Opinie o Boetronic GmbH - BMW A.G. w München

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Boetronic GmbH - BMW A.G.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Boetronic GmbH - BMW A.G. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boetronic GmbH - BMW A.G. w München

ben

Czy ktoś coś może napisać nowego nt. Boetronic. Np. praca na MAN lub BMW. komisjonowanie lub jako wózkowy?

Rrr
@ben

W Berlinie potrzebują wózkowych i pracowników na produkcję też.

Czy Boetronic GmbH - BMW A.G. organizuje staże dla studentów?

ben

Maro
@ben

Pracuje w MAN od dwóch tygodni przez Boetronik stawka 16,80 bruto po 8 godzin na dwie zmiany i się pracuje co drugom sobotę mieszkanie pokoje dwu osobowe po 420 praca ok firma też w porządku mogę polecić kontakt był przez agencje z Opola nazwy nie podaje żeby nie robić reklamy pozdrawiam

DAnka domo

Prosze o kontakt dmazur15@Onet. Pl

suzko
@DAnka domo

chetnie też sie dowiem z jakiej firmy z opola bo jestem z okolic i szukam pracy na podobnych warunakch

@Maro

Cześć czy moge prosic o kontakt do tej agencji ?

Anicia

Można jakieś nMiary do. Mana

Madia

Mogę prosić o nazwę agencji? madia1990@onet.eu

Milo
@Maro

Można o nr tel? Do biura....

Robson
@Maro

hej witam czy moglbys ewentualnie podac namaiar na firme agencyjna jestem zainteresowany podjeciem pracy z duzym doswiadczeniem z mojej strony glowny magazyn nissana

dawid

prosze o kontakt

Dolce85
@Andrzej

Adres do tej Agencji moge prosic czy to Beatronic ?

Praca

Jaka to firma w Opolu

@Maro

Witam, prosił bym Pana o podanie kontaktu do tej firmy. Dziękuję piotr

Norbert
@Maro

Można prosić o informacje jaka firma z Polski zatrudnia ?? ???????? norbilord3000@interia.pl

Kasia84
@Maro

Również poproszę o dane: kasia608K@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam :)

bartek

prosze o kontakt walczyszyn2zi@gmail.com

Roman
@bartek

Cześć! Możecie mi pomóc? Chciałbym ustalić, czy nie znając biegle języka niemieckiego są szansę wyjazdu do pracy za pośrednictwem firmy Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Bzm
@Maro

Witaj, ja również poproszę o kontakt do tej agencji :)) aojiamcegr@gmail.com

Łukasz

Proszę o nazwę firmy

Rrr Nowy wpis
@ben

W Berlinie potrzebują wózkowych i pracowników na produkcję też.

Czy w Boetronic GmbH - BMW A.G. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kkkkk Nowy wpis

Niema już tej firmy adeko ich kupiło

Jak można się tam zatrudnić bez pośredników,mam ciężką sytuację i muszę wyjechać.

Damian

Witam planuje wyjechac do pracy wlasnie do Bmw w monachium jakie sa warunki pracy na dany moment i +/- zarobki i jak jest z jezykiem

Barbara

Poważnie cała? :D A jeśli chodzi o przełożonych tam to już po polsku chyba nie mówią? A jak to na warunki pracy wpływa? Kiedyś widziałam opinię, że podobno za granicą z Polakami jest inaczej niż w kraju...

Polak

Wystarczy wjechać na,którykolwiek parking BMW i zobaczyć kto składa te auta,można wejść do fabryki każdego dnia jest kilka tur dla zwiedzających i zobaczyć kto tam pracuje,same wiochmeny z opolskiego,przez 5 lat nie spotkałem żadnego,ktory dobrze mówiłby po niemiecku. Wymagania Boetronic w zakresie języka to czysty mit bo jakoś dostają prace zarówno Ci przez Boetronic,Aide,Loewe czy Cenis a potem jedyne co potrafią to nawzajem na siebie donosić i wchodzić w d... majstrom zmianowym. Wiedzy w zakresie mechaniki ......????? Jakiej wiedzy do zamontowania jednego lub dwóch elementów plastikowych bądź przykręcenia czegoś kluczem dynamometrycznym??? A opowiadają legendy o wykonywanej tam pracy. Pracuje w BMW ale szczerze nie polecam mimo umowy na stałe. Bo. Nawet Deutsche Post płaci już od 14,70 i uwaga daje stałe umowy,bez problemu zarobicie tam 2200,- na jedynce plus dodatki i świadczenia których BMW juz od 9 lat nie daje nikomu do żadnej umowy,nawet jak pracujesz w cylindrach a nie "na werku". Ślązacy czują się w tej fabryce Niemcami i wszem i wobec opowiadają jakimi są prawiwymi Niemcami i że Polacy to szkoda gadac itd itd. Tylko zdania żaden z nich nawet po niemiecku napisac nie potrafi bez błędu i po pracy do passatów i do tej "okripnej" polski.

Kamil
@Polak

Cos mi się kolego wydaje że zostałeś wysyłany przez śląską ...dlatego w tobie tyle nienawisci;) Jeśli chciałbyś odpowiedzieć na mój komentarz to poproszę po niemiecku skoro tak naskakujesz na Ślązaków to zobaczymy jako jestes teraz SZWAB

Ale to juz bylo I nie wroci wi

Wszystko Sie zgadza!

Beata
@Ale to juz bylo I nie wroci wi

Dodajesz po latach odpowiedź na ten komentarz...czy to znaczy, że jest nadal tak jak napisał ten użytkownik? Nic się nie zmieniło?

Bogdan
@Polak

Piszesz chłopie same bzdury ,bez znajomości języka Niemieckiego pracy w BMW się nie dostanie,a wiem bo sporo moich znajomych tam robi , mój jeden kumpel się nie dostał bo słabo zna język ,a tam trzeba umieć może nie perfekt,ale że słaba znajomością nie ma szans. I nie obsmarowywuj ludzi z Opolskiego i nie pisz o nich bzdur.

Dominika
@Bogdan

wystarczy sama znajomość niemieckiego czy angielski też jest ważny ? i czy na rozmowie już jest weryfikowany poziom języka??

ALS

MÓJ MĄŻ PRACUJE TAM 8 LAT.TO CIĘŻKA PRACA ALE DOBRZE PŁACĄ.TO CO PISZECIE TO NAIWNA GADKA DZIECIAKÓW.

dgf1
@ALS

Cięzko pracuje ... i czesto odwiedza Babilon . Tak ciężko dla żony pracuje .

Freud 30
@ALS

Dobra dobra pracowałem tam 7 lat i wiem jak to wygląda od środka mogę ci tylko powiedzieć że jesteś albo taka głupia albo taka naiwna twój mąż po prostu ma spokój przez 5 dni w tygodniu a prawda jest całkiem inna impreza trwa od poniedziałku do czwartku po w piątek już trzeba jechać do domu

Dorota
@dgf1

A skąd wiesz że odwiedza? Nie osadzaj osoby której wogule nie znasz

@dgf1

Skąd wiesz że odwiedza Babilon? Jeżeli przywozi do domu dobre pieniądze to znaczy że nie rozpierdziela na jakiś Babilon.

Marco Polo

Witam, Dostałem się do działu silniki. Czy ktoś może powiedzieć jak tam wygląda praca i atmosfera ?

Paolo
@Marco Polo

A tak dopytam, po jakim czasie dostałeś odzew z firmy? Niedawno składałem i się zastanawiam czy w ogóle odpowiedzą ????

Jaka atmosfera jest między działami w Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Kuba

Szukam pilnie pracy w bmw dla pary ktoś coś proszę o tel 880663855

Patrycja
@Kuba

Czy ktos się juz z Panem skontaktował? Rownież poszukuję podobnego stanowiska

Patrycja
@Patrycja

Nikt się nie skontaktował

Alicja

Witam. Jak się dostać do BMW ? Na produkcję? Szukam i nie mogę znaleźć

Krolik
@Alicja

W tej chwili raczej ciężko ;) sporo osób zwolnili ,którzy pracowali bezpośrednio ;) szukaj po agencjach niemieckich może cos się znajdzie

Witam mamy z żoną doświadczenie w pracy w Niemczech na produkcji części do Mercedesa. Jesteśmy zainteresowani oto mój nr 666383774

Rafal

Szukam pilnie pracy na produkcji w BMW, posiadam kilku letnie doświadczenie w branży automotive, komunikatywny j.niemiecki. Może ktoś ma jakiś kontakt albo wiedział bym jak się dostać na produkcji w BMW ? tel: 48 507 199 404 Mail: powergt1994@gmail.com

Dominik

Jeśli dobrze się pracuje i nie ma specjalnie braków kadrowych to i na tym forum jest spokój!

Witold

Generalnie firma to dobry pracodawca i ludzie to dostrzegają. Polecam pracę jeśli ktoś zainteresowany.

Rafał
@Witold

Witam , można prosić o kontakt w sprawie pracy do bmw monachium ? mój e mail to: overpowv1@gmail.com Pozdrawiam.

MATIVIP123@o2.pl

Mogę prosić o nazwę agencje i nr telefonu w Opole. Jestem zainteresowany pracę w Boetronik. MATIVIP123@O2.PL

MATIVIP123@o2.pl

Mogę prosić o nazwę agencje i nr. telefony w Opole. Jestem zainteresowany pracę w Boetronik.

Ryszard

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Pewnie trzeba mieć chęci do pracy.

Lukas

Cześć, macie może jakiegoś pośrednika z ofertą pracy w BMW w Monachium na produkcję? Biegła znajomość języka. Proszę o komentarz niżej lub kontakt na l.polecki@wp.pl

OK

OK, źle nie jest nie narzekajcie

Witam. Czy na forum znajdzie się osoba, która aktualnie pracuje w BMW w Monachium? Bardzo proszę o kontakt! Miałabym nietypową prośbę.

Zostaw merytoryczną opinię o Boetronic GmbH - BMW A.G. - München

• Jak się pracuje w Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Zobacz opinie na temat firmy Boetronic GmbH - BMW A.G. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Kandydaci do pracy w Boetronic GmbH - BMW A.G. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boetronic GmbH - BMW A.G.