Dablex Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Dablex Sp. z o.o.

babil 2012-02-21 07:30:55
Witaj. Dostałe propozycję pracy w tej firmie powiedz proszę ale tak szczerze czy warto.....?
xxx 2012-10-24 12:04:25
Ja słyszałem o tej firmie wiele dobrego, są stali pracownicy którzy pracują kilka dobrych lat. Jak ktoś się nie nadaję na odpowiednie stanowisko to nie tylko w tej firmie nie zabawi długo....
xxxxx 2012-10-27 00:36:04
xxx - 2012-10-24 12:04:25

( usunięte przez administratora )
mm 2012-10-31 23:55:51
widać że firmę znasz tylko z opowieś pana prezesa , lecz nigdy w niej nie pracowałeś więc bajek nie opowiadaj nikt tam długo nie pracuje / nawet super men / ( usunięte przez administratora ). ja nie polecam bo tam pracowałem
mm 2012-10-31 23:58:57
co znaczy stały pracownik - śednia 3 miesiące i problem z wynagrodzeniem
były 2012-11-04 11:46:35
A ja proponuje spotkajmy się na piwku i byli i ci co tam ciągle jeszcze pracują no i oczywiście zapraszamy tych co chcą tam pracować, naprzykład w piątek 10.11.2012 w Gdańsku Długi Targ 35/38 (wejście od ulicy Kuśnierskiej) Pijalnia Wódki i Piwa kto przeczyta niech dzwoni po znajomych moż uda się spotkać większą grupą.
Pozdrawiam wszystkich.
były 2012-11-28 20:13:32
jakiś długi czas temu,kierownikiem magazynu był taki długowłosy koleś,został wyrzucony za coś tam,nieważne,jego też szukam,ponieważ zna się na muzyce ciężkiej.
Jarek 2014-04-22 17:53:16
No co tam slychac w tym raju?? zadnych opinii tyle czasu ?? Kaziu oplaciles juz podatki??
Jasne 2015-02-24 03:38:20
Dablex to gdańska firma założona w tamtym wieku bawiąca się w produkcję stalowych systemów orynnowania. Trzeba powiedzieć, że ich produkty wyglądają solidnie i na pewno nie powinny mieć żadnych kompleksów przy konkurowaniu z wielkimi tej sceny. Zastanawiam się tylko jaka będzie polityka, bo przydałoby się trochę wywindować wartość firmy i produktów.
neko 2016-05-13 23:04:28
hind, może coś się zmieni. Zwykle jest tak, że do firmy może wspoczyć ktoś na miejsce kogo jeżeli. Warto się pospieszyć bo nagrania robione przez klienta nie pomogąniestety. Z tego co wiem to jest ok na rental od dzisiaj. Czy ktośz was słyszał o postanowieniach t
Zostaw swoją opinię o Dablex Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dablex Sp. z o.o.