal go łamiesz. Takie wpisy są usuwane, bo nie możesz nikogo obrażać. Nawet jeżeli masz negatywną opinię o pracy w firmie Building Interior Tarnów to powinieneś napisać swoją opinię w taki sposób, by regulaminu nie złamać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Building Interior Tarnów spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Natalia

@POLAK forum jest do pozostawiania merytorycznych i prawdziwych opinii o firmie Building Interior Tarnów, a nie obrażania. Nie wiem czy wiesz, ale na forum jest regulamin, z którym powinieneś się zapoznać przed napisaniem komentarza. Tam jest napisane, że komentarze, które kogoś obrażają administrator forum ma prawo usunąć. Tu masz do przeczytania: http://www.gowork.pl/regulamin

Natalia

@POLAK a jak to się ma do firmy Building Interior Tarnów? Możesz powiedzieć, dlaczego zaproponowałeś mi to do przeczytania?

POLAK

Patrz opinie GPL Projekty Tarnów

Natalia

@oolkiCzy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Building Interior Tarnów? Czy firma poszukuje w tym momencie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Czy jest szansa, że firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne i można się bezpośrednio z firmą w celu uzyskania informacji o aktualnych rekrutacjach?

oolki

Pewnie, że jak lekarz wie co robi, to inaczej się opłaca zatrudnienie u nich. Sam jestem z wykształcenia lekarzem i zastanawiam się czy pokaże się jakieś ogłoszenie.

Mamba

Joanno "kwestia zarobków" w firmie Building Interior to rzecz względna. W zasadzie czym więcej tam zarabiasz tym mniejsze prawdopodobieństwo, że tą kasę otrzymasz w terminie i jeszcze mniejsze, że w przypadku odejścia uda Ci się ją wyegzekwować. Niemniej jednak jeśli szukasz wrażeń to powodzenia :)

anna

Załapać tonty możesz tam co najwyższe syfka;)

Mamba

Nikt nie powiedział, że jest tam źle. Jest tam bardzo "specyficznie". Nie polecam osobom, które mają na utrzymaniu rodzinę, szukają stabilności finansowej lub myślą o kredycie. Dla młodych pracowników bez zobowiązań finansowych robota jak znalazł. Nawet jak Cię wyrzucą to można poczuć jedynie ulgę.

wiśnia

Pracowałam w tej firmie jakiś czas i uważam, że wcale nie jest tak źle. Zarobki w porządku, jak na Tarnów. Przede wszystkich firma jest wypłacalna i atmosfera też jest w porządku.

Bud

Haha, jak sie czyta opinie, to tak korci czlowieka , zeby zaczac tam pracowac... Dla tej szopki chyba warto, oczywiscie za free. Niezly musi byc ubaw :) a pozytywna aura w miejscu pracy jest istotna

klik

Mamba "kraina deszcowców jescze szpieguje ...czyli dla niego jak zwykle kasa jest. Ludzie jesteście dziwni, mówi się jak jest a wy macie wątpliwości. Pragnę jednak stwierdzić ..NIKT NAS NIE OSZUKUJE TO MY DAJEMY SIĘ OSZUKIWAĆ NA WŁASNE ŻYCZENIE." Wszystko co Mamba napisał jest prawdą.Mnie koleś osobiście wisi jakies 6, 5 tysia. Objaśniam dlaczego nie odchodziliśmy (chociaż odchodziliśmy ...falami bardziej oszukani pierwsi.) Masz zarobione pieniądze ,dostajesz jakieś zaliczki (wszyscy zadowoleni masz na żarcie i paliwo). Czekasz bo organizuje się mini strajki i na spotkaniu jesteś zapewniany że kasa będzie ...Dni płyną dług rośnie o pracę cięzko.Jeszcze bardziej szkoda Ci odejejsc bo taka natura czlowieka .

goryl

Mamba ale się uśmiałem!! 100% prawda!

Mamba

Pan G.B.(Wujek) - Holenderski cwaniaczek z trochę za wysoką samooceną. Wszystko co polskie jest dla niego tandetne, drogie, albo głupie (włącznie z pracownikami). Osobnik w przypływie gniewu jest w stanie zakwestionować nawet prawa fizyki byle by tylko zrzucić na Ciebie winę. Nie zapłacony transport - twoja wina, zepsuta okleiniarka - twoja wina, brak zawiasów do drzwi - twoja wina (bo bierzesz wypłatę i nie ma na zawiasy). Dla G.W nie ma zadań niemożliwych. Szafy nie mają klamek, zawiasów, drzwi, boków, pleców, niczego? "100% nie problem, transport dzisiaj". Zdarza się, że osobnik ma doby humor, wtedy nawet coś zażartuje np., że wypłata będzie 10-go ha ha... ha. Pracownicy jak najbardziej w porządku poza jednym szpiegiem z krainy deszczowców.

k.l.

Jak pracownikom na kasie nie zalezy, to pewnie i sa zadowoleni. Czasy swietnosci ta firma lub pod inna nazwa ma dawno za soba... Praca i moze spoko, ale w tak doborowym towarzystwie pracowac, mhm. Kto co lubi

to zadzwoń sobie do Pana Komornika na ul. Tuchowską 20 to prawdę Ci powie :)

elo

Jeżeli w danej firmie są problemy z wypłacaniem kasy, to nie siedzę w takiej firmie miesiącami i liczę na spełnienie obietnic szefa, że jutro będą pieniądze. Nie rozumiem też jak można przy rozmowie kwalifikacyjnej wciskać ludziom, jaka to super firma, że pieniądze będą 10-go. Kierownictwo tej firmy , sczególnie pani prokurent świadomie i bez mrugnięcia powiekami wkopuje ludzi, którzy z nadzieją i też ulgą podpisują umowę o pracę. To są ludzie, którzy mają rodziny na utrzymaniu. Jak pani prokurent??? Jakie to jest uczucie? Życzę pani, aby kiedyś pani się w takiej sytuacji znalazła: pracować za free, zostać oszukanym, wyzywanym! Czy pani została by w takiej firmie i jeszcze dalej taką firmę polecała? To proszę się zastanowić, jak pani będzie umowę o pracę ponownie przedkładać do podpisania ludziom nieświadomym. Zło wraca niestety zawsze....

Zostaw merytoryczną opinię o Building Interior Tarnów - Tarnów

Building Interior Tarnów
1.3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Goldhammera 2
    33-100 Tarnów